KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ÚNOR 2016

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

12. pátek pouze v 15 hodin

KYKY RYKY A PÁR VAJEC

UN GALLO CON MUCHOS HUEVOS – Mexiko/USA 2015

Ryky se narodil jako zakrslé kuře. Když ale chce zlý rančer zničit jeho domov a rodinu, tak se musí z plachého mladého kuřete stát odvážným kohoutem. On a jeho přátelé se spojí a prožijí velké dobrodružství, kde se ukáže, že velké činy mohou udělat i ti malincí… Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.indigofilm.cz a na http://www.ungalloconmuchoshuevos.com/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

12. pátek pouze v 19,15 hodin

14. neděle pouze v 18 hodin

Premiéra v ČR i v celém světě!

DEADPOOL

DEADPOOL – USA/Kanada 2016

Je tak COOL, že každej VOOL skončí VEJPOOL… Překvapení! Tohle je jiný film! Po celém světě mezi námi žijí nenápadní, stateční a skromní superhrdinové… a taky Deadpool, což je poněkud zvláštní a netradiční komiksový bourák ze stáje Marvel. Deadpool ze stáda slušňáckých týpků vybavených superschopnostmi poněkud vybočuje, jelikož je neodolatelně oprsklý, vulgární, brutální a …hlavně nechutně vtipný. Ryan Reynolds v hlavní roli akční komedie, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxmovies.com/movies/deadpool

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

12. pátek pouze v 17 hodin

13. sobota 17 a 19,30 hodin

14. neděle pouze v 16 hodin

15. pondělí pouze v 17 hodin

16. úterý pouze v 17 hodin

17. středa pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

DECIBELY LÁSKY

ČR – 2016

Hudební filmová romance s písničkami Michala Davida. Hrají otec a syn Rudolfové Hrušínští, Iva Janžurová, Alžběta Bartošová, Filip Cíl, Petra Svoboda, Roman Vojtek, Lucie Vondráčková, Marika Šoposká, Aneta Vrzalová, fotbalová legenda Pavel Horváth a další. Režie Miloslav Halík.

Více informací o filmu na http://www.decibelylasky.eu

Vstupné 140 Kč, v pondělí tzv. levný den – vstupné 115 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

13. sobota pouze v 15 hodin

ALVIN A CHIPMUNKOVÉ: ČIPERNÁ JÍZDA

ALVIN AND THE CHIPMUNKS: THE ROAD CHIP – USA 2016

Rychle a chlupatě… Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně velkým nedorozuměním… Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 125 Kč, děti 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

15. pondělí pouze v 19,15 hodin

ZKÁZA KRÁSOU

ČR – 2016

Na četná přání opakujeme! Lída Baarová. Herečka, pro kterou byla její krása největším darem i prokletím zároveň. Mladá a atraktivní dívka se rychle stala největší československou filmovou hvězdou a dokázala si podmanit i nejobávanější muže své doby… Lída Baarová si ve svém posledním rakouském působišti mnoho novinářů k tělu nepustila. Rozhovor, který s ní tehdy natočila Helena Třeštíková, je jednou z velmi mála výjimek. A právě ten tvoří kostru tohoto pozoruhodného dokumentu, ve kterém se s pomocí archivu projdeme v doprovodu jedné z nejslavnějších českých hereček evropskými dějinami 20. století.

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz

Vstupné 80 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

16. úterý pouze v 19 hodin

OSM HROZNÝCH

THE HATEFUL EIGHT – USA 2015

Nikomu se nedá věřit. Všechny je třeba nenávidět! Osmý film Quentina Tarantina – thriller ve westernovém hávu. Hrají Samuel L. Jackson, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen a další. Film je třikrát nominován na Oscara za rok 2015. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.forumfilm.cz a na http://thehatefuleight.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

