KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ŘÍJEN 2019

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. úterý pouze v pouze v 17 hodin

ROMÁN PRO POKROČILÉ

ČR – 2019

Když se věci zvrtnou, je potřeba vymyslet plán… Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? Jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí?  To vše se dozvíte v této romanticky korektní komedii s Markem Vašutem v hlavní roli. V dalších rolích Jitka Čvančarová, Miroslav Etzler a Vanda Hybnerová. Režie Zita Marinová.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/romanpropokrocile/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. úterý pouze v 19 hodin

PARAZIT

GISAENGCHUNG – Jižní Korea 2019

Vypadá to jako podvod, ale jde o mnohem víc... Černá komedie a nejzábavnější vítěz Cannes od dob Pulp Fiction. Parazit je mistrovským dílem režiséra Bong Joon-hoa o střetu dvou odlišných a přitom tak blízkých rodin. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. středa pouze v 17 hodin – 2D VERZE

ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO

MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL – USA 2019

Přešlo pět let. Královna černé magie Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Jejich vzájemný vztah, který se zrodil ze zrady a pomsty, rozkvetl a zkošatěl. Nicméně nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi nezmizela. Svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti, a mnozí doufají ve spojenectví mezi znesvářenými světy. Avšak nečekaný zvrat událostí a setkání s novými mocnými spojenci dostane Růženku a Zlobu na opačné strany Velké války, která podrobí jejich rodinná pouta náročné zkoušce. Rodinné (pohádkové) fantasy s Angelinou Jolie a Elle Fanning v hlavních rolích, je uváděno v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/maleficent-mistress-of-evil

Vstupné 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. středa pouze v 19,15 hodin

PŘES PRSTY

ČR – 2019

Komedie Petra Kolečka (Vyšehrad, Lajna, Zakázané uvolnění, Padesátka, Masaryk, Okresní přebor a Most!) o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance. Příběh filmu se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá Jíra, svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí (Jiří Langmajer)… V dalších rolích Jakub Prachař, Zdena Hadrbolcová, Radka Pavlovčinová, Kristína Greppelová, Marek Taclík, Leoš Noha a Igor Chmela.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/pg/presprsty/posts/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ZÁZNAM DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z DIVADLA BRIDGE V LONDÝNĚ

24. čtvrtek v 19,30 hodin

William Shakespeare: SEN ČAROVNÉ NOCI

„Nečetl jsem ani neslyšel, že by kdy láska měla hladký průběh.“ Shakespearovu nejslavnější romantickou komedii zachytily kamery NT Live v londýnském divadle Bridge. Jako královna Titanie se představí hvězda seriálu Hra o trůny Gwendoline Christie, jako král Oberon Oliver Chris. V režii bývalého šéfa NT Nicholase Hytnera se divadlo Bridge opět promění a podobně jako v inscenaci Julia Caesara promítané v NT Live loni nechá herce promlouvat mezi obecenstvem. Z jeviště se stane les, snový svět plný víl, mlh a nočních radovánek obklopený stojícími diváky. Uvádíme v anglickém originále s doprovodnými anglickými a českými titulky.

Vstupné 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. čtvrtek pouze v 17 hodin

25. pátek pouze v 19,45 hodin

26. sobota pouze v 16,15 hodin

27. neděle 17,30 a 19,45 hodin

28. pondělí pouze v 18 hodin

29. úterý pouze v 17 hodin

30. středa pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

ČR – 2019

Filmová podoba knižního bestselleru Evžena Bočka v režii Jiřího Vejdělka. Komedie o tom, kterak rodilý Newyorčan Frank získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka a chystá proto s rodinou velký návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou ale neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou... Zatímco místní osazenstvo Kostky pozvolna procitá z mátožného spánku porevolučních devadesátých let, rodina Kostkových stojí před těžkou volbou, zda generacemi vybudované sídlo prodat a vrátit se do Ameriky, nebo se pokusit zámek Kostka zachránit. V hlavní roli Hynek Čermák, v dalších rolích Tatiana Vilhelmová, Yvona Stolařová, Eliška Balzerová, Martin Pechlát, Vojtěch Kotek, Pavel Liška, Zdeněk Piškula, Tatiana Pauhofová, Zdenka Procházková, Petr Nárožný a Dana Syslová. 24.10.2019 FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI REŽISÉRA JIŘÍHO VEJDĚLKA.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/10883780254-posledni-aristokratka/41823310006/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

