KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ÚNOR 2015

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. pátek pouze v 17 hodin

KINGSMAN: TAJNÁ SLUŽBA

KINGSMAN: THE SECRET SERVICE – USA/Velká Británie 2015

Tajní agenti organizace Kingsman nepotřebují mít na konci svých jmen žádné nuly. Tato špionážní služba je oproti jiným britským službám rozhodně nevládní a pochopitelně supertajná. Vhlavních rolích akční komedie Colin Firth, Taron Egerton, Mark Hamill, Samuel L. Jackson, Mark Strong a Michael Caine. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.kingsmanmovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. pátek pouze v 19,30 hodin

28. sobota pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

GHOUL

ČR – 2015

Hlad má mnoho podob… Temný thriller Petra Jákla. Příběh inspirovaný skutečným příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé světové historie, ukrajinského kanibala Andreje Čikatila, plný tajemna, nevysvětlitelných událostí i děsivých setkání s jiným světem… Film uvádíme s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.ghoul-film.cz/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. sobota pouze v 15 hodin

TŘI BRATŘI

ČR – 2014

Česká filmová pohádka režiséra Jana Svěráka se spoustou dobrodružství, překvapivých situací, ale také spoustou laskavého humoru. Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. V dalších rolích filmu Jiří Lábus, Zuzana Norisová, David Matásek, Ivana Chýlková, Oldřich Kaiser, Miroslav Táborský, Zdeněk Svěrák, Bolek Polívka, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš a Oldřich Vlach. Film získal tři České lvy za rok 2014.

Více informací o filmu na http://www.3bratri.cz/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. sobota pouze v 19,15 hodin

FOTOGRAF

ČR – 2015

Dámy, radím Vám ke klidu...! Tragikomedií, volně inspirovanou osudy světoznámého českého fotografa Jana Saudka, se vracíme k některým zásadním křižovatkám života umělce obdařeného nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní. Všechny tyto vlastnosti mu přinesly slávu i odmítání, lásku i zradu, zástupy obdivovatelů i osamocení. V hlavních rolích Karel Roden a Máša Málková, dále hrají Vilma Cibulková, Zuzana Vejvodová, Václav Neužil, Marika Procházková, Patrik Děrgel, Jitka Sedláčková, Igor Orozovič, Vanda Konečná, Jenovéfa Boková a další. Režie Irena Pavlásková.

Více informací o filmu na http://www.filmfotograf.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

BŘEZEN 2015

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. neděle pouze v 15 hodin

TUČŇÁCI Z MADAGASKARU

THE PENGUINS OF MADAGASCAR – USA 2014

Superšpióni se nerodí… oni se líhnou! Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Rodinnou animovanou komedii uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://madagascar.dreamworks.com/

Vstupné 100 Kč, děti 80 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. neděle pouze v 17 hodin

VETŘELEC (REŽISÉRSKÝ SESTŘIH)

ALIEN/DIRECTOR´S CUT – USA 1979/2014

Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší... Obnovená digitální remasterovaná premiéra kultovního sci-fi filmu se Sigourney Weaver v roli statečné Ripleyové, která jako jediná z posádky vesmírné lodi Nostromo zůstává naživu v souboji s hrůznou bytostí, jejíž zárodek se dostal na palubu z líhně na neznámé planetě… Kultovní mistrovské dílo režiséra Ridley Scotta, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/vetrelecvkinech?fref=ts

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. neděle pouze v 19,30 hodin

  2. pondělí pouze v 17 hodin

FOCUS

FOCUS – USA 2015

O podvodníkovi, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky, a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře… V hlavních rolích krimi komedie Will Smith a Margot Robbie. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.warnerbros.cz a na http://focusmovie.com/

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. pondělí pouze v 19,30 hodin

  3. úterý pouze v 17 hodin

TEORIE VŠEHO

THE THEORY OF EVERYTHING – Velká Británie 2014

Jeho mysl změnila náš svět. Její láska změnila ten jeho… Výjimečný a neuvěřitelný životní příběh Stephena Hawkinga, který na svém velmi nemocném těle nosí jednu z nejchytřejších hlav, jakou kdy lidstvo poznalo.  Eddie Redmayne získal Oscara za mužský herecký výkon v hlavní roli. Životopisné drama, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.thetheoryofeverythingmovie.co.uk/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. úterý pouze v 19,30 hodin

