KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

DUBEN 2017

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. středa pouze v 17 hodin – 2D VERZE

MIMI ŠÉF

THE BOSS BABY – USA 2017

Rozený vůdce! Seznamte se s hodně zvláštním batoletem. Nosí elegantní oblek s kravatou, mluví hlubokým hlasem a nemístně vtipkuje. A taky se chová jako tajný agent…Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.dreamworks.com/thebossbaby/

Vstupné 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. středa pouze v 19,15 hodin

ZTRACENÉ MĚSTO  Z

THE LOST CITY OF Z – USA 2017

Natočeno podle neuvěřitelné skutečné události, podle knižního bestselleru Davida Granna „Ztracené město v Amazonii“. V roce 1925 se legendární britský badatel Percy Fawcett vydal do amazonské džungle pátrat po bájné ztracené civilizaci. Na své poslední výpravě záhadně zmizel… S pomocí domorodců se vydával proti proudu Rio Verde, výprava čelila kanibalům, nemocem, nekonečným dešťům a nedostatku potravin, ale Fawcett se nevzdával. Stal se legendou a jeho osobnost byla předlohou např. pro postavu Indiana Jonese. Byl inspirací pro spisovatele Sira Arthura Conana Doyla, Michaela Crichtona a mnoho dalších… V hlavních rolích dobrodružného filmu Charlie Hunnam, Tom Holland a Robert Pattinson. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz a na http://www.bleeckerstreetmedia.com/thelostcityofz

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. čtvrtek pouze v 19,15 hodin

28. pátek pouze v 17 hodin

KVĚTEN 2017

  1. pondělí pouze v 19,15 hodin

  2. úterý pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR i v celém světě!

THE CIRCLE

THE CIRCLE – USA 2017

Vědět je dobré. Vědět všechno, je ještě lepší! Co se stane, když se ocitnete pod permanentním dohledem? Vstoupili jste do kruhu, z něhož možná nevede cesta ven. Napínavý a místy děsivý příběh se znepokojivou otázkou - jde v dnešní době stále ještě o žánr sci-fi? Nebo je to svět bez tajemství, s naprostou otevřeností a transparentností všech lidí, ve sdílení … a sledování? Napínavý thriller, natočený podle stejnojmenné knihy Davea Eggerse. V hlavních rolích Tom Hanks, Emma Watson a ve své poslední filmové roli Bill Paxton. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na http://thecircle.movie/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. čtvrtek pouze v 17 hodin

28. pátek pouze v 19,15 hodin

29. sobota pouze v 19,30 hodin

30. neděle pouze v 18 hodin

KVĚTEN 2017

  1. pondělí pouze v 17 hodin

  2. úterý pouze v 19,15 hodin

  3. středa pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

ZAHRADNICTVÍ: RODINNÝ PŘÍTEL

ČR – 2017

„Nikdy na Tebe nezapomenu…“ Příběh lásky, která nesměla být naplněna, o které všichni vědí a všichni musí pomlčet, v příběhu o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady… Největší filmový projekt autorského dua Jan Hřebejk a Petr Jarchovský - první z filmů trilogie Zahradnictví, která předchází kultovním Pelíškům. V hlavních rolích Ondřej Sokol, Aňa Geislerová a Martin Finger, v dalších rolích Jiří Macháček, Gabriela Míčová, Klára Melíšková, Karel Dobrý, David Novotný, Lenka Krobotová a Sabina Remundová.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/filmzahradnictvi/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. sobota pouze ve 14 hodin

POHÁDKY PRO NEJMENŠÍ

Krátké pohádky s oblíbenými pohádkovými postavičkami pro naše opravdu nejmenší diváky…

Vstupné 25 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. sobota pouze v 15,15 hodin

ŠPUNTI NA VODĚ

ČR - 2017

Rodinná komedie o tom, co se stane, když tátové chtějí na vodu bez svých drahých poloviček. Mají totiž skvělý plán, ale jako každý plán má i ten jejich své trhliny - v kánoích se ocitnou sice bez žen, ale zato se svými dětmi… Tátové se ale nevzdávají a rozhodnou se vydat na vodu v kánoích i se všemi dětmi. A tak nyní již desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků… Hrají Hynek Čermák, Anna Polívková, Táňa Vilhelmová, Jiří Langmajer, Pavel Liška, Jana Kvantinková, Filip Antonio, Viktor Antonio, Antonín Holoubek, Karolína Morschlová, Karolína Kočí, Nelly Řehořová, Kateřina Coufalová, Dana Syslová, Arnošt Goldflam a další. Režie Jiří Chlumský.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/spuntinavode/?fref=ts

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. sobota pouze v pouze v 17,15 hodin

KRÁSKA A ZVÍŘE

BEAUTY AND THE BEAST – USA 2017

Hraná adaptace animované disneyovské klasiky a jeden z nejpopulárnějších pohádkových příběhů vůbec, ve kterém velkolepým způsobem ožívají postavy, které diváci znají a zbožňují. Příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní zakletý princ v podobě děsivého zvířete. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. V hlavních rolích romantického rodinného filmu Emma Watson a Dan Stevens. Film je uváděn v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://movies.disney.com/beauty-and-the-beast-2017