26. sobota pouze v 18,45 hodin

Jules Massenet: MANON

Mistrovské dílo francouzského operního repertoáru. Manon Lescaut – nevinná venkovanka, slavná kurtizána a nakonec zoufalá vězenkyně – je jednou z největších tragických heroin literárního i hudebního světa. V důmyslné režii Laurenta Pellyho ztvární titulní roli neodolatelné krásky, která touží po životě v přepychu, Lisette Oropesa. Michael Fabiano zpívá jejího slepě zamilovaného Rytíře des Grieux, jehož zoufalá láska nakonec oba přivede do neštěstí. Massenetovy smyslné melodie diriguje Maurizio Benini. Nastudováno ve francouzském originále a uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

25. pátek pouze v 16 hodin – 2D VERZE

26. sobota pouze ve 14,15 hodin – 3D VERZE

27. neděle pouze v 15,30 hodin – 2D VERZE

28. pondělí pouze ve 14 hodin – 3D VERZE

Premiéra v ČR!

SNĚŽNÝ KLUK

ABOMINABLE – USA 2019

Najdi cestu domů! Jestli chcete zažít parádní dobrodružství, běžte se podívat na střechu vašeho domu. Možná se tam skrývá ztracený a vyděšený yetti, který neví, kudy se vrátit k rodičům. Tvůrci slavné série Jak vycvičit draka natočili další pohádkový příběh, který vás chytne za srdce. Dobrodružný animovaný film pro celou rodinu, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.dreamworks.com/movies/abominable

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. neděle pouze ve 14 hodin

TLAPKOVÁ PATROLA

PAW PATROL: MIGHTY PUPS – USA 2019

Nejoblíbenější seriál dnešních dětí míří do kin! Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí úplně nové epizody, ve kterých bude mít své místo a důležitý úkol každý z členů skupiny a jeho zvláštní schopnosti. Tedy požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye. Prostě Tlapková patrola má vždy správný směr a vždy najde řešení. Ať se stane cokoliv, Ryder a tlapkový tým nakonec zachrání situaci! Animovaný rodinný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. pátek pouze v 18 hodin

28. pondělí pouze v 16 hodin

30. středa pouze v 17,45 hodin

Premiéra v ČR!

ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY

ZOMBIELAND: DOUBLE TAP – USA 2019

Deset let poté, co se Zombieland stal hitem a kultovní klasikou projde naše čtveřice zabijáků komickým zmatkem přes Bílý dům a srdce země. Střetnou se nejen se spoustou nových zombie, kteří od prvního filmu vznikli, ale i s některými přeživšími lidmi. Ze všeho nejvíc je ale ohrožují narůstající problémy jejich vlastní, chatrné improvizované rodiny. Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone a Abigail Breslin v hlavních rolích akční hororové komedie. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.zombieland.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. úterý pouze v 15 hodin

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2

THE SECRET LIFE OF PETS 2 – USA 2019

Další animovaná pecka z Illumination Studios (mj. filmy Mimoni, Já, padouch nebo Grinch). Z prvního dílu Tajného života mazlíčků víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata! Dobrodružná rodinná animovaná komedie, ve které zažijete kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy - v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.thesecretlifeofpets.com/

Vstupné 110 Kč (děti 90 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. úterý pouze v 19,15 hodin

BLÍŽENEC

GEMINI MAN – USA 2019

Kdo tě zachrání před sebou samým? Will Smith pronásleduje Willa Smithe v mimořádném akčním sci-fi oscarového režiséra Anga Leeho (Tygr a drak, Pí a jeho život). Tvůrce, který rád posouvá filmové hranice, se znovu rozhodl připravit divákům zážitek, jaký ještě v kině neměli… České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.facebook.com/GeminiManMovie/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. středa pouze v 15 hodin

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMOVA

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME – USA 2019

Po událostech filmu Avengers: Endgame musí Spider-Man čelit novým výzvám ve světě, který se navždy změnil… První film studia Marvel (ve spolupráci se studiem Sony) po netrpělivě očekávaných eposech Captain Marvel a Avengers: Endgame. Hlavní hrdina Peter Parker vyrazí na školní výlet do Evropy… Akční dobrodružný film, který uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.spidermanfarfromhome.movie/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ NORTHERN BALLETU

31. čtvrtek ve 20,15 hodin

DRACULA

„Pokud si troufáte, vstupte do světa Drákuly“. Balet, ve kterém ožívá legendární upír Brama Stokera, který uchvacuje nesčetné generace. Temný příběh nesmrtelného hraběte ve smyslném tanečním a poutavém představení Northern Ballet, v gotické výpravě a s nádhernými kostýmy. Pokud si myslíte, že víte, co můžete od Drákuly očekávat, neuvěříte. Nenechte si ujít šanci zažít to!

Hudba Alfred Schnittke, Arvo Pärt, Michaela Daugherty a Sergej Rachmaninov.

Vstupné 250 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. čtvrtek pouze v 17 hodin

LISTOPAD 2019

  1. pátek pouze v 19,30 hodin

  2. sobota pouze v 16,30 hodin

  3. neděle pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

TERMINÁTOR: TEMNÝ OSUD

TERMINATOR: DARK FATE – USA 2019

Linda Hamilton jako Sarah Connorová a Arnold Schwarzenegger jako Terminátor T-800 se vracejí ve svých ikonických rolích. Pod filmem, který přímo navazuje na první dva díly, jsou podepsáni James Cameron a Tim Miller, který režíroval skvělého Deadpoola. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.facebook.com/Terminator6News/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. sobota pouze v 19 hodin

Mimořádná předpremiéra!

ŽENSKÁ NA VRCHOLU

ČR – 2019

Zimní romantická komedie. Trochu svérázná svobodná majitelka biokavárny Helena odjíždí na popud své tety Ely s osmiletým synem Mikulášem strávit advent v klidu na horách. Díky hře osudu se však místo v luxusním hotelu ocitá ve vysokohorské chatě, kde samotářský horal Richard provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a živelným bratrem Mišem, uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy. Celá tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena netuší, že v tu samou dobu její starostlivá milující matka donutí protestujícího otce, aby se za nimi na hory vydali. Jsou přece Vánoce a rodina musí být pohromadě! Hrají Anna Polívková, Boleslav Polívka, Martin Dejdar, Jana Preissová, Marek Němec, Jana Krausová, Danica Jurčová, Roman Pomajbo, Marek Adamczyk a Marek Taclík. Režie Lenka Kny. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI DELEGACE TVŮRCŮ + AUTOGRAMIÁDA.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/zenskanavrcholu/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

PŘIPRAVUJEME NA LISTOPAD 2019:

ZÁZNAM KONCERTU Z LOS ANGELES

  6. středa pouze v 19,30 hodin

SLAYER: THE REPENTLESS KILLOGY

Slayer! Téměř čtyři dekády na scéně, nezpochybnitelný status králů thrash metalu, kultovní kapela s nekonečným zástupem věrných příznivců. Aktuální čtveřice hudebníků – Tom Araya, Kerry King, Gary Holt a Paul Bostaph – má své místo v historii metalu jisté. Na závěr své velkolepé kariéry chystají Slayer ještě poslední ofenzivu na velké plátno s koncertním snímkem Slayer: The Repentless Killogy. Záznam nekompromisního koncertu, nasnímaného v Los Angeles 5. srpna 2017, předskočí krátký hororový příběh. Krátký film a celý koncert Slayer: The Repentless Killogy zažijí diváci v kinech po celém světě pouze 6. listopadu 2019. Předprodej vstupenek od 10.10.2019 v pokladně kina Vesmír.
Vstupné 250 Kč

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM KONCERTU Z BERLÍNSKÉHO LETNÍHO AMFITEATRU VE WALDBÜHNE

21. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

DEPECHE MODE: SPIRITS IN THE FOREST

Originální a vizuálně působivý koncertní snímek kultovní britské kapely! Hudba lidi spojuje a mění jejich životy. Kdo jiný by to měl vědět lépe, než kultovní Depeche Mode, kteří v letech 2017/18 odehráli na 115 koncertů své Global Spirit Tour pro více než 3 miliony fanoušků po celém světě. Povolali režiséra Antona Corbijna, autora klipů světoznámých hitů jako Personal Jesus nebo Enjoy the Silence, aby zachytil nezkrotnou energii jejich vystoupení a spolu s ní i příběhy šesti nejvěrnějších fanoušků. Výsledný vizuálně působivý koncertní film Depeche Mode: Spirits in the Forest zachycuje unikátní, vzrušující show v berlínském Waldbühne v roce 2018 společně s hlubším a intimním pohledem na to, jak se tvorba Depeche Mode promítá do života jejich příznivců. Předprodej vstupenek od 1.10.2019 v pokladně kina Vesmír.
Vstupné 250 Kč

Mládeži přístupný