KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

KVĚTEN 2017

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

26. pátek pouze v 17 hodin – 3D VERZE + DABING

27. sobota pouze v 17 hodin – 2D VERZE + DABING

27. sobota pouze v 19,30 hodin – 3D VERZE + TITULKY

28. neděle pouze v 17 hodin – 3D VERZE + DABING

28. neděle pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE + DABING

29. pondělí pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE + TITULKY

30. úterý pouze v 17 hodin – 3D VERZE + DABING

31. středa pouze v 19,15 hodin – 2D VERZE + DABING

Premiéra v ČR i v celém světě!

PIRÁTI Z KARIBIKU: SALAZAROVA POMSTA

PIRATES OF THE CARIBBEAN: SALAZAR’S REVENGE – USA 2017

Jack Sparrow v podání Johnnyho Deppa se opět vrací! V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů, pod vedením strašlivého kapitána Salazara, kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka. Jackovou jedinou nadějí na přežití je bájný Poseidonův trojzubec, ale pokud má mít šanci ho nalézt, musí začít spolupracovat s ostatními… V dalších rolích Geoffrey Rush či Javier Bardem. Uvádíme v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://pirates.disney.com/pirates-of-the-caribbean-dead-men-tell-no-tales

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM MUZIKÁLU Z OPERY SAN FRANCISCO

26. pátek v 19,30 hodin

LOĎ KOMEDIANTŮ

SHOW BOAT

Muzikál o dvou dějstvích, grandiózní představení Opery San Francisco, v barevné show s úžasnými pěveckými a tanečními výkony. Autoři: Oscar Hammerstein II. a Jerome David Kern. Opravdovou klasikou amerického hudebního divadla je „Loď komediantů“ - příběh o životě na Mississippi v letech 1880 až 1920. Slavná muzikálová klasika je dojemnou love story se silnou připomínkou hořkého dědictví rasismu – to vše ve velkorysé produkci, režírované Francescem Zambellem. V hlavních rolích Heidi Stober, Michael Todd Simpson, Bill Irwin, Patricia Racette a Angela Renée Simpson. V muzikálu zazní slavné klasické písně, jakými jsou Old Man River" a "You Are Love", které se staly světovými hity… České titulky.

Vstupné 250 Kč, studenti a senioři 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. sobota pouze v 15 hodin

ŠMOULOVÉ: ZAPOMENUTÁ VESNICE

SMURFS: THE LOST VILLAGE – USA 2017

Nikdy nebyli sami… Nový šmoulí příběh, ve kterém se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem, plným kouzelných stvoření, aby společně nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie! Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.smurfsmovie.com/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. neděle pouze v 15 hodin

PŘÍŠERKY POD HLADINOU

DEEP – Španělsko 2017

Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré! Zemi zaplavily nekonečné oceány, celé lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jedné podmořské kolonii žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamenají pochopitelně třikrát více průšvihů, které uvidíte v rodinné animované komedii v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. pondělí pouze v 17 hodin

PŘES KOSTI MRTVÝCH

POKOT – Polsko/ČR/Německo/Švédsko/SR 2017

Dramatický thriller režisérky Agnieszky Holland, natočeného na motivy knižního thrilleru spisovatelky Olgy Tokarczuk. Hrůza na malé osadě na polsko-českém pohraničí, kde se v rychlém sledu stane několik záhadných vražd bez jasně vysvětlitelné logiky nebo motivu, která kontrastuje s obecným nezájmem, který doprovází masové vybíjení divoké zvěře v právě probíhající lovecké sezóně. V jedné z rolí se objeví i Miroslav Krobot. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.tor.com.pl/film,51005

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. úterý pouze v 19,30 hodin

VETŘELEC: COVENANT

ALIEN: COVENANT – USA 2017

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo… Hrají Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride a další. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxmovies.com/movies/alien-covenant

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. středa pouze v 17 hodin

POLINA

POLINA, DANSER SA VIE – Francie2016

Protančit život… Polina se už jako malá holčička stala žákyní profesora Bojinského, významného učitele klasického tance a přísného perfekcionisty. Ten ji od prvních tanečních kroků směřuje na dráhu klasické ruské baletky a Polina je na nejlepší cestě stát se členkou baletního souboru prestižního moskevského Velkého divadla. Ale když se jednoho dne zúčastní představení francouzského souboru moderního výrazového tance, nečekaně ji to rozruší a rozhodí. Zažije totiž umělecký šok, který ji naprosto vykolejí a změní její dosavadní život. Tímto okamžikem končí vše, v co dosud věřila a o co usilovala. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.juliettebinoche.net/polina-danser-sa-vie.html

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ČERVEN 2017

DOKUMENT O GENIÁLNÍM TANEČNÍKOVI

  1. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

DANCER

DANCER

Sergej Polunin, ukrajinský tanečník a hvězda světového baletu, vystoupí 1.5. 2017 v beznadějně vyprodaném ND v Praze. Příběh geniálního tanečníka, rebela a zranitelného člověka, který se vypracoval díky obrovskému talentu a vlastní vytrvalosti, zachycuje tento dokument. „James Dean baletu“ Sergej Polunin se dostal na špičku světové baletní scény, aby z ní v 21 letech na pokraji sebezničení odešel… České titulky.

Více informací o dokumentu na http://www.westendfilms.com/films/library/dancer

Vstupné 150 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI
  1. čtvrtek pouze v 17 hodin – 2D VERZE+DABING
  2. pátek pouze v 19,30 hodin – 3D VERZE+TITULKY
  3. sobota pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE+DABING
  4. neděle pouze v 17 hodin – 3D VERZE+DABING
  6. úterý pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE