KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

KVĚTEN 2016

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. pondělí pouze v 17 hodin

  3. úterý pouze v 17 hodin

ANI VE SNU!

ČR – 2016

Český romantický, ale zároveň sportovní film, zasazený do atraktivního prostředí parkouristů, mladých lidí, kteří se snaží posouvat hranice fyzických schopností vlastního těla v současném světě. Jejich životní styl, schopnost zdolávat téměř jakékoliv překážky, jim přináší svobodu. Parkour je tak pro teenagery synonymem nezávislosti. Vizuálně působivá salta, skoky a přemety tvoří kulisu k příběhu party teenagerů, v níž každý k filozofii tohoto životního stylu přistupuje trochu jinak…. Režie Petr Oukropec.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10718468942-ani-ve-snu/21451212032/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. pondělí pouze v 19 hodin

  3. úterý pouze v 19 hodin

JAK SE ZBAVIT NEVĚSTY

ČR – 2016

Muži mají svůj rozum, ženy svou taktiku… Nová česká a velmi romantická komedie o moderní dynamické ženě v podání Lenky Vlasákové, která řeší trable s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou… V dalších rolích David Matásek, Andrea Kerestéšová, Jana Švandová, Jaroslav Plesl, Jana Stryková, Kordula Stropnická, Matěj Ruppert, Vladimír Kratina, Jana Boušková, Josef Polášek a Veronika Žilková. Režie Tomáš Svoboda (tvůrce filmu „Hodinový manžel“).

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/jaksezbavitnevesty/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. středa pouze v 17 hodin

TRABANTEM DO POSLEDNÍHO DECHU

ČR – 2016

Cestovatel Dan Přibáň podnikl svou dosud nejnáročnější expedici. Posádky dvou žlutých trabantů, polského Fiatu neboli malucha, Čezety, Jawy a dokonce i dvou invalidních vozíků vyrazily z australského Perthu, a během půlroční dobrodružné výpravy projely Východní Timor, Indonésii, Malajsii a Thajsko. Dokument, který je zábavný, hravý a divácky vděčný…

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz

Vstupné 80 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. středa pouze v 19,15 hodin

JAK BÁSNÍCI ČEKAJÍ NA ZÁZRAK

ČR – 2016

Básníci scénáristy Ladislava Pecháčka a režiséra Dušana Kleina pošesté! A s nimi nezaměnitelný humor, dialogy i písničky Jaroslava Uhlíře či kreslené pasáže Adolfa Borna – to vše zárukou skvělé komedie! V hlavních rolích Pavel Kříž a David Matásek, dále hrají Lukáš Vaculík, Tereza Brodská, Linda Rybová, Filip Antonio, Josef Somr, Eva Jeníčková, Nela Boudová, Miroslav Táborský, Pavel Zedníček, Oldřich Navrátil, Václav Svoboda a Tomáš Topfer.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/Jakbasnicicekajinazazrak/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  6. pátek pouze v 16 hodin

KNIHA DŽUNGLÍ

THE JUNGLE BOOK – USA 2016

Celovečerní velkofilm podle překrásných povídek Rudyarda Kiplinga inspirovaný klasickým animovaným stejnojmenným snímkem od studia Disney. Jeho hrdinou je chlapec Mauglí, člověčí mládě vychované v džungli vlčí smečkou. Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jenž si nese jizvy způsobené člověkem… Dobrodružný film pro celou rodinu, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://movies.disney.com/the-jungle-book-2016

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  6. pátek pouze v 18 hodin

  8. neděle pouze v 16,30 hodin

TEORIE TYGRA

ČR – 2016

… i ochočení muži mohou zdivočet! Hořká komedie pro muže, kteří mají zkušenost s manželstvím, a pro ženy, které mají zkušenosti s muži aneb tragikomedie o tom, jak se osvobodit a získat zpět vládu nad svým životem, s revoltou hodně netradiční… V hlavních rolích Jiří Bartoška a Eliška Balzerová, v dalších rolích Iva Janžurová, Táňa Vilhelmová, Pavla Beretová, Jiří Havelka a Jakub Kohák. Režie Radek Bajgar.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10413436272-teorie-tygra/21551212117/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  7. sobota pouze v 15 hodin