HODINOVÝ MANŽEL

ČR – 2014

Vrtat a bušit! Čtyři plavci - hráči vodního póla, se ocitnou na dně. Ti zoufalci i na dně bazénu dokonce bydlí. Aby se zachránili, zkusí provozovat „pochybnou“ živnost "hodinový manžel". A opravdu opravují domácnosti rozličným dámám - ale jak se časem ukáže, nejen domácnosti. A co na to jejich partnerky? V hlavních rolích české komedie Bolek Polívka, David Matásek, David Novotný a Lukáš Latiňák, v dalších rolích Eva Holubová, Jitka Čvančarová, Lenka Vlasáková, Nina Divíšková, Zuzana Norisová a Simona Babčáková. Režie Tomáš Svoboda.

Více informací o filmu na http://www.filmhodinovymanzel.cz/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. středa pouze v 17 hodin

KÓD ENIGMY

THE IMITATION GAME – Velká Británie/USA 2014

Alan Turing – muž, který dokázal přeložit kód Enigmy… Životopisné drama o válečném hrdinovi, který se spolu s týmem podílel na prolomení kódu legendárního německého šifrovacího stroje Enigma. Příběh o matematickém géniovi, který díky svému úžasnému talentu pomohl zkrátit 2. světovou válku a zachránil tak tisíce lidských životů. V hlavních rolích Benedict Cumberbatch a Keira Knightley. Film byl oceněn Oscarem za rok 2014. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.forumfilm.sk a na http://theimitationgamemovie.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z ROYAL SHAKESPEARE THEATRE ZE STRATFORDU NAD AVONOU

  4. středa v 19,45 hodin

MNOHO POVYKU PRO NIC ANEB ZDÁRNÁ LÁSKY SNAHA

LOVE'S LABOUR'S WON

Slavné představení Royal Shakespeare Company z Shakespearova rodného města Stratford nad Avonou. Shakespearova komická romance se odehrává uprostřed křehkého nadšení během poválečné domácí party. Mladické vášně ničí nepokoje, milenci jsou oklamáni a štěstí je ohroženo – než mír nakonec zvítězí… Stejně jako Marnou lásky snahu, i tuto komedii těšící se z naší schopnosti najít lásku na nepravděpodobných místech, režíruje Christopher Luscombe, se stejným obsazením v čele s Michelle Terry (Konec dobrý, vše dobré, Komedie omylů v NT Live). Hra lépe známá pod názvem Mnoho povyku po nic je uváděna jako Zdárná lásky snaha - toto jméno možná dostala za Shakespearova života.

Nastudováno v anglickém originále a uváděno s doprovodnými českými titulky.

Vstupné 200 Kč, studenti 180 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  5. čtvrtek pouze v 17 hodin

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

FIFTY SHADES OF GREY – USA 2015

Nech se ovládat… „Pan Grey vás přijme za okamžik“ - tak tahle prostá věta uvedla jejich setkání… A on ji postupně začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich nesmělá studentka Anastasie vstoupí, pozná pravého Christiana Greye. Příběh podle knižního bestselleru E. L. Jamesové, jenž se stal celosvětovou literární senzací, která v rychlosti prodejů překonala i Harryho Pottera. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.fiftyshadesofgreymovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS KONCERTU Z BERLÍNA

  6. pátek v 19,30 hodin

BERLÍNSKÁ FILHARMONIE HRAJE LUDWIGA VAN BEETHOVENA

Dirigent: Bernard Haitink

Program koncertu:

Úvodní dokument

Ludwig van Beethoven: Houslový koncert D dur op. 61, sólistka Isabelle Faust

Přestávka

Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 6 F dur op. 68 „Pastorální“

Druhý koncert z letošní sezóny 2014/15. Už téměř 130 let hraje Berlínská filharmonie důležitou roli v hudebním životě Berlína. Pod vedením respektovaných dirigentů si orchestr vytvořil vlastní unikátní zvuk a je považován za jednu z nejlepších filharmonií světa. 129 hudebníků z celého světa získalo během své kariéry bezpočet ocenění, včetně britské Classical Brit Award, několik cen Grammy, cenu ECHO Klassic, a mnoho dalších.

Vstupné 250 Kč, zlevněné vstupné 200 Kč (studenti, senioři), abonentní vstupné 180 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  7. sobota pouze v 17 hodin

FOTOGRAF

ČR – 2015

Dámy, radím Vám ke klidu...! Tragikomedií, volně inspirovanou osudy světoznámého českého fotografa Jana Saudka, se vracíme k některým zásadním křižovatkám života umělce obdařeného nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní. Všechny tyto vlastnosti mu přinesly slávu i odmítání, lásku i zradu, zástupy obdivovatelů i osamocení. V hlavních rolích Karel Roden a Máša Málková, dále hrají Vilma Cibulková, Zuzana Vejvodová, Václav Neužil, Marika Procházková, Patrik Děrgel, Jitka Sedláčková, Igor Orozovič, Vanda Konečná, Jenovéfa Boková a další. Režie Irena Pavlásková.

Více informací o filmu na http://www.filmfotograf.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

ZÁZNAM BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z MOSKVY

  8. neděle v 15,45 hodin

ROMEO A JULIE

Hudba: Sergej Prokofjev, libreto Sergej Prokofjev, Sergej Radlov, Adrian Piotrovski podle Williama Shakespeara, v choreografii Jurije Grigoroviče

Balet o dvou jednáních. Tragický příběh osudových milenců, je perlou baletu 20. století. Dramatická hudba Sergeje Prokofjeva umocňuje grandiózní choreografii Jurije Grigoroviče.

Vstupné 280 Kč, zlevněné 250 Kč (studenti, důchodci, ZTP), baletní abonentní 230 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

  6. pátek pouze v 17 hodin - 3D VERZE

  7. sobota pouze v 15 hodin – 2D VERZE

  8. neděle pouze ve 13,30 hodin – 3D VERZE

  9. pondělí pouze v 17 hodin – 2D VERZE

Premiéra v ČR!

ASTERIX: SÍDLIŠTĚ BOHŮ

ASTÉRIX: LE DOMAINE DES DIEUX – Francie 2014

Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů... Celá?!? Ale kdeže! Nyní má Caesar geniálně lstivý plán, jak se drzých Galů zbavit jednou provždy: svést prostoduché vesničany kouzlem civilizace v podobě monumentálních římských staveb. Tedy, vlastně se jedná o kompletní vykácení lesů a výstavbu mramoráků (předchůdce dnešních paneláků)… Ale rozhodně s honosným názvem - Sídliště Bohů. Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění, ve 3D i 2D formátu.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz a na http://www.asterix.com/asterix-et-le-domaine-des-dieux-le-film/

Vstupné 3D 130 Kč, 2D 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  5. čtvrtek pouze v 19,30 hodim

  7. sobota pouze v 19,30 hodin

  8. neděle pouze v 19 hodin

  9. pondělí pouze v 19 hodin

10. úterý pouze v 17 hodin

11. středa pouze v 19,30 hodin

Premiéra v ČR!

AMERICKÝ SNIPER

AMERICAN SNIPER – USA 2014

Nejobávanější odstřelovač v dějinách USA… Jeho neomylná přesnost zachrání na bojišti velký počet životů, a když se rozšíří pověsti o jeho odvážných husarských kouscích, vyslouží si přezdívku „Legenda“. Avšak jeho pověst se donese až za nepřátelské linie a na jeho hlavu je vypsána odměna a stává se z něj hlavní terč povstalců… Bradley Cooper v hlavní roli strhujícího filmu Clint Eastwooda. Film byl oceněn jedním Oscarem za rok 2014. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.warnerbros.cz a na http://www.americansnipermovie.com/

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

                                                                                                                                                                                                                                      [CNW:Counter]