KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail:
info@kinonachod.cz

LEDEN 2020

 

29. středa pouze v 17 hodin

PŘÍPAD MRTVÉHO NEBOŽTÍKA

ČR – 2019

„Hóóódně podezřelá komedie“, která si utahuje z kriminálek! Slovní humor a do absurdna gradující situace: Pohledná, v kolektivu oblíbená vyděračka byla zavražděna. Arogantní náčelník kriminálky svěří případ majoru Prubnerovi, kterého nemá rád. Proto vyhlásí ultimatum – pokud nebude případ vyřešený do 168 hodin, Prubner bude degradován … Nečekané situace vytvářejí skvělé pozadí kriminálního příběhu inspirovaného známými detektivkami, které skvěle paroduje a utahuje si z nich… Hrají David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský, Eva Holubová, Lenka Krobotová, Milan Šteindler a další. Režie Miloslav Šmídmajer.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pripadmrtvehoneboztika/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

29. středa pouze v 19 hodin

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

ČR/SR – 2020

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku… Nový film od tvůrců úspěšné komedie Všechno nebo nic, opět podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové) a v režii Marty Ferencové. V hlavních rolích Petra Hřebíčková, Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popovic Volaric, Branislav Trifunovic a Predrag Manojlović.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/prilisosobniznamost/

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

30. čtvrtek pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

DARIA

ČR – 2020

Kdo je Daria? Až ji poznáš, změní ti život. Mysteriózní, výtvarně stylizovaný thriller o tenké hranici mezi realitou a fabulací, šílenstvím a normálností, sugescí a manipulací, ale také o strachu a odvaze. Reflexe současných problémů a nevyhnutelnosti vlivu mocných. Má v dnešní době člověk kontrolu nad svým životem, nebo svoboda nikdy nebyla tak nejasná? Hrají Jaromír Nosek, Klára Miklasová, Pawel Delag, Jiří Schmitzer, Jana Šulcová, Paul Louis Harrell, Norbert Lichý, Martin Sitta, Jan Vlasák, Karel Dobrý, Jitka Sedláčková a další. Režie Matěj Pichler.

Více informací o filmu na http://www.daria.movie

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

30. čtvrtek pouze v 18,45 hodin

Premiéra v ČR!

GENTLEMANI

THE GENTLEMEN – USA 2020

První liga zločinu… Akční komedie z dílny scénáristy a režiséra Guye Ritchieho sleduje příběh britského drogového krále Mickeyho Pearsona (Matthew McConaughey), který se snaží prodat svoje impozantní drogové impérium dynastii oklahomských miliardářů. V dalších rolích hvězdně obsazeného filmu hrají Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell a Hugh Grant. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

31. pátek pouze v 17 hodin

ÚNOR 2020

  5. středa pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

CESTA ZA ŽIVOU VODOU

ASKELADDEN - I SORIA MORIA SLOTT – Norsko 2019

Fantasy pohádka Cesta za živou vodou volně navazuje na předchozí snímek Cesta za králem trollů, v němž jsme poprvé potkali dobrosrdečného Espena, jeho dva bratry, krásnou a odvážnou princeznu Kristin. Statečného Espena nyní čeká ještě větší dobrodružství. Vydává se totiž hledat živou vodu, aby zachránil své bratry i Kristininy královské rodiče. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

31. pátek pouze v 15,30 hodin

ÚNOR 2020

  1. sobota pouze ve 14,45 hodin

  2. neděle pouze ve 14,30 hodin

  5. středa pouze v 15,30 hodin

Premiéra v ČR!

TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU

PAW PATROL: READY, RACE, RESCUE – Kanada 2019

Neohrožené tlapky znovu v kinech ve speciálním dílu! Neohrožená Tlapková patrola znovu míří do kin, tentokrát v úplně novém a speciálním závodnickém filmu. Závodnický film pak doplní i dvě nejnovější epizody, ve kterých si tlapky zkusí poradit s utrženým obrovským balónem a taky je čeká jedno pavoučí dobrodružství. Úkolů je více než dost, takže tlapky vzhůru do akce! Animovaný rodinný film uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

31. pátek pouze v 19 hodin

ÚNOR 2020

  1. sobota pouze v 16,15 hodin

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

ČR/SR – 2020

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku… Nový film od tvůrců úspěšné komedie Všechno nebo nic, opět podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové) a v režii Marty Ferencové. V hlavních rolích Petra Hřebíčková, Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popovic Volaric, Branislav Trifunovic a Predrag Manojlović.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/prilisosobniznamost/

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

  1. sobota v 18,45 hodin

George Gershwin, DuBose a Dorothy Heywardovi, Ira Gershwin:

THE GERSHWINS' PORGY A BESS

Porgy a Bess od tvůrčího týmu The Gershwins se do Met vrací poprvé od roku 1990 v nové inscenaci režiséra Jamese Robinsona, který s ní v Met debutuje. Americká „lidová“ opera, jak ji tvůrci nazvali v roce 1935, vypráví o mrzákovi Porgym, v podání Erica Owense, zamilovaném do Bess, kterou ztvární Angel Blue. David Robertson bude řídit hvězdný ansámbl, který tvoří Donovan Singletary v roli rybáře Jakea, Golda Schultz jako jeho manželka Clara, Latonia Moore v roli nešťastné vdovy Sereny, Frederick Ballentine, který zpívá drogového dealera Sportin’ Life, Alfred Walker v roli násilnického Crowna a v neposlední řadě legendární mezzosopranistka Denyce Graves v roli Marie, místní matróny a šéfky jídelny. Opera je plná nezapomenutelných melodií, včetně slavné klasiky „Summertime“ a dalších hitů, jako jsou „It Ain’t Necessarily So“, „Bess, You Is My Woman Now“, „I Got Plenty o’ Nuttin“ a „My Man’s Gone Now“. Inscenace vznikla v koprodukci s Anglickou národní operou a Nizozemskou národní operou a její letošní londýnská premiéra byla přijata s nadšenými ohlasy.

Nastudováno v anglickém originále a uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

ZÁZNAM BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z VÍDEŇSKÉ STÁTNÍ OPERY

  2. neděle v 16 hodin

LABUTÍ JEZERO

Hudba: Petr Iljič Čajkovskij, choreografie: Rudolf Nurejev

Nyní máte jedinečnou možnost vidět zrestaurované historické představení Rudolfa Nurejeva a Margot Fonteynové z roku 1966 v Čajkovského Labutím jezeře z Vídeňské státní opery ve vysokém rozlišení, v choreografii Rudolfa Nurejeva a pod taktovkou Johna Lanchberyho s Vídeňskými symfoniky. Nurejev a Fonteynová revolucionizovali svět baletu tím, že překročili hranice mezi klasickým baletem a moderním tancem. Toto největší baletní partnerství všech dob Nurejev jednou popsal: "Tančili jsme jedním tělem a jednou duší…“

Vstupné 150 Kč

 

  2. neděle pouze v 18 hodin

MŮJ PŘÍBĚH

ČR – 2019

O neuvěřitelné snaze dostat se ze dna, o ozdravné síle humoru, o ceně přátelství a také vůli otevřít srdce a nezanevřít na lásku, protože ta je hnacím motorem našich životů. Romantické drama Můj příběh vzniklo na motivy bestselleru Zory Castillo Calaway, inspirované skutečným životním osudem.

Ve filmu o tom, jak je důležité najít vnitřní vůli a změnit vlastní život, uvidíme řadu známých českých herců. V hlavní roli Vlastina Svátková, dále hrají Saša Rašilov, Vilma Cibulková, Tereza Kostková, Nela Boudová, Zuzana Norisová, Betka Staňková a Pavel Kříž.