PAT A MAT VE FILMU

ČR – 2016

Dvojice „šikulů“ Pat a Mat se vrací na scénu, a to rovnou v celovečerním filmu pro celou rodinu! Pata a Mata milují celé generace diváků nejen pro jejich manuální nešikovnost, ale také pro jejich neutuchající optimistický postoj k životu. I když se zdá vše ztracené, nikdy nesložili ruce do klína a znovu dokazují, že neexistuje problém, na který by se nenašlo řešení!

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  8. neděle pouze ve 14,30 hodin

ZOOTROPOLIS: MĚSTO ZVÍŘAT

ZOOTOPIA – USA 2016

Zootropolis – město jako žádné jiné… ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka… Dobrodružná animovaná komedie ze studia Disney pro diváky všech generací. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://movies.disney.com/zootopia

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

  5. čtvrtek pouze v 19,15 hodin – 2D VERZE + TITULKY

  6. pátek pouze ve 20 hodin – 3D VERZE + DABING

  7. sobota pouze v 17 hodin – 2D VERZE + DABING

  8. neděle pouze v 18,30 – 3D VERZE + DABING

  9. pondělí pouze v 19,15 hodin – 3D VERZE + TITULKY

10. úterý pouze v 17 hodin – 2D VERZE + DABING

Premiéra v ČR!

CAPTAIN AMERICA: OBČANSKÁ VÁLKA

CAPTAIN AMERICA: CIVIL WAR – USA 2016

Společně zvítězíme… Rozděleni padneme… Akční dobrodružný film studia Marvel s dalšími osudy nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. V hlavních rolích Chris Evans, Robert Downey Jr. a Scarlett Johansson. Uvádíme v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://marvel.com/captainamerica

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  5. čtvrtek pouze v 17 hodin

  7. sobota pouze v 19,45 hodin

  9. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

JAK PŘEŽÍT SINGLE

HOW TO BE SINGLE – USA 2016

Párty začíná! Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale… je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. Romantická komedie, uváděná s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://howtobesinglemovie.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

10. úterý pouze v 19,45 hodin

DEADPOOL

DEADPOOL – USA/Kanada 2016

Je tak COOL, že každej VOOL skončí VEJPOOL… Překvapení! Tohle je jiný film! Po celém světě mezi námi žijí nenápadní, stateční a skromní superhrdinové… a taky Deadpool, což je poněkud zvláštní a netradiční komiksový bourák ze stáje Marvel. Deadpool ze stáda slušňáckých týpků vybavených superschopnostmi poněkud vybočuje, jelikož je neodolatelně oprsklý, vulgární, brutální a …hlavně nechutně vtipný. Ryan Reynolds v hlavní roli akční komedie, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxmovies.com/movies/deadpool

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

11. středa pouze v 17 hodin

LÍDA BAAROVÁ

ČR – 2016

Příběh ženy, která milovala ďábla… Výpravné drama o vztahu legendární české herečky Lídy Baarové s nacistickým ministrem propagandy Josephem Goebbelsem. Velký příběh o slávě a pádu, lásce a zradě, vině a trestu ve vyhrocené době. Režie Filip Renč. Hrají Táňa Pauhofová, Karl Markovics, Gedeon Burkhard, Simona Stašová, Martin Huba, Lenka Vlasáková, Pavel Kříž, Anna Fialová, Jiří Mádl, Zdena Procházková a další.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/lidabaarovafilm/

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY Z ITALSKÉHO MILÁNA

11. středa v 19,15 hodin

LEONARDO DA VINCI: GÉNIUS V MILÁNĚ

LEONARDO DA VINCI - IL GENIO A MILANO

Při příležitosti konání nejdůležitější kulturní události roku EXPO 2015 v Miláně se uskutečnila i unikátní výstava “Leonardo 1452 - 1519”, na které byla k vidění nejzajímavější díla Leonarda da Vinci. Expozice byla výsledkem šestileté práce odborníků. Výstava představuje nejznámější díla Leonarda da Vinci, detailně si  prohlédnete jeho obrazy, ale také rukopisy, přírodopisné nákresy, utopické projekty, anatomické kresby a mytické výjevy. Na závěr dokumentu se vydáte na cestu po samotném Miláně, městě, které Leonarda inspirovalo a utvářelo jako malíře, vědce, inženýra, spisovatele i architekta. To vše v nejlepší obrazové i zvukové kvalitě…

