KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ZÁŘÍ 2017

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. úterý pouze v 17 hodin

KTERÝ JE TEN PRAVÝ?

HOME AGAIN – USA 2017

Začít znovu můžete kdykoliv… Reese Witherspoon v romantické komedii v obležení mladých mužů a bude se ptát sama sebe, který je ten pravý? Po rozchodu s manželem chce Alice začít znovu od začátku a povede se jí to opravdu na jedničku. Možná až moc. Díky bujaré narozeninové oslavě se její život obrátí naruby a dovede jí až do chvíle, kdy má doma najednou své dvě děti, mladého milence, jeho dva kamarády i bývalého manžela… Komedie od producentky (a nepsané královny romantických komedií) Nancy Meyers (mj. režisérka filmů Po čem ženy touží, Lepší pozdě nežli později nebo Nějak se to komplikuje). České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na http://homeagain-movie.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. úterý pouze v 19 hodin

DUNKERK

DUNKIRK – Nizozemsko/Velká Británie/Francie/USA 2017

Událost, která ovlivnila náš svět… Válečné historické drama vizionáře Christophera Nolana (mj. filmy Počátek, Interstellar nebo Temný rytíř povstal), vychází z událostí evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940. V hlavních rolích Tom Hardy, Cillian Murphy a Kenneth Branagh. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.dunkirkmovie.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

20. středa pouze v 17 hodin

AMERICKÝ ZABIJÁK

AMERICAN ASSASSIN – USA 2017

Jen jeden ho mohl stvořit, jen jeden ho může zradit, jen jeden ho může zabít… Natočeno podle knižního bestselleru - podle špionážního románu American Assassin známého amerického spisovatele Vince Flynna. V hlavních rolích akčního thrilleru Dylan O'Brien a Michael Keaton. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.facebook.com/AmericanAssassin

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

20. středa pouze v 19,15 hodin

VÍNO NÁS SPOJUJE

CE QUI NOUS LIE – Francie 2017

Přijměte pozvání do Burgundska ke třem sourozencům, kteří od vinobraní do vinobraní, během jednoho vinařského roku, v rytmu střídajících se ročních období, postupně upevňují nejen vztah k vinohradu ale i vztahy mezi sebou samými, mezi svými nejbližšími. Postupně je spojuje společná práce, vzpomínky na prožité dětství a především jejich láska k vínu a vinařskému řemeslu. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

UNIKÁTNÍ DOKUMENT O NÁCHODSKÉ RODAČCE

21. čtvrtek v 19,30 hodin

SAMA

ČR - 2017

Luba Skořepová zůstala SAMA. Její poslední film zachycuje touhu tvořit až do konce… Filmový štáb prožil tři měsíce v jejím bytě, aby zachytil osobní zpověď, která vypovídá o smutku na sklonku života i o nezdolné touze tvořit až do konce a vrátit se v devadesáti letech na prkna, co znamenají svět… Film uvádíme u příležitosti hereččiných nedožitých 94. narozenin.

Více informací o filmu na http://www.mediaoffline.cz/sama/

Vstupné 90 Kč

 

ZÁZNAM KONCERTU Z TEATRO CARIGNANO V TURÍNĚ

22. pátek v 19,30 hodin

JONAS KAUFMANN: MOJE ITÁLIE

JONAS KAUFMANN: MY ITALY

Hraje Orchestra Sinfonica Nazionalle della RAI, dirigent Jochen Rieder, nezapomenutelné a slavné písně a árie zpívá současný nejlepší tenor na světě Jonas Kaufmann.

Jonas Kaufmann se rozhodl vzdát hold své milované Itálii a kultuře, která ho ovlivnila a přivedla k opeře. Puccini a Verdi nejsou hlavními jmény koncertu, ale hity legendárních tenorů jakými byli Enrico Caruso & Lucia Dalla ano. Z Kaufmannových úst zazní písně jako “Torna a Surriento”, “Cor’ngrato”, “ Mattinata”, “Parla pie piano”, “Caruso” a “Il canto” a mnohé další. Záznam koncertu z června 2016.

Více informací o koncertu na http://www.myitalykaufmannfilm.com/

Vstupné 160 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

23. sobota pouze v 16 hodin

HURVÍNEK A KOUZELNÉ MUZEUM

ČR/Belgie/Rusko – 2017

Je čas se odvázat! Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí nyní v animované komedii pro celou rodinu. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil „taťuldu“, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. Film vznikal více než osm let pod vedením producenta a hlavního režiséra Martina Kotíka a neztrácí nic z poetiky a humoru založeném na věčném špičkování táty se synem…

Více informací o filmu na http://www.hurvinek3d.cz/

Vstupné 150 Kč (děti 130 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. sobota pouze v 18 hodin

PO STRNIŠTI BOS

ČR – 2017

Lyrický film o dětství a hrdinství v každém z nás, který předchází oblíbené Obecné škole, podle scénáře Zdeňka Svěráka v režii Jana Svěráka. Jeho děj vás zavede do období Protektorátu, kdy je Edova rodina donucena vystěhovat se z Prahy na venkov k příbuzným. Malé město, kde chlapec doposud trávil jen krátké chvíle prázdnin, se na čas stane jeho domovem. Rozměry válečného konfliktu, který rodině obrátil život naruby, vnímá chlapec milosrdnou dětskou optikou, jež nabízí hlavně prostor pro tajuplná dobrodružství. Nachází tak cestu nejen k místní klukovské partě, jejíž svět je tolik odlišný od městského a v níž musí obhájit své místo, ale také nečekaným rodinným tabu, která vyplouvají na povrch, a rovněž k vlastní odvaze… Hrají Ondřej Vetchý, Tereza Voříšková, Alois Grec, Jan Tříska, Viera Pavlíková, Oldřich Kaiser, Zuzana Stivínová, Hynek Čermák, Petra Špalková a Zdeněk Svěrák.

Více informací o filmu na http://www.postrnistibos.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. čtvrtek pouze v 16,45 hodin

23. sobota pouze ve 20 hodin

24. neděle pouze v 19,45 hodin

25. pondělí pouze v 18,30 hodin

26. úterý pouze v 17 hodin

27. středa pouze v 16,45 hodin

Premiéra v ČR i v celém světě!

KINGSMAN: ZLATÝ KRUH

KINGSMAN THE GOLDEN CIRCLE – USA 2017

Tajní agenti ještě tajnější organizace Kingsman jsou zpět! Nyní musí čelit nové výzvě -  jejich tajnou centrálu totiž zničil kdosi s pořádným arzenálem a celý svět se stává rukojmím dalšího šíleného padoucha. Jak jinak, že? Kingsmany čekají nové úkoly a překážky, a i když jim hrdost velí jinak, spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací trefně pojmenovanou Statesman… V hlavních rolích akční komedie Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Pedro Pascal, Elton John, Channing Tatum a Jeff Bridges. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxmovies.com/movies/kingsman-the-golden-circle

Vstupné 2D verze 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

22. pátek pouze v 17 hodin – 3D VERZE

23. sobota pouze ve 14 hodin – 2D VERZE

24. neděle pouze v 15 hodin – 3D VERZE

27. středa pouze v 15 hodin – 2D VERZE

Premiéra v ČR i v celém světě!

LEGO NINJAGO FILM

THE LEGO NINJAGO MOVIE – USA 2017

Objev v sobě Nindžu! Ve filmovém dobrodružství ze světa Ninjago se mladý Lloyd, známý také jako Zelený Nindža, společně se svými přáteli a tajnými bojovníky, zapojí do bitvy o Ninjago City. Pod vedením vtipem sršícího učitele kung fu Mistra Wu musí porazit zlého válečníka Garmadona, nejhoršího padoucha všech dob… Animovaná akční komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.legoninjagomovie.com/

Vstupné 3D verze 130 Kč, 2D verze 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. neděle pouze v 17 hodin

Mimořádná předpremiéra filmu!

ZAHRADNICTVÍ: DEZERTÉR

ČR – 2017

Příběh holiče, kterého oholili… Druhá kapitola rodinné kroniky Zahradnictví autorského dua Jan Hřebejk a Petr Jarchovský (předcházejícím slavným Pelíškům) se odehrává na pozadí převratných událostí v letech 1947-1953. Hlavní postavou je majitel noblesního kadeřnického salonu Valentino v centru Prahy a jeho rodina, kterou zde zaměstnává. V hlavních rolích Jiří Macháček, Gabriela Míčová, Aňa Geislerová, Martin Finger, Klára Melíšková, Karel Dobrý, David Novotný, Lenka Krobotová a Sabina Remundová. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI DELEGACE TVŮRCŮ FILMU.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/filmzahradnictvi/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. pondělí pouze v 17 hodin

ZKRÁTKA KRAŤAS

Nejlepší krátké animované filmy ve střední Evropě aneb animace není jen pro děti… Výběr nejzajímavějších současných krátkých animovaných filmů nadějných mladých filmařů ze zemí střední a východní Evropy. Uvidíte tyto filmy: „Země kovbojů“ (Slovensko 2015), „Ploty“ (Polsko 2015), „Kompozice“ (Slovinsko 2015), „Řeky“ (Polsko 2014), „Za hranicí“ (Maďarsko 2015), „Mozaika, valčík splínu“ (Polsko 2015), „Vlčí hrátky“ (Chorvatsko 2015), „Divné zvuky“ (Maďarsko 2015), „Pohádka“ (Maďarsko 2014), „Čím víc vím“ (Česká republika 2015) a „Happy End“ (Česká republika 2015, z užšího výběru na Oscara).

Více informací o filmech na http://www.falcon.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. úterý pouze v 19,30 hodin

DOBRÝ ČASY

GOOD TIME – USA 2017

Napínavé krimi drama o dvou bratrech – ten první se po zpackané bankovní loupeži ocitá ve vězení a druhý se kvůli jeho vysvobození vydává na zoufalou cestu městským podsvětím. Během jediné šílené noci závodí s časem, aby získal dostatek peněz na bratrovu kauci a vlastně zachránil i sám sebe, protože si postupně začíná uvědomovat, že jejich životy jsou v ohrožení. Film doprovází soundtrack od Oneohtrix Point Never, který dodává snímku neopakovatelnou atmosféru - na soundtracku se podílel i legendární Iggy Pop. Film byl uveden v hlavní soutěži letošního filmového festivalu v Cannes, kde si podmanil filmové kritiky z celého světa. V hlavní roli Robert Pattison. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz a na https://www.facebook.com/GoodTimeMov/

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ZE SBÍREK KRÁLOVNY ALŽBĚTY V BUCKINGHAMSKÉM PALÁCI

27. středa v 19,30 hodin

CANALETTO A UMĚNÍ BENÁTEK

CANALETTO & THE ART OF VENICE

Poutavý příběh o cestě Canalettových pláten do královských sbírek Buckinghamského paláce. Natáčeno ve Queen's Gallery v Londýně, na hradě Windsor i v Benátkách, které Canaletto prostřednictvím svých obrazů zpřístupnil milionům diváků. České titulky.

Více informací o filmu na http://exhibitiononscreen.com/

Vstupné v předprodeji do 17. září 180 Kč, poté za 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. čtvrtek pouze v 15 hodin

HURVÍNEK A KOUZELNÉ MUZEUM

ČR/Belgie/Rusko – 2017

Je čas se odvázat! Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí nyní v animované komedii pro celou rodinu. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil „taťuldu“, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. Film vznikal více než osm let pod vedením producenta a hlavního režiséra Martina Kotíka a neztrácí nic z poetiky a humoru založeném na věčném špičkování táty se synem…

Více informací o filmu na http://www.hurvinek3d.cz/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM KONCERTU Z BRITSKÉHO BIRMINGHAMU

28. čtvrtek v 19,30 hodin

BLACK SABBATH: THE END OF THE END

BLACK SABBATH: THE END OF THE END

Kapela Black Sabbath se letos v únoru rozloučila se svými fanoušky dvěma monstrózními koncerty ve svém domovském Birminghamu. Vznikl z nich koncertní snímek s lakonickým názvem The End of the End a jako každé ‚sbohem‘ je doslova nabitý emocemi. Během vystoupení završujících téměř 50letou éru vynálezců heavy metalu zazněly nejslavnější hity jako Iron Man, Paranoid nebo protiválečná War Pigs v podání původního složení kapely včetně Ozzyho Osbourna, kytaristy Tonyho Iommiho a basáka Terrence „Geezera“ Butlera.

Více informací o koncertu na http://www.blacksabbathfilmtickets.com/

Vstupné 200 Kč v předprodeji do 27.8.2017, poté za 250 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. sobota pouze ve 14 hodin

EMOJI VE FILMU

THE EMOJI MOVIE – USA 2017

Dobrodružství, které nelze slovy popsat… Vzhůru do tajného světa ve vašem mobilu, ve kterém se ukrývají vaši oblíbení Emoji, kteří se chtějí dostat do vaší odeslané zprávy. Každý z Emoji má jen jeden výraz, až na smajlíka jménem Geneho, který „má problém“ a chce se stát normálním… Animovaná rodinná komedie, jejíž součástí je i krátký animovaný film „Mazlíček“, který nás zavede mezi známé přátele z hotelu Transylvánie. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.theemoji-movie.com/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. čtvrtek pouze v 17 hodin

29. pátek pouze v 17 hodin

30. sobota pouze v 19,45 hodin

ŘÍJEN 2017

  1. neděle pouze v 15,30 hodin

Premiéra v ČR!

ZAHRADNICTVÍ: DEZERTÉR

ČR – 2017

Příběh holiče, kterého oholili… Druhá kapitola rodinné kroniky Zahradnictví autorského dua Jan Hřebejk a Petr Jarchovský (předcházejícím slavným Pelíškům) se odehrává na pozadí převratných událostí v letech 1947-1953. Hlavní postavou je majitel noblesního kadeřnického salonu Valentino v centru Prahy a jeho rodina, kterou zde zaměstnává. V hlavních rolích Jiří Macháček, Gabriela Míčová, Aňa Geislerová, Martin Finger, Klára Melíšková, Karel Dobrý, David Novotný, Lenka Krobotová a Sabina Remundová.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/filmzahradnictvi/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. pátek pouze v 19,30 hodin

30. sobota pouze v 17,45 hodin

ŘÍJEN 2017

  2. pondělí pouze v 19 hodin

WIND RIVER

WIND RIWER – USA 2017

Nic není těžší, než zjistit pravdu… Stopař Cory Lambert objeví uprostřed zasněžené pusté krajiny Wyomingu tělo mrtvé indiánské dívky. Vyšetřování se ujímá novopečená agentka FBI, která do odlehlé indiánské rezervace Wind River přijíždí z Las Vegas, zcela nepřipravená na drsné podnebí, jež tam panuje. Na pomoc s vyšetřováním si přizve stopaře Coryho a společně se snaží přijít na kloub záhadné smrti... Akční mysteriózní krimi, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.facebook.com/WindRiverMov/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. sobota pouze v 16 hodin

ŘÍJEN 2017

  1. neděle pouze v 19,30 hodin

  2. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

AMITYVILLE: PROBUZENÍ

AMITYVILLE: THE AWAKENING – USA 2017

Každý dům má svou historii, tenhle ji má děsivě temnou… Horor o nechvalně známém domě Amityville, o kterém se už několik desetiletí vypráví děsivé a krvavé historky. Nyní se potvrzuje, že to nejsou pouhé legendy. Boj o přežití v domě plném zla právě začíná! České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. neděle pouze ve 13,45 hodin

HURVÍNEK A KOUZELNÉ MUZEUM

ČR/Belgie/Rusko – 2017

Je čas se odvázat! Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí nyní v animované komedii pro celou rodinu. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil „taťuldu“, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. Film vznikal více než osm let pod vedením producenta a hlavního režiséra Martina Kotíka a neztrácí nic z poetiky a humoru založeném na věčném špičkování táty se synem…

Více informací o filmu na http://www.hurvinek3d.cz/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FASCINUJÍCÍ DOKUMENT Z DÍLNY TVŮRCŮ FILMŮ VATIKÁNSKÁ MUZEA, FLORENCIE A GALERIE UFFIZI A SVATÝ PETR A PAPEŽSKÉ BAZILIKY ŘÍMA

  1. neděle v 17,30 hodin

RAFFAELLO: LORD UMĚNÍ

RAFFAELLO IL PRINCIPE DELLE ARTI

Intenzivní portrét jednoho z nejlepších renesančních umělců, který měl vliv na rozvoj celého světa umění a fascinuje nejednoho historika a je dodnes považován za zázračné dítě. Raffaello patří k takzvané tradiční triádě renesančních mistrů, vedle Leonarda da Vinci a Michelangela je jednou z nejvýznamnějších osobností této éry. Přesto nemnoho lidí jeho příběh doopravdy zná… Dokument, který vás nadchne a pohltí, využívá nejmodernějších technologií, aby na velkém plátně ukázal záběry v té nejlepší kvalitě. Oslovení kritici a historici umění odborně, ale přitom poutavě osvětlují život a neuvěřitelně nádherné dílo tohoto slavného umělce. České titulky.

Více informací o dokumentu na http://www.nexodigital.it/raffaello-il-principe-delle-arti-in-3d/

Vstupné v předprodeji do 21. září 210 Kč, poté za 240 Kč

 

ZÁZNAM KONCERTU Z MEXICKÉHO MÉXICO CITY

  5. čtvrtek v 19,30 hodin
SLIPKNOT: DAY OF THE GUSANO
SLIPKNOT: DAY OF THE GUSANO
Mexická metropole se 1. prosince 2015 proměnila v nehlučnější místo světa. Metalovou senzaci jménem SlipKnoT přivítalo tehdy 40 tisíc nedočkavých fanoušků, kteří vůbec poprvé dostali šanci vidět své idoly na domácí scéně. Netrpělivě očekávaný film Day of the Gusano natočil samotný člen kapely a nabízí v něm nekompromisní, chaotický a nezapomenutelný pohled na fenomén, který kapela vybudovala za necelých 20 let své intenzivní kariéry. Koncert představoval mexickou zastávku v rámci turné k úspěšnému albu 5: The Gray Chapter vydaného po šestileté odmlce, během níž kapela přišla o dva své členy. Kapela projela za svou kariéru nesčetněkrát celou zeměkouli, ale México City – s typicky silnou metalovou základnou – zůstávalo posledním nedobytým velkoměstem. Vřelejší přijetí si proto od svých mexických „maggots“ neboli červů, jak své věrné fandy kapela tituluje, nemohli přát. Metalová sestava, které se podařilo kolem své tvorby vytvořit celou alternativní kulturu a kterou rozezná každý na světě díky surrealistickým maskám, jež nosí na koncertě, ukáže, co z ní na její 18leté cestě udělalo globální ikonu a jednu z nejpopulárnějších kapel světa, která získala v roce 2006 Grammy za nejlepší metalový výkon.
Více informací o koncertu na
http://dayofthegusano.com/

Vstupné v předprodeji do 17.9.2017 za 200 Kč, poté za 250 Kč