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. neděle pouze ve 14 hodin

ŠMOULOVÉ: ZAPOMENUTÁ VESNICE

SMURFS: THE LOST VILLAGE – USA 2017

Nikdy nebyli sami… Nový šmoulí příběh, ve kterém se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem, plným kouzelných stvoření, aby společně nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie! Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.smurfsmovie.com/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. neděle pouze v 16 hodin

MASARYK

ČR/SR – 2016

Prožil život bohéma, miloval ženy, hudbu, velká gesta. V jeho srdci bojovala nespoutanost extravagantního umělce s povinností a morálkou úředníka a diplomata. Velkou část života procestoval, ale nikdy nezapomněl na zemi, z níž pocházel, na republiku, kterou založil jeho otec Tomáš Garrigue. Na pozadí historických událostí se odehrává napínavý životní příběh okouzlujícího, ale nevyrovnaného, sebedestruktivního muže a jeho marného boje o budoucnost vlastní země. Historické drama Masaryk natočil podle scénáře Alexe Königsmarka a Petra Kolečka režisér Julius Ševčík. Titulní postavu Masaryka bravurně ztvárnil démonický herec mnoha velkých rolí Karel Roden. V dalších rolích Oldřich Kaiser, Eva Herzigová, Jiří Vyorálek, Robert Jaškow, Emília Vášáryová, Zuzana Kronerová, Arly Jover, Dermot Crowley, Milton Welsch, Hanns Zischler. Ze 14ti nominací film získal 12x Českého lva za rok 2016 a stal se tak nejúspěšnějším filmem v historii udílení Českých lvů!

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10660345766-masaryk/21451212051/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. pondělí pouze v 15 hodin

ŠPUNTI NA VODĚ

ČR - 2017

Rodinná komedie o tom, co se stane, když tátové chtějí na vodu bez svých drahých poloviček.

Mají totiž skvělý plán, ale jako každý plán má i ten jejich své trhliny - v kánoích se ocitnou sice bez žen, ale zato se svými dětmi… Tátové se ale nevzdávají a rozhodnou se vydat na vodu v kánoích i se všemi dětmi. A tak nyní již desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků… Hrají Hynek Čermák, Anna Polívková, Táňa Vilhelmová, Jiří Langmajer, Pavel Liška, Jana Kvantinková, Filip Antonio, Viktor Antonio, Antonín Holoubek, Karolína Morschlová, Karolína Kočí, Nelly Řehořová, Kateřina Coufalová, Dana Syslová, Arnošt Goldflam a další. Režie Jiří Chlumský.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/spuntinavode/?fref=ts

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. středa pouze v 19,30 hodin

RYCHLE A ZBĚSILE 8

THE FATE OF THE FURIOUS – USA 2017

Teď, když jsou Dom a Letty svoji a Brian s Miou už odešli ze hry – a zbytek party byl zproštěn viny – tenhle světoběžnický tým začal žít normální život. Ale když záhadná žena svede Doma do světa hříchu a ke zradě jeho nejbližších, musí se všichni z nich postavit nástrahám, kterým ještě nikdy nečelili… Elitní tým projde Zemi křížem krážem, od břehů Kuby, přes ulice New York City, až po ledové planiny arktického Barentsova moře, aby zastavili anarchismus před rozpoutáním chaosu všude na světě… a také aby přivedli zpět domů muže, který z nich udělal rodinu. V hlavních rolích akční podívané Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Charlize Theron, Helen Mirren, Michelle Rodriguez, Scott Eastwood a Kurt Russell. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.fastandfurious.com/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ZÁZNAM KONCERTU Z LONDÝNA

  4. čtvrtek pouze ve 20 hodin

DEPECHE MODE: LIVE IN BERLIN

Strhující záznam vystoupení legendární britské kapely. Nenechte si ujít „Depešáky“ v nejlepší formě, na velkém plátně s dokonalým obrazem a především zvukem, kterým rozhodně nebudeme šetřit! Záznam Live in Berlin byl natočen v berlínské o2 Aréně 25. a 27. listopadu 2013 během turné k 13 řadovému albu Depeche Mode Delta Machine. Toto album je považováno za jeden z tvůrčích vrcholů kapely a koncertní turné k němu zase za jedno z nejúspěšnějších v její bohaté historii (dohromady jej zhlédlo více než 2,4 miliónů fanoušků ze 32 zemí světa).

Vstupné 150 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

  4. čtvrtek pouze v 17,30 hodin – 2D VERZE + TITULKY

  5. pátek pouze v 19,30 hodin – 3D VERZE + DABING

  6. sobota pouze v 17 hodin – 3D VERZE + DABING

  6. sobota pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE + DABING

  7. neděle pouze v 17 hodin – 2D VERZE + DABING

  7. neděle pouze v 19,30 hodin - 3D VERZE + TITULKY

  8. pondělí pouze v 17 hodin - 3D VERZE + DABING

  9. úterý pouze v 17 hodin - 2D VERZE + DABING

10. středa pouze v 19,30 hodin - 2D VERZE + DABING

Premiéra v ČR!

STRÁŽCI GALAXIE  VOL. 2

GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 2 – USA 2017

Dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim superhrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel… Hrají Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Sean Gunn, Tommy Flanagan, Laura Haddock, Sylvester Stallone a Kurt Russell.  Akční dobrodružný film, který uvádíme ve formátech 2D i 3D a s dabingem i českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://marvel.com/guardians

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Doporučená přístupnost: od 12 let