Více informací o filmu na https://www.mujpribehfilm.cz/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

  3. pondělí pouze v 17 hodin

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

ČR/SR – 2019

Láska je všude kolem, má mnoho podob a nakonec si najde každého… Zimní romantická komedie, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zase životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a nějaké překvapení. Hrají Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Ján Koleník, Petr Vaněk, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Gabriela Marcinková a Anna Kadeřávková. Režie Jakub Kroner.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pages/category/Movie/%C5%A0%C5%A5astn%C3%BD-Nov%C3%BD-Rok-film-465622037336099/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

  3. pondělí pouze v 19 hodin

VLASTNÍCI

ČR – 2019

Komedie pro ty, kdo to nezažili. Drama pro ty, kdo tím žijí. Hrdinové filmu jsou vlastníky bytů v jednom postarším činžovním domě a právě mají společnou schůzi, na které se musí dohromady na mnohém dohodnout a rozhodnout. Najdou se mezi nimi idealisté, kteří jednají ve prospěch celku, jsou zde i vypočítaví prospěcháři nebo dokonce rafinovaní manipulátoři, ale také lidé ztracení v pocitech vlastní bezvýznamnosti. Hrají Tereza Ramba, Vojta Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Klára Melíšková, Kryštof Hádek, Stanislav Majer, Andrej Polák, David Novotný a Ladislav Trojan. Režie Jiří Havelka. Film patří k největším favoritům při letošním udílení Českých lvů za rok 2019 – má celkem 12 nominací, včetně kategorie nejlepší film.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pg/filmvlastnici/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

  4. úterý pouze v 17 hodin

ŽENSKÁ NA VRCHOLU

ČR – 2019

Zimní romantická komedie. Trochu svérázná svobodná majitelka biokavárny Helena odjíždí na popud své tety Ely s osmiletým synem Mikulášem strávit advent v klidu na horách. Díky hře osudu se však místo v luxusním hotelu ocitá ve vysokohorské chatě, kde samotářský horal Richard provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a živelným bratrem Mišem, uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy. Celá tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena netuší, že v tu samou dobu její starostlivá milující matka donutí protestujícího otce, aby se za nimi na hory vydali. Jsou přece Vánoce a rodina musí být pohromadě! Hrají Anna Polívková, Boleslav Polívka, Martin Dejdar, Jana Preissová, Marek Němec, Jana Krausová, Danica Jurčová, Roman Pomajbo, Marek Adamczyk a Marek Taclík. Režie Lenka Kny.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/zenskanavrcholu/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

  5. středa pouze v 19 hodin

Mimořádná předpremiéra pro nedočkavé!

BIRDS OF PREY (PODIVUHODNÁ PROMĚNA HARLEY QUINN)

BIRDS OF PREY (AND THE FANTABULOUS EMANCIPATION OF ONE HARLEY QUINN) – USA 2020

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda DC a Warnerů může začít!!! Akční dobrodružné krimi, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://www.facebook.com/BirdsOfPreyMovie/

Vstupné 140 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

  4. úterý pouze v 19 hodin

  7. pátek pouze v 19,45 hodin

11. úterý pouze v 17 hodin

MALÉ ŽENY

LITTLE WOMEN – USA 2019

Romantické drama natočené podle klasického románu a díla Louisy May Alcottové. Příběh sester Marchových – čtyř mladých žen, z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého. V rolích Jo, Meg, Amy a Beth Marchových se objeví Saoirse Ronanová, Emma Watsonová, Florence Pughová a Elize Scanlenová; dále hrají Timothee Chalamet jako jejich soused Laurie, Laura Dernová jako Marmee a Meryl Streepová jako teta March. Film patří k horkým favoritům při letošním udílení Oscarů – má celkem šest nominací, včetně kategorie nejlepší film. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.littlewomen.movie/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

  6. čtvrtek pouze v 19,15 hodin

KRÁLÍČEK JOJO

JOJO RABBIT – Nový Zéland/ČR 2019

Jojo si to užívá. Jako správný malý kluk má spoustu kamarádů v Hitlerjugend, nej-přítele Yorkiho a pak ještě jednoho kamaráda imaginárního – Adolfa Hitlera. Prostě pohoda. Dokud nezjistí, že jeho maminka ukrývá židovskou dívku. Režisér Taika Waititi natočil příběh z druhé světové války se svým osobitým stylem humoru. Film se natáčel v Žatci a Úštěku, interiérové scény pak vznikly v barrandovských ateliérech. Film patří k horkým favoritům při letošním udílení Oscarů – má celkem šest nominací, včetně kategorie nejlepší film. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxsearchlight.com/jojorabbit/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný