PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

 

22. - 28. února 2018

VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ

ČR – 2018

Jak zachránit krachující manželství? Stačí jeden šílený plán: Stačí naordinovat manželům nevěru - a vzájemně se přistihnout in flagranti! A bláznivá hra může začít… V hlavních rolích Lenka Vlasáková a Saša Rašilov, v dalších rolích Vilma Cibulková, Sára Sandeva, Natalie Germani, Jiří Lábus, Pavel Kříž a Filip Blažek. Režie Milan Cieslar.

 

 

22. - 27. února 2018

AKTA PENTAGON: SKRYTÁ VÁLKA

The Post – USA 2018

Tom Hanks a Meryl Streep ve filmu režiséra Stevena Spielberga. Historické drama s prvky thrilleru, natočené podle skutečných událostí, líčící příběh novinářů deníků The Washington Post a The New York Times, kteří zveřejnili tajnou zprávu označovanou jako Pentagon Papers o angažovanosti americké vlády během války ve Vietnamu. Snaha její o ututlání trvající čtyři prezidentská období donutila první americkou vydavatelku a ambiciózního šéfredaktora vyhlásit vládě bezprecedentní válku o zveřejnění tajné vládní zprávy Pentagon Papers. Film má dvě nominace na Oscara za rok 2017, mj. i za Nejlepší film. České titulky.

 

 

 

23. - 27. února 2018

PRAČLOVĚK

Early Man – Velká Británie/Francie 2018

Animovaná rodinná komedie, odehrávající se v dávné době, kdy po naší zemi ještě kráčeli mamuti a lidé si vážili svých rodných jeskyní… Britské studio Aardman Animations,po takových filmech jakými byly Slepičí úlet, Wallace a Gromit a Ovečka Shaun, přichází s filmem o střetu civilizací. Vyhraje doba kamenná nebo bronzová? České znění.

 

 

28. února 2018

ALENKA V ZEMI ZÁZRAKŮ

ČR – 2018

Poetický film pro celou rodinu. Poetické vyprávění malé dívky, která jako Alenka v říši divů putuje krajinou svého dětství jako kouzelným labyrintem a pozoruje a zaznamenává svět. Sny a realita se jí prolínají a vykreslují skrze její rodinu a svět slavností, kterými doslova protančí svým fantazijním viděním světa. Před očima jí ožívají tajuplné a legendární postavy Malého Prince, Andělky, Jana Nepomuckého a dalších - na Malé Straně a v okolí Karlova mostu a také v Itálii, kde v kraji své babičky prožije kouzelné zážitky na karnevalu v Benátkách. Alenka v zemi zázraků je osobitou parafrází známé Alenky v říši divů.

 

 

 

 

1. - 3. března 2018

NOČNÍ HRA

Game Night – USA 2018

Stopy, zvrat, honička... Nepoznáte, co je skutečné a co ne… a věci, kterým nebudete věřit… Akční krimi komedie o párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů. České titulky.

 

 

 

 

1. - 3. března 2018

RUDÁ VOLAVKA

Red Sparrow – USA 2018

Ve hře klamu se stane mistrem... Má mnoho tváří: Je milující dcerou, primabalerínou, kterou dovedla její dravost až na absolutní hranici sil. Mistryní ve svádění a manipulaci. A především je špičkově vycvičenou agentkou ruské tajné služby! Jenifer Lawrence v hlavní roli napínavého thrilleru. České titulky.

 

 

 

 

2. - 3. března 2018

TRIKY S TRPASLÍKY

Gnome Alone – USA/Kanada 2017

Malí človíčci, velké starosti… Dobrodružná animovaná komedie o trpaslících, kteří jsou skutečně živí a ochraňují obyvatele domu… České znění.

 

 

 

2. - 4. března 2018

WINCHESTER: SÍDLO DÉMONŮ

Winchester – USA/Austrálie 2018

Věříte na duchy? Přijměte pozvání do sídla Winchesterů, které tíží hrůzyplná atmosféra i historie… Děsivý příběh ze sídla démonů, který doplňuje i neopakovatelná a temná viktoriánská atmosféra, kostýmy a výprava – to vše v hororu od tvůrců filmu Jigsaw se slavnou Helen Mirren v hlavní roli. České titulky.