STRHUJÍCÍ HUDEBNÍ DOKUMENT

17. středa pouze v 19,15 hodin

LEMMY

Život a kariéra heavymetalového průkopníka a kulturní ikony Lemmy Kilmistera - raketového pohonu legendárni kapely MOTÖRHEAD. Chlastem a drogami poháněná kariéra zpěváka s chraplavým hlasem se více jak čtyři desetiletí protíná s mnoha mezníky v dějinách rockové hudby. Po dobu tří let sledovala kamera tohoto neklidného rockového válečníka na cestě z jeho zaneřáděného hollywoodského bytu na evropské stadiony. Zachycuje Lemmyho při klidných, sebeodhalujících chvílích doma, při jam sessions s Davem Grahlem i jako rockového hrdinu, řidiče válečného tanku. Odhalí muže, který je osobitější, filozofující a má větší smysl pro humor, než by většina lidí očekávala...

Vstupné 120 Kč

 

ZÁZNAM DIVADLA Z LONDÝNSKÉHO KULTURNÍHO CENTRA BARBICAN

18. čtvrtek pouze v 19 hodin

HAMLET

HAMLET

Autor: William Shakespeare

Režie: Lyndsey Turner

V hlavní roli Benedict Cumberbatch

Opakujeme na Vaše přání divadelní událost sezóny! Populární představitel postavy Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch (nominovaný na Oscara za roli ve filmu Kód Enigmy, vítěz divadelní ceny Olivier za hlavní roli ve hře Frankenstein) v titulní roli Shakespearovy mistrovské tragédie. Dychtivě očekávané představení, které bylo vyprodáno během několika hodin už rok před svou premiérou, režíruje Lyndsey Turner, držitelka ceny Olivier za režii dramatu Chimerica.

Nastudováno v anglickém originále a uváděno s doprovodnými anglickými a českými titulky.

Vstupné 250 Kč, studenti 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. pátek pouze v 19,15 hodin

LÍDA BAAROVÁ

ČR – 2016

Příběh ženy, která milovala ďábla… Výpravné drama o vztahu legendární české herečky Lídy Baarové s nacistickým ministrem propagandy Josephem Goebbelsem. Velký příběh o slávě a pádu, lásce a zradě, vině a trestu ve vyhrocené době. Nejočekávanější český film roku 2016 režiséra Filipa Renče. Hrají Táňa Pauhofová, Karl Markovics, Gedeon Burkhard, Simona Stašová, Martin Huba, Lenka Vlasáková, Pavel Kříž, Anna Fialová, Jiří Mádl, Zdena Procházková a další.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/lidabaarovafilm/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

18. čtvrtek pouze v 17 hodin

20. sobota pouze v 19,15 hodin

22. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

ZOOLANDER NO. 2

ZOOLANDER NO. 2 – USA 2016

Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Hanselovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete… Velmi sexy vypadající vyšetřovatelka (Penélope Cruz) se rozhodne pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus - angažuje Dereka a Hansela a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga… Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu (Will Ferrell), který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Hansela a Dereka uchystal velmi brutální pomstu... České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.zoolander.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. pátek pouze v 17 hodin

20. sobota pouze v 17 hodin

21. neděle pouze v 18,30 hodin

DECIBELY LÁSKY

ČR – 2016

Hudební filmová romance s písničkami Michala Davida. Hrají otec a syn Rudolfové Hrušínští, Iva Janžurová, Alžběta Bartošová, Filip Cíl, Petra Svoboda, Roman Vojtek, Lucie Vondráčková, Marika Šoposká, Aneta Vrzalová, fotbalová legenda Pavel Horváth a další. Režie Miloslav Halík.

Více informací o filmu na http://www.decibelylasky.eu

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

20. sobota pouze v 15 hodin – 3D VERZE

21. neděle pouze ve 14 hodin – 2D VERZE

Premiéra v ČR!