Vstupné v předprodeji do 6.5.2016 je 210 Kč, dále 240 Kč

 

SATELITNÍ PŘENOS KONCERTU Z OBECNÍHO DOMU V PRAZE

12. čtvrtek ve 20 hodin

ZAHAJOVACÍ KONCERT PRAŽSKÉHO JARA 2016

Bedřich Smetana: Má vlast - cyklus symfonických básní.

Hraje Česká filharmonie, dirigent Paavo Järvi.

Většinu orchestrálních skladeb Bedřicha Smetany tvoří symfonické básně. Nejznámější z nich, nejen u nás, je cyklus šesti symfonických básní Má vlast. Vznikaly postupně: Vyšehrad a Vltava v roce 1874, Šárka a Z českých luhů a hájů 1875. V letech 1878 a 1879 vznikly Tábor a Blaník. Cyklus byl obecně nazývaný „Vlasť“ a teprve při jednání s nakladatelstvím F. A. Urbánek mu dal Smetana definitivní název Má vlast. V říjnu 1879 věnoval skladatel cyklus městu Praze. První souborné provedení Mé vlasti se konalo 5. 11. 1882 pod taktovkou Adolfa Čecha a stalo se celonárodní manifestací. K dalšímu provádění celého kompletu docházelo jen sporadicky, mj. pro vysoké technické požadavky kladené na hráčské schopnosti i možnosti tehdejších orchestrů. K výraznějšímu prosazení Mé vlasti na koncertních pódiích přispěl až vznik České filharmonie v roce 1896. Od roku 1952 je Mou vlastí každoročně zahajován MHF Pražské jaro. Koncert bez přestávky!

Vstupné 40 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

13. pátek pouze v 19,15 hodin

JAK BÁSNÍCI ČEKAJÍ NA ZÁZRAK

ČR – 2016

Básníci scénáristy Ladislava Pecháčka a režiséra Dušana Kleina pošesté! A s nimi nezaměnitelný humor, dialogy i písničky Jaroslava Uhlíře či kreslené pasáže Adolfa Borna – to vše zárukou skvělé komedie! V hlavních rolích Pavel Kříž a David Matásek, dále hrají Lukáš Vaculík, Tereza Brodská, Linda Rybová, Filip Antonio, Josef Somr, Eva Jeníčková, Nela Boudová, Miroslav Táborský, Pavel Zedníček, Oldřich Navrátil, Václav Svoboda a Tomáš Topfer.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/Jakbasnicicekajinazazrak/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

12. čtvrtek pouze v 17 hodin – 2D VERZE

13. pátek pouze v 17 hodin – 3D VERZE

14. sobota pouze v 15 hodin – 2D VERZE

14. sobota pouze v 17 hodin – 3D VERZE

15. neděle pouze v 15 hodin – 3D VERZE

16. pondělí pouze v 17 hodin – 2D VERZE

17. úterý pouze v 17 hodin – 3D VERZE

18. středa pouze v 17 hodin – 2D VERZE

Premiéra v ČR i v celém světě!

ANGRY BIRDS VE FILMU

THE ANGRY BIRDS MOVIE – USA 2016

… a je po ptákách! Animovaná rodinná komedie, která nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas - tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.angrybirds-movie.com/en/

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

14. sobota pouze v 19,15 hodin

16. pondělí pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

SOUSEDI 2

NEIGHBORS 2: SORORITY RISING – USA 2016

Za plotem vypukla válka… Že prý blesk dvakrát neuhodí na stejné místo? To vyprávějte uštvaným manželům, kteří ze sousedního domu vyhnali příliš hlučné vysokoškoláky, jen aby je tam vystřídala jejich dívčí verze. Znovu vám ukážeme všechny odstíny sousedského pekla a navíc i to, že holky mohou být v některých případech nebezpečnější než kluci. Zvlášť když jich je víc pohromadě! České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.neighbors-movie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

ZÁZNAM KONCERTU Z LA SCALY V MILÁNĚ

15. neděle v 17 hodin

PAVARROTI ZPÍVÁ VERDIHO REQUIEM

VERDI REQUIEM: LEGENDS CONCERT

Na úžasném záznamu vystoupení z roku 1967 se představí mladý Luciano Pavarroti a s ním i Leontyne Price, Fiorenza Cossotto, Nicolai Ghiaurov - orchestr a sbor opery La Scaly pod vedením špičkového dirigenta Herberta von Karajana. Tento záznam je dech beroucí ukázkou toho nejlepšího, co se kdy v klasické hudbě odehrálo… Koncert se konal ve světoznámém operním chrámu La Scala na oslavu desátého výročí Toscaniniho smrti. Se stejnou produkcí pěvci s orchestrem a sborem vystupovali také v Moskvě, Montrealu, New Yorku a Miláně. Záznam byl nahrán původně na 35 mm film a zachytil mladého Luciana Pavarrotiho zaskakujícího za Carla Bergonziho. Teď ho diváci v kinech po celém světě uvidí v úžasné digitální kvalitě obrazu i zvuku.

Vstupné 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

15. neděle pouze v 19,15 hodin

TEORIE TYGRA

ČR – 2016

… i ochočení muži mohou zdivočet! Hořká komedie pro muže, kteří mají zkušenost s manželstvím, a pro ženy, které mají zkušenosti s muži aneb tragikomedie o tom, jak se osvobodit a získat zpět vládu nad svým životem, s revoltou hodně netradiční… V hlavních rolích Jiří Bartoška a Eliška Balzerová, v dalších rolích Iva Janžurová, Táňa Vilhelmová, Pavla Beretová, Jiří Havelka a Jakub Kohák. Režie Radek Bajgar.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10413436272-teorie-tygra/21551212117/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

17. úterý pouze v 19,15 hodin

JAK BÁSNÍCI ČEKAJÍ NA ZÁZRAK

ČR – 2016

Básníci scénáristy Ladislava Pecháčka a režiséra Dušana Kleina pošesté! A s nimi nezaměnitelný humor, dialogy i písničky Jaroslava Uhlíře či kreslené pasáže Adolfa Borna – to vše zárukou skvělé komedie! V hlavních rolích Pavel Kříž a David Matásek, dále hrají Lukáš Vaculík, Tereza Brodská, Linda Rybová, Filip Antonio, Josef Somr, Eva Jeníčková, Nela Boudová, Miroslav Táborský, Pavel Zedníček, Oldřich Navrátil, Václav Svoboda a Tomáš Topfer.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/Jakbasnicicekajinazazrak/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘENOS BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ KRÁLOVSKÉHO BALETU V LONDÝNĚ

18. středa ve 20,15 hodin

FRANKENSTEIN

Hudba: Lowell Liebermann

Choreografie: Liam Scarlett

Příběh o morálce a potřebě lásky, přátelství a porozumění. Světová premiéra nového moderního baletu choreografa Liama Scarletta na motivy mistrovského díla spisovatelky Mary Shelley. Liam Scarlett je rezidenční umělec baletního souboru Královského baletu. Ve svých baletních choreografiích spojuje vysoce expresivní pohyb, sofistikovanou hudbu a temnou psychologickou analýzu. Jeho prvním celovečerním dílem, které bude uvedeno na hlavní scéně, je právě Frankenstein.

Vstupné 250 Kč, studenti a senioři 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

19. čtvrtek pouze v 19,15 hodin – 2D VERZE + DABING

20. pátek pouze v 17 hodin – 3D VERZE + DABING

21. sobota pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE + DABING

22. neděle pouze v 19,15 hodin - 3D VERZE + DABING

23. pondělí pouze v 19,15 hodin – 2D VERZE + TITULKY

Premiéra v ČR i v celém světě!

X-MEN: APOKALYPSA

X-MEN: APOCALYPSE – USA 2016

… přežijí jen nejsilnější! Na počátku lidské civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse (Oscar Isaac), první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů, v éře prastarých civilizací, získal sílu ostatních mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Teď se po tisíci letech probudil a je hluboce rozčarovaný ze světa, který kolem sebe nachází. Nikdo jej už neuctívá jako boha. Světu a lidem už nevládnou jen ti nejsilnější. Země je znečištěná, plná konfliktů, násilí a lidé se klaní falešným modlám. Akční dobrodružné fantasy, uváděné v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.facebook.com/xmenmovies

Vstupné 3D verze 140 Kč, 2D verze 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

20. pátek pouze v 19,30 hodin

TEORIE TYGRA

ČR – 2016

… i ochočení muži mohou zdivočet! Hořká komedie pro muže, kteří mají zkušenost s manželstvím, a pro ženy, které mají zkušenosti s muži aneb tragikomedie o tom, jak se osvobodit a získat zpět vládu nad svým životem, s revoltou hodně netradiční… V hlavních rolích Jiří Bartoška a Eliška Balzerová, v dalších rolích Iva Janžurová, Táňa Vilhelmová, Pavla Beretová, Jiří Havelka a Jakub Kohák. Režie Radek Bajgar.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10413436272-teorie-tygra/21551212117/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. sobota pouze v 15 hodin

ŘACHANDA

ČR - 2016

Co dáváš, to se ti vrátí… Pohádková komedie o jedné rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Když se tahle trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa, naučí se od nich to, co je nedokázali naučit lidé -jak se chováme k ostatním, tak se chovají oni k nám. Hrají Bolek Polívka, Vladimír Polívka, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jan Hrušínský, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Jaromír Nosek, Martin Pechlát, Aleš Bílík, Denisa Pfauserová, Martina Bezoušková, Ester Kočičková, Anna Stropnická, Šárka Vaculíková a další. Režie Marta Ferencová.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pohadkarachanda/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. neděle pouze v 15 hodin

KNIHA DŽUNGLÍ

THE JUNGLE BOOK – USA 2016

Celovečerní velkofilm podle překrásných povídek Rudyarda Kiplinga inspirovaný klasickým animovaným stejnojmenným snímkem od studia Disney. Jeho hrdinou je chlapec Mauglí, člověčí mládě vychované v džungli vlčí smečkou. Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jenž si nese jizvy způsobené člověkem… Dobrodružný film pro celou rodinu, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://movies.disney.com/the-jungle-book-2016

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. čtvrtek pouze v 17 hodin

21. sobota pouze v 17 hodin

23. pondělí pouze v 17 hodin

25. středa pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

SVÁTEK MATEK

MOTHER'S DAY – USA 2016

Laskavá, starostlivá, vtipná a dojemná romantická komedie – stejně jako matky na celém světě! Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už ho stráví s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky… Nová komedie režiséra Garryho Marshalla (mj. filmy „Deník princezny“ nebo „Pretty Woman“), v hlavních rolích Jennifer Aniston, Julia Roberts a Kate Hudson. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.seemothersday.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. neděle pouze v 17 hodin

24. úterý pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

NÁVŠTĚVNÍCI 3: REVOLUCE

LES VISITEURS: LA RÉVOLUTION – Francie 2016

Magoři ze středověku se znovu pouští do cestování časem a stanou se návštěvníky v době, o které samozřejmě nemají ani páru… Jean Reno a Christian Clavier se vrací ve svých slavných rolích, v pokračování legendární komedie Návštěvníci. Francouzská bláznivá komedie, uváděná v českém znění, se z velké části natáčela v Praze a na zámcích a hradech Česka.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na http://lesvisiteurs-lefilm.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. úterý pouze v 19,15 hodin

HARDCORE HENRY

HARDCORE HENRY – USA/Rusko 2016

Zběsilý a šílený akční nářez v neuvěřitelném tempu. Hardcore Henry je první film na světě natočený kompletně, a tím je myšleno od úplného začátku až do úplného konce, z pohledu první osoby. Přesně jako počítačové střílečky, které jsou samozřejmě stěžejní inspirací. Divák vše sleduje z pohledu hlavního hrdiny. . . ne, tak ne . . . Divák JE hlavní hrdina, který v nezastavitelné lavině úderů, střelby, skoků, pádů a jízdě na čemkoliv musí zlikvidovat hlavního zlořáda, celou jeho armádu a zachránit krásnou blondýnu s vysoce nadprůměrným sex appealem. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na http://hardcorethemovie.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. středa pouze v 17 hodin

TEORIE TYGRA

ČR – 2016

… i ochočení muži mohou zdivočet! Hořká komedie pro muže, kteří mají zkušenost s manželstvím, a pro ženy, které mají zkušenosti s muži aneb tragikomedie o tom, jak se osvobodit a získat zpět vládu nad svým životem, s revoltou hodně netradiční… V hlavních rolích Jiří Bartoška a Eliška Balzerová, v dalších rolích Iva Janžurová, Táňa Vilhelmová, Pavla Beretová, Jiří Havelka a Jakub Kohák. Režie Radek Bajgar.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10413436272-teorie-tygra/21551212117/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM KONCERTU ZE ŠVÝCARSKÉ BASILEJE

26. čtvrtek v 19,30 hodin

IGGY POP LIVE IN BASEL 2015

Koncert rockové legendy či kmotra punku Iggy Popa. Důvod, proč mnozí považují Iggyho Popa za kmotra punku je ten, že každá minulá i současná punková kapela má vědomě či nevědomě „vypůjčenu“ jednu nebo dvě skladby od Iggyho Popa a jeho kapely The Stoogies. Kapela The Stoogie, která byla na vrcholu slávy koncem 60tých a začátkem 70tých let se znovu dala dohromady v roce 2003 a v roce 2010 byla uvedena do Rock´n´rollové síně slávy. Iggy Pop, známý svým pobuřujícím a nepředvídatelným řáděním na podiu, zpívá v Baloise Session v Basileji ve Švýcarsku, kde byl oceněn cenou Lifetime Achievement za rok 2015. Fantastické představení uvádí všechny Popovy vrcholné hity, včetně „I Wanna Be Your Dog“, “The Passenger”, “Lust for Life” a spoustu dalších.

Vstupné 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. pátek pouze v 19,15 hodin

28. sobota pouze v 19,15 hodin

MAGGIE MÁ PLÁN

MAGGIE'S PLAN – USA 2015

Má skvělý plán, jak se stát svobodnou matkou… Pak se ale nečekaně zamiluje, a musí „ho“ osvobodit z manželského chomoutu… A když láska poněkud vyprchá, má další šílený plán… Greta Gerwig, Ethan Hawke a Julianne Moore v hlavních rolích romantické komedie. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://sonyclassics.com/maggiesplan/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

26. čtvrtek pouze v 17 hodin – 2D VERZE

27. pátek pouze v 17 hodin – 3D VERZE

28. sobota pouze v 17 hodin – 2D VERZE

29. neděle pouze v 17 hodin – 3D VERZE

Premiéra v ČR i v celém světě!

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ: ZA ZRCADLEM

ALICE THROUGH THE LOOKING GLASS – USA 2016

Další příběhy Alenky, která objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledává se svými starými známými - Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži… A toho Alenka musí zachránit – čeká ji nebezpečná cesta - dříve, než jí vyprší všechen čas… Hrají Mia Wasikowska, Johnny Depp, Anne Hathaway, Matt Lucas, Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen a Alan Rickman. Rodinné dobrodružné fantasy, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://movies.disney.com/alice-through-the-looking-glass

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

28. sobota pouze v 15 hodin – 3D VERZE

29. neděle pouze v 15 hodin – 2D VERZE

ANGRY BIRDS VE FILMU

THE ANGRY BIRDS MOVIE – USA 2016

… a je po ptákách! Animovaná rodinná komedie, která nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas - tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.angrybirds-movie.com/en/

Vstupné 3D verze, 2D verze

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. neděle pouze v 19,15 hodin

JAK SE ZBAVIT NEVĚSTY

ČR – 2016

Muži mají svůj rozum, ženy svou taktiku… Nová česká a velmi romantická komedie o moderní dynamické ženě v podání Lenky Vlasákové, která řeší trable s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou… V dalších rolích David Matásek, Andrea Kerestéšová, Jana Švandová, Jaroslav Plesl, Jana Stryková, Kordula Stropnická, Matěj Ruppert, Vladimír Kratina, Jana Boušková, Josef Polášek a Veronika Žilková. Režie Tomáš Svoboda (tvůrce filmu „Hodinový manžel“).

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/jaksezbavitnevesty/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. pondělí pouze v 17 hodin

JÁ, OLGA HEPNAROVÁ

ČR – 2015

Příběh dívky, natočený podle skutečné události, která ve svých dvaadvaceti letech úmyslně najela nákladním vozem v centru Prahy do lidí na tramvajové zastávce a osm jich usmrtila. Ke svému činu se hrdě hlásila, odmítla ho litovat, považovala ho za svou pomstu vůči společnosti a požadovala pro sebe trest smrti. V roce 1975 byla oběšena a stala se tak poslední popravenou ženou u nás… Hrají Michalina Olszańská, Marika Šoposká, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Ondřej Malý a další. Režie Tomáš Weinreb a Petr Kazda.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pages/Ja-Olga-Hepnarova/1395880307319477

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. pondělí pouze v 19,15 hodin

NEBE A LED

LA GLACE ET LE CIEL / ICE AND THE SKY – Francie 2015

Oscarový režisér Luc Jacquet (Putování tučňáků) ve svém novém celovečerním dokumentu popisuje sérii dobrodružných cest francouzského polárníka a vědce Clauda Loriuse na Antarktidu, které vedly až k objevení a popsání jevu, dnes dobře známého jako „globální oteplování“. Na příběhu odvážného vědce a jeho přelomového objevu ukazuje režisér, jaký dopad může mít chování člověka na budoucnost naší planety. Dokument zakončoval poslední ročník festivalu v Cannes. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz

Vstupné 80 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. úterý pouze v 17 hodin

JAK BÁSNÍCI ČEKAJÍ NA ZÁZRAK

ČR – 2016

Básníci scénáristy Ladislava Pecháčka a režiséra Dušana Kleina pošesté! A s nimi nezaměnitelný humor, dialogy i písničky Jaroslava Uhlíře či kreslené pasáže Adolfa Borna – to vše zárukou skvělé komedie! V hlavních rolích Pavel Kříž a David Matásek, dále hrají Lukáš Vaculík, Tereza Brodská, Linda Rybová, Filip Antonio, Josef Somr, Eva Jeníčková, Nela Boudová, Miroslav Táborský, Pavel Zedníček, Oldřich Navrátil, Václav Svoboda a Tomáš Topfer.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/Jakbasnicicekajinazazrak/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. úterý pouze v 19,15 hodin

TAJEMSTVÍ POUZE SLUŽEBNÍ

ČR/SR – 2015

Povídkový film podle knížky Pavola Zeleňáka "Keď sú tajomstvá iba služobné". Ve čtyřech tragikomicky laděných povídkách o tajemství bankovním, zpovědním, lékařském i státním, se dozvíte, co všechno se může stát, když dojde k jeho vyzrazení či zneužití…

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

1. středa pouze v 17 hodin

KNIHA DŽUNGLÍ

THE JUNGLE BOOK – USA 2016

Celovečerní velkofilm podle překrásných povídek Rudyarda Kiplinga inspirovaný klasickým animovaným stejnojmenným snímkem od studia Disney. Jeho hrdinou je chlapec Mauglí, člověčí mládě vychované v džungli vlčí smečkou. Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jenž si nese jizvy způsobené člověkem… Dobrodružný film pro celou rodinu, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://movies.disney.com/the-jungle-book-2016

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

                                                                                                                                                                                                                                      [CNW:Counter]