KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

DUBEN 2019

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. pondělí pouze v 16 hodin

HLEDÁ SE YETTI

MISSING LINK – USA 2019

Letos jsou v módě chlupáči! Pan Článek je legrační a roztomilou postavou. Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se objevit - Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Pan Článek - lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu s nezávislou a vynalézavou Adelinou Fortnightovou zažívají odvážné dobrodružství, které směřuje k jedinému cíli - bájnému údolí Šangri-La. Animovaná dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://www.missinglink.movie/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. pondělí pouze v 18 hodin

HELLBOY

HELLBOY – USA 2019

Oblíbený temný hrdina se vrací – a s plnou parádou. Pod hlavičkou ÚPVO (Úřadu paranormálního výzkumu a obrany) se vydává do Londýna, kde se probrala ze záhrobí obávaná čarodějnice Nimue. Hellboy musí "Královně krve" zabránit, aby seslala na svět lidí smrtící morovou ránu. Ta však potřebuje nejprve nabrat síly poté, co ji v dávných dobách zabil samotný král Artuš a její rozčtvrcené tělo ukryl napříč celou Anglií. Rohatý cynik má naštěstí k ruce svého nevlastního otce, profesora Trevora Bruttenholma, a kamarádku Alice, mimořádně nadané médium. Spolu s nimi odhalí šokující pravdu o svém původu i poslání… V hlavních rolích akčního dobrodružného fantasy David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane a Sasha Lane. Uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://www.hellboy.movie/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. úterý pouze v 17 hodin

LA LLORONA: PROKLETÁ ŽENA

THE CURSE OF LA LLORONA – USA 2019

Chce vaše děti… Od tvůrců filmu V zajetí démonů. La Llorona. Plačící žena. Děsivý přízrak uvězněný mezi nebem a peklem, stižený hrůzným osudem zpečetěným vlastní rukou. Celým generacím nahání hrůzu pouhá zmínka o jejím jménu. Když ještě žila, utopila v záchvatu zuřivého vzteku své děti, a když po svém hrůzném činu ronila slzy bolesti, sama se vrhla do zpěněných říčních vod. Nyní jsou její smrtící slzy věčné a těm, kdo v noci zaslechnou její posmrtný nářek volání, není pomoci. La Llorona se plíží ve stínech a loví děti v zoufalé snaze nahradit ty své. Během staletí její touha a nenasytnost roste… České titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://www.facebook.com/LaLloronaMovie/

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. úterý pouze v 19 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky. Film byl oceněn dvěma Zlatými glóby a čtyřmi Oscary za rok 2018.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. středa pouze v 15,30 hodin

MRŇOUSKOVÉ 2: DALEKO OD DOMOVA

MINUSCULE – LES MANDIBULES DU BOUT DU MONDE – Francie 2018

S příchodem prvních sněhových vloček do údolí je nejvyšší čas začít shromažďovat zásoby na zimu. Jenže během této rutinní operace dojde ke katastrofě. Malá beruška nešťastnou náhodou zapadne do balíku, který je odeslán do Karibiku! Ocitá se v novém, nádherném prostředí, které ale skrývá mnohé nástrahy. Pro její rodiče tak existuje pouze jedna cesta: dát dohromady starou partu! A tak beruška, mravenec a pavouk znovu spojí své síly a vydávají se na záchrannou výpravu na druhou stranu zeměkoule. Čeká je nový svět, nová setkání, ale i nová nebezpečí. A čas neúprosně běží… Další dobrodružství oblíbených Mrňousků, kteří si v roce 2013 získali srdce malých i velkých diváků. První Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců získali v roce 2015 prestižní filmovou cenu César pro nejlepší animovaný film. České znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. středa pouze v 17,15 hodin

LOVEní

ČR – 2019

Hledá se láska, Zn.: Spěchá! Romantická komedie o tom, že lásky je někdy málo a někdy zase moc. Jak ale poznat toho pravého? Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ale rajské veliké „ano“ nakonec nezazní. Ženich totiž v rozhodující chvíli vezme roha a přímo od oltáře uteče. Romantické LOVEní plné lásky skončilo průšvihem. Zdrcená nevěsta má naštěstí kamarádku, která přesně ví, co dělat. Její recept je jasný, Eliška potřebuje novou známost a především přísun sexu. Ideálně v opačném pořadí… Hrají Ester Geislerová, Jakub Prachař, Martin Písařík, Eva Kramerová, Veronika Žilková, Ondřej Malý, Jaroslav Plesl, Jana Švandová a další. Režie Karel Janák.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. středa pouze v 19,15 hodin

Mimořádná předpremiéra pro nedočkavé!

AVENGERS: ENDGAME

AVENGERS: ENDGAME – USA 2019

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. Dokáží Avengers a jejich superhrdinští spojenci zlomit ničivou sílu Kamenů nekonečna? Nadešel čas posledního souboje, který si žádá oběti… Akční dobrodružný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.marvel.com/movies/avengers-endgame

Vstupné 140 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. čtvrtek pouze v 19,45 hodin

TERORISTKA

ČR/SR – 2019

Komedie o učitelce v důchodu, která celý život učila žáky, že základem všeho je slušnost, a násilí nic neřeší. Jenže zjistí, že přesně na to gauneři spoléhají. „Učitelky v důchodu přece nestřílejí lidi,“ říká darebák. „Právě. Ale teď už si tím nikdy nebude jistý,“ odpoví mu paní, než odjistí zbraň… V hlavních rolích Iva Janžurová a Martin Hofmann, v dalších rolích Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška, Eva Holubová, Jana Plodková a Kristina Svarinská. Nový film od tvůrců filmu „Teorie tygra“. Režie Radek Bajgar.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/11837703811-teroristka/21851212021/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. sobota pouze v 15 hodin

VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ ČTYŘLÍSTKU

ČR – 2019

Na kraji Třeskoprsk, v malém domku, bydlí čtyři kamarádi. Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín u táborového ohně vzpomínají na dobrodružství, která zažili v uplynulém roce. Každý z hrdinů vypráví příběh, který považuje za úplně nejlepší. S Pinďou zažijeme povedený horolezecký výlet na Ďáblův palec, s Myšpulínem napínavé pátrání po ukrutném Vlkodlakovi, s Bobíkem fantastickou cestu do vesmíru a s Fifinkou vánoční návštěvu u malých čertíků. Čí příběh bude nejkrásnější?

Čtyřlístek slaví 50. výročí, 15. května roku 1969 vyšel první příběh této legendární čtveřice z Třeskoprsk. Součástí oslav je i premiéra nového celovečerního animovaného filmu.

Více informací o filmu na https://www.velkedobrodruzstvictyrlistkufilm.cz/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. neděle pouze ve 14 hodin

PSÍ VELIČENSTVO

THE QUEEN’S CORGI – Belgie 2018

… královské dobrodružství! Rex je pravděpodobně to nejšťastnější štěně v celém království. Po příchodu do královského paláce se stává miláčkem královny a je hýčkáno v přepychu. Jenže nic netrvá věčně - je sice roztomilé a rozpustilé, ale jak roste, začíná být Rex drzý a zlomyslný. Jednoho dne udělá Rex královskému dvoru velkou ostudu a ze dne na den se stává toulavým psem bez domova. V ulicích velkoměsta na něj na každém rohu číhá nebezpečí. Jeho jediným přáním je vrátit se domů… Rexe čeká dobrodružná cesta, během které objeví své pravé já a hlavně pozná sílu opravdové lásky a přátelství. Rodinné komediální dobrodružství uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. neděle pouze v 15,45 hodin

SKLENĚNÝ POKOJ

ČR/SR - 2019

Film podle slavného románu britského spisovatele Simona Mawera. Mimořádný milostný příběh inspirovaný dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu – brněnské vily Tugendhat. Snímek s hvězdným mezinárodním obsazením v režii držitele Českého lva, Julia Ševčíka a od producenta divácky úspěšných snímků Účastníci zájezdu, Obsluhoval jsem anglického krále nebo Masaryk. Hrají Carice van Houten, Hanna Alström, Claes Bang, Roland Møller, Karel Roden, Martin Hofmann, Karel Dobrý, Zuzana Fialová, Vladimír Polívka a další. Film uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. pondělí pouze v 17 hodin

ŽENY V BĚHU

ČR – 2019

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti… O svérázné mamině a jejích třech dcerách a jejich problémech s muži, jednom slibu, sázce – to vše s řadou překážek a komediálních komplikací, od tvůrců filmu Bezva ženská na krku. V hlavních rolích Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a Martin Hofmann. Režie Martin Horský.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. úterý pouze v 16 hodin

PSÍ DOMOV

DOG’S WAY HOME – USA 2019

Dobrodružný rodinný film od autora knižního bestselleru Psí poslání. Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více jak 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit domů. Cestou ji čeká mnoho dobrodružství, noví přátelé, ale i nebezpečí a nástrahy velkého neznámého světa... Rodinný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. pátek pouze v 17 hodin

KVĚTEN 2019

  1. středa pouze v 15,30 hodin

Premiéra v ČR!

MIA A BÍLÝ LEV

MIA ET LE LION BLANC – Francie/Německo/JAR 2018

Přátelství je to největší dobrodružství… Rodinné dobrodružství o dívce a jejím přátelství s bílým lvem. Jedenáctiletá Mia dostane malého bílého lva a stanou se z nich nerozluční kamarádi. Když ale trochu povyrostou a přestanou být mláďata, musí spolu utéct do africké divočiny, aby vzácné zvíře zachránili před lovci trofejí. Výjimečný film z africké přírody vznikal plné tři roky a během nich se z filmového příběhu stal skutečný. Rodinný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

25. čtvrtek pouze v 16,30 hodin – 3D VERZE+DABING

26. pátek pouze v 19 hodin – 2D VERZE+DABING

27. sobota pouze v 16,30 hodin – 3D VERZE+DABING

27. sobota pouze v 19,45 hodin – 2D VERZE+DABING

28. neděle pouze v 18 hodin – 2D VERZE+DABING

29. pondělí pouze v 18,45 hodin – 3D VERZE+TITULKY

30. úterý pouze v 17,45 hodin – 2D VERZE+DABING

KVĚTEN 2019

  1. středa pouze v 17,30 hodin – 2D VERZE+DABING

  2. čtvrtek pouze v 19 hodin – 2D VERZE+TITULKY

Premiéra v ČR i v celém světě!

AVENGERS: ENDGAME

AVENGERS: ENDGAME – USA 2019

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. Dokáží Avengers a jejich superhrdinští spojenci zlomit ničivou sílu Kamenů nekonečna? Nadešel čas posledního souboje, který si žádá oběti… Akční dobrodružný film, uváděný v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.marvel.com/movies/avengers-endgame

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let