ROBINSON CRUSOE: NA OSTROVĚ ZVÍŘÁTEK

ROBINSON CRUSOE - Belgie/Francie 2016

Užijte si dobrodružství na plné pecky! Připravte se na konečně pravdivý příběh Robinsona Crusoe a jeho nejvěrnějšího přítele – papouška Úterý! Animovaná rodinná komedie pro celou rodinu, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz a na https://www.facebook.com/RobinsonCrusoeTheMovie

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. neděle pouze v 16 hodin

STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ

STAR WARS: THE FORCE AWAKENS – USA 2015

Přijměte pozvání na sedmou epizodu dobrodružného akčního sci-fi, ve kterém spojili síly Lucasfilm a vizionářský režisér J.J.Abrams, a které vás znovu zavede do předaleké galaxie… Film má pět nominací na Oscara za rok 2015. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.starwars.com/the-force-awakens/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

22. pondělí pouze v 19,15 hodin

FLORENCIE A GALERIE UFFIZI

Na četná přání opakujeme! Tohle není jen dokument, ale cesta do samotného srdce umění, která vás pohltí a poskytne takový zážitek, na který jen tak nezapomenete… Fascinující cesta do města, které je kolébkou italské renesance. Prostřednictvím nejkrásnějších uměleckých děl té doby od autorů jako Michelangelo, Brunelleschi, Raphael, Leonardo a Boticelli nabízí pohlcující zážitek ze samotné Florencie. Herec Simon Merrels vás provede celým městem, jeho památkami a uměleckými díly. Za jediný večer v kině stihnete navštívit 10 muzeí a prohlédnout si na 150 světových uměleckých děl… České titulky.

Vstupné 240 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

23. úterý pouze v 17 hodin

ALDABRA: BYL JEDNOU JEDEN OSTROV

ČR - 2015

Výlet do míst, kam lidská noha takřka nemá možnost vkročit, příběh plný fascinujících dobrodružství zdejšího přírodního světa a mimořádný zážitek, jaký může nabídnout jen nejmodernější 3D  technologie… Působivý rodinný snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů, kteří obývají atol Aldabra, kteří se zde rodí, vytvářejí společenství, přivádějí na svět mladé i bojují o své přežití.  Není to jen přírodopisný dokument, je to vzrušující a napínavý příběh ze světa přírody s neopakovatelným komentářem Oldřicha Kaisera.

Více informací o filmu na http://www.aldabra.cz/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. úterý pouze v 19 hodin

24. středa pouze v 17 hodin

RODINNÝ FILM

ČR/Německo/Francie/Slovinsko/Slovensko - 2015

Jak se vypořádají s nečekanou svobodou dva teenageři, jejichž rodiče se vydali na plavbu jachtou po oceánu? Co udělá odloučení s dosud perfektně fungující rodinou? A co když do tohoto rodinného „testu“ vstoupí další, nečekaně dramatická událost? České drama režiséra Olmo Omerzu, které se již úspěšně uvádělo na několika prestižních zahraničních festivalech a velký ohlas vzbudilo na festivalu v San Sebastianu, v Tokiu získalo Hlavní cenu za umělecký přínos. Hrají Karel Roden, Vanda Hybnerová, Jenovéfa Boková, Daniel Kadlec, Martin Pechlát, Eliška Křenková a další.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10590866843-rodinny-film/21351212052/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. středa pouze v 19,15 hodin

LÍDA BAAROVÁ

ČR – 2016

Příběh ženy, která milovala ďábla… Výpravné drama o vztahu legendární české herečky Lídy Baarové s nacistickým ministrem propagandy Josephem Goebbelsem. Velký příběh o slávě a pádu, lásce a zradě, vině a trestu ve vyhrocené době. Nejočekávanější český film roku 2016 režiséra Filipa Renče. Hrají Táňa Pauhofová, Karl Markovics, Gedeon Burkhard, Simona Stašová, Martin Huba, Lenka Vlasáková, Pavel Kříž, Anna Fialová, Jiří Mádl, Zdena Procházková a další.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/lidabaarovafilm/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. čtvrtek pouze v 19,15 hodin

