PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

14. - 19. února 2019

NEDOTKNUTELNÍ

The Upside – USA 2018

Příběh, který stojí za to vyprávět znovu – je remakem jednoho z komerčně nejúspěšnějších francouzských filmů všech dob. Komediální drama o zcela ochrnutém boháči z vyšší společnosti, který si za svého pečovatele vybere tu nejméně pravděpodobnou osobu: přidrzlého nespoutaného mladíka, kterého právě pustili z vězení. Se svojí verzí setkání dvou lidí z úplně rozdílných světů teď přicházejí filmoví vypravěči a snílci z Hollywoodu. Jako muž, který má vše, ale který ztratil možnost se hýbat, se představí Bryan Cranston, jeho pravou rukou a spojkou se světem je Nicole Kidman a roli odzbrojujícího muže, který má hned na jazyku to, co na srdci, hraje Kevin Hart. České titulky.
 

 

14. - 19. února 2019

ALITA: BOJOVÝ ANDĚL

Alita: Battle Angel – USA 2019

… zrození bojovnice. James Cameron a Robert Rodriguez, dvě výjimečná jména světové kinematografie, vás zvou na neobyčejný příběh o pádu anděla a zrození bojovnice. Fyzickou konfrontací s podsvětím Alita v sobě objeví mimořádné, smrtící schopnosti. V tu chvíli se dostane do hledáčku skupiny nájemných zabijáků, kteří terorizují město, ale teď dostali jediný úkol – najít a zničit Alitu. Z obyčejné kyberholky se stane bojový anděl. A konečně si vzpomene, jaké je její poslání… Akční sci-fi, uváděné v českém znění i s českými titulky.
 

 

 

10. + 15. - 20. února 2019

LÉTO S GENTLEMANEM

ČR - 2019

Letní romantická komedie o touze po svobodě, pozdní lásce a naději… Úsměvná letní romance, která je scenáristickou prvotinou Jaromíra Hanzlíka, který si ve filmu zároveň zahrál jednu z hlavních rolí. Režie se ujal zkušený Jiří Adamec, pro kterého je tento film prvním projektem pro velké plátno. V dalších rolích Alena Antalová, Igor Bareš, Lucie Vondráčková, Miroslav Šimůnek, Tereza Kostková, Ivana Chýlková, Miroslav Etzler, Dana Batulková, Yvetta Blanarovičová, Petra Jungmannová, Jan Čenský, Uršula Kuklová, Jan Vlasák, Iva Hüttnerová, Pavel Soukup, Jaromír Dulava a Zdeněk Žák. 10.2.2019 filmové představení za účasti tvůrců filmu.

 

 

21. - 27. února 2019

JAK VYCVIČIT DRAKA 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World – USA 2019

Mladý Viking Škyťák a drak Bezzubka se vracejí! Společně budou hledat Skrytý svět, jedinou naději na záchranu lidskodračího společenství. Pokračování úspěšné dobrodružné animované komedie úplně pro všechny, uváděné v českém znění.

 

 

21. - 26. února 2019

ÚHOŘI MAJÍ NABITO

ČR – 2019

Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. Černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Bohatým brát a chudým dávat… Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě… V režii Vladimíra Michálka hrají Oldřich Kaiser, Matěj Hádek, Kryštof Hádek, Jiří Vyorálek, Patrik Holubář, Anna Kameníková, Matěj Ruppert, Martin Sitta a Jiří Lábus.

 

 

 

22. a 26. února 2019

MRAZIVÁ POMSTA

Cold Pursuit – USA 2019

… nejlépe chutná za studena! Strhující akční thriller plný černého humoru, ve kterém Liam Neeson hraje muže od rodiny, jehož klidný život je obrácen vzhůru nohama, když mu za podivných okolností zemře syn. Začne tak pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Pomalu se tak mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě a drogový král postupně záhadně přichází o své zabijáky… České titulky.

 

 

 

28. února - 1. března 2019

COLETTE: PŘÍBĚH VÁŠNĚ

Colette - Velká Británie/USA/Maďarsko 2018

Historie se mění… Skandální a fascinující příběh nekonvenční a talentované ženy, jejíž život byl stejně pikantní, jako romány, kterými okouzlila i šokovala pařížskou společnost v první polovině 20. století. Keira Knightley v roli slavné francouzské spisovatelky Sidonie-Gabrielle Colette. Historické životopisné drama, uváděné s českými titulky.

 

 

 

28. února a 3. března 2019

VŠECHNO NEJHORŠÍ 2

Happy Death Day 2U – USA 2019

… smrt prožívá zabijáckej comeback! Může být něco horšího než opakovaně prožívaný narozeninový den, na jehož konci vás někdo zabije? Může! Třeba to, že tuhle noční můru porazíte, pak nějaký čas spokojeně žijete a najednou bum, ona se vrátí. Hororoví lahůdkáři z Blumhouse natočili pokračování hororového komediálního hitu. České titulky.