KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

SRPEN 2015

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. pátek pouze ve 20 hodin

PAŘÍŽSKÁ BLBKA

CONNASSE, PRINCESSE DES COEURS – Francie 2015

Aneb … Borat v sukních! Její cíl je jasný: zaslouží si mít život lepší než zbytek lidstva. Rozhodne se proto opustit Francii a odletět do Velké Británie - právě tam se nachází poslední svobodný princ, který nemá žádnou vadu (i když je to zrzek, ale co už), a který je v produktivním věku – princ Harry. A ačkoliv se brány Buckinghamského paláce ne a ne otevřít, Camilla je rozhodnutá, že s princem to bude láska na první pohled… Komedie, uváděná s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.indigofilm.cz a na http://www.gaumont.fr/fr/film/Connasse-princesse-des-coeurs.html

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. pátek pouze v 17,30 hodin

29. sobota pouze ve 20 hodin

Premiéra v ČR!

HITMAN: AGENT 47

HITMAN: AGENT 47 – USA 2015

Agent 47 není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu: představuje rychlost, inteligenci a sílu, je elitním a dokonalým zabijákem, který byl vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj… V hlavních rolích akčního thrilleru Rupert Friend a Zachary Quinto. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxmovies.com/movies/hitman-agent-47

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. sobota pouze v 15,30 hodin

ZVONILKA A TVOR NETVOR

TINKER BELL: LEGEND OF THE NEVERBEAST – USA 2014

Další ze strhujících dobrodružství Zvonilky a jejích vílích kamarádek… Tentokráte se spřátelí se záhadným tvorem, který je podle prastarých legend známý jako tvor Netvor. Animovaná rodinná komedie uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://fairies.disney.com/tinker-bell-and-the-legend-of-the-neverbeast

Vstupné 80 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. sobota pouze v 17,30 hodin

30. neděle pouze v 19,30 hodin

31. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

BLÁZNIVÁ DOVOLENÁ

VACATION – USA 2015

Co se pokazí tentokrát? Letošní prázdniny to celé změní – prostě další generace Griswoldů v tom zase lítá… Uvidíte, jak to vypadá, v naději na posílení rodinných pout, když se hlava rodiny  rozhodne překvapit svou ženu a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku“ Walley World. Hrají Ed Helms, Chevy Chase, Chris Hemsworth, Christina Applegate, Leslie Mann a další. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://vacationthemovie.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

30. neděle pouze v 17 hodin

Pozor, mimořádná předpremiéra!

MUNE – STRÁŽE MĚSÍCE

MUNE, LE GARDIEN DE LA LUNE – Francie 2015

Co by se stalo, kdyby jednoho rána slunce nevyšlo? Anebo kdyby měsíc najednou zmizel a zapomněl rozsvítit všechny hvězdy a noční oblohu? Tvůrci filmu Kung fu Panda vytvořili jednu z nejkouzelnějších digitálních animací současnosti a přinášejí kouzelný příběh sympatického strážce Měsíce jménem Mune. Ten dělá vše pro obnovu světa po tom, co zlé temné síly ukradnou Slunce! Umí sice mluvit tiše a jemně našlapovat, ale jeho obdiv k Měsíci a láska k ženě jeho snů z něj udělá nezastavitelného hrdinu, pro něhož byl zrozen! Animovaný rodinný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.paramountpictures.fr/film/mune-le-gardien-de-la-lune/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. pondělí pouze v 19,30 hodin

CESTA VZHŮRU

ČR – 2015

Radek Jaroš ve filmu o zdolávání vrcholů Země i života… Film se tak pro diváka stává mimořádnou příležitostí absolvovat společně s Radkem a jeho horolezeckými přáteli Miskou a Trávou strastiplnou cestu na osmitisícový vrchol a stát se na malou chvíli doslova součástí expedice na K2. Štíty velehor jsou najednou dostupnými i pro ty, kteří hory sice obdivují, ale něco podobného by nikdy sami nepodnikli. Diváci tak mohou díky filmu autenticky prožívat obavy i úlevu hlavních hrdinů, pocítit tíhu každého kroku i dechu v nepředstavitelné nadmořské výšce a snad i nakonec porozumět majestátné kráse, za jejíž dotek se mnohdy platí tou nejvyšší cenou.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ZÁŘÍ 2015

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. úterý pouze v 17 hodin

TERMINATOR GENISYS

TERMINATOR GENISYS – USA 2015

Teď platí jiná pravidla... Soudný den zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora, jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy, kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístup ke stroji času a pošlou za ní vojáka Kylea Reese, aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Akční sci-fi thriller opět s Arnoldem Schwarzenegger, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.terminatormovie.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. úterý pouze v 19,30 hodin

  2. středa pouze v 17 hodin

RYTMUS - SÍDLISKOVÝ SEN

SR/ČR – 2015

Pohled do soukromí nejznámějšího slovenského rapera, který vyrůstal na sídlišti a dnes je z něj fenomén: Rytmus. Film vznikal osm let a zblízka dokumentuje život jedné z nejznámějších osobností česko - slovenské hudební scény - Patrika „Rytmuse“ Vrbovského.

Více informací o filmu na http://www.sidliskovysen.sk

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. středa pouze v 19,30 hodin

DOMÁCÍ PÉČE

ČR – 2015

Komedie i drama, prokládaná zdravým moravským "rozumem"… Seznámíte se s obětavou zdravotní sestrou, spoustou rázovitých místních pacientů, esoterickou mentorkou i světem alternativního léčení, i s lidmi, kteří na tyhle "hňupoviny" nevěří… V hlavních rolích Alena Mihulová (oceněná na letošním MFF v Karlových Varech Cenou za nejlepší ženský herecký výkon) a Bolek Polívka, v dalších rolích Tatiana Vilhelmová, Zuzana Krónerová a Sára Venclovská. Režie Slávek Horák.

Více informací o filmu na http://domaci-pece-film.cz/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. čtvrtek pouze v 17 hodin

PIXELY

PIXELS – USA 2015

Tady se hraje o vyšší level… Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Adam Sandler v hlavní roli akční komedie, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.facebook.com/PixelsMovie

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

  4. pátek pouze v 19,15 hodin

  5. sobota pouze v 17 hodin

  6. neděle pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

NIKDY NENÍ POZDĚ

RICKI AND THE FLASH – USA 2015

Připravte se na rock. Připravte se na lásku. Připravte se na Meryl Streep! Hudební komedie o zpěvačce, která se ve snaze splnit si své sny o rock'n'rollové slávě dopustila nepřeberného množství životních chyb. Během návratu domů dostává tváří v tvář své rodině šanci tyto chyby napravit a změnit se… Režie Jonathan Demme (mj. slavné filmy Mlčení jehňátek nebo Philadelphia). České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.rickiandtheflashmovie.com/

Vstupné 140 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

                                                                                                                                                                                                                                      [CNW:Counter]