27. sobota pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

BROOKLYN

BROOKLYN - Irsko/Velká Británie/Kanada - 2015

Dvě země, dvě lásky, jedno srdce… Romantické historické drama, které nás zavede do padesátých let minulého století, o dívce, která se z naprostého zapadákova vydává na cestu do neznáma, do prostředí, které s ní zpočátku nemá nic společného. Film byl natočen podle úspěšného románu Colma Tóibina a je třikrát nominován na Oscara za rok 2015. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxsearchlight.com/brooklyn/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

26. pátek pouze v 19,15 hodin – 3D VERZE

27. sobota pouze v 19,30 hodin - 2D VERZE

28. neděle pouze v 16 hodin – 3D VERZE

29. pondělí pouze v 17 hodin – 2D VERZE

Premiéra v ČR!

BOHOVÉ EGYPTA

GODS OF EGYPT – USA 2016

Bitva o trůn začíná… Starověký Egypt čeká epický souboj titánů. Magie, monstra a rozzuření bohové  ovládli paláce a pyramidy údolí řeky Nil! Osud starého Egypta a celého lidstva visí na vlásku. Na scénu ale vstupuje nečekaný hrdina, který musí podniknout napínavou cestu, aby v bitvě bohů o egyptský trůn změnil poměr sil, zachránil svou pravou lásku a s ní i celý svět. Velké akční fantasy dobrodružství, které se inspirovalo klasickou mytologií starověké egyptské říše. České znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na http://www.godsofegypt.movie/

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. čtvrtek pouze v 17 hodin

26. pátek pouze v 17 hodin

27. sobota pouze v 15 hodin

28. neděle pouze ve 14 hodin

BŘEZEN 2016

  1. úterý pouze v 17 hodin

  2. středa pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

ŘACHANDA

ČR - 2016

Co dáváš, to se ti vrátí… Pohádková komedie o jedné rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Když se tahle trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa, naučí se od nich to, co je nedokázali naučit lidé -jak se chováme k ostatním, tak se chovají oni k nám. Hrají Bolek Polívka, Vladimír Polívka, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jan Hrušínský, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Jaromír Nosek, Martin Pechlát, Aleš Bílík, Denisa Pfauserová, Martina Bezoušková, Ester Kočičková, Anna Stropnická, Šárka Vaculíková a další. Režie Marta Ferencová.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pohadkarachanda/

Vstupné 120 Kč, děti 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. neděle pouze v 18,15 hodin

BŘEZEN 2016

  1. úterý pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

CHŮVÁK

DER NANNY – Německo 2015

Boj s harantama začíná! Stát se chůvou s cílem pomstít se, to není jen tak. Když ale nepočítáte s tím, že ty děti jsou připraveny na všechno - ony si udělaly totiž sport z toho, že se dokážou zbavit všech svých chův. A věřte, že neznají slitování – což nový Chůvák zjistí velice brzy… Německá komedie od studia, které vám přineslo úspěšnou komedii Fakjů pane učiteli, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.fenixdistribution.cz/ a na http://www.film.info/dernanny/

Vstupné

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ZÁZNAM KONCERTU Z DONINGTON PARK V BRITSKÉM LEICESTERSHIRE

  2. středa v 19,15 hodin

IMAGINE DRAGONS: SMOKE + MIRRORS LIVE

Poprvé v historii budete mít možnost vidět na velkém plátně jednu z nejžhavějších kapel současnosti – Imagine Dragons. Celosvětově v jeden jediný večer uslyšíte záznam koncertu Smoke + Mirrors Live. Kapela ho natočila jako součást své aktuální tour a v kině se tak necháte unést hity jako Demons,  It’s Time a peckou Radioactive z platinové desky Night Vision, se kterou vyhráli Imagine Dragons i cenu Grammy. Nové album Smoke + Mirrors se umístilo na první příčce žebříčků, a to včetně US Billboard a UK Official Album Charts a obsahuje hity jako I Bet My Life nebo Gold a Shots, které zazní i na záznamu koncertu v kinech.

Vstupné 200 Kč

 

                                                                                                                                                                                                                                      [CNW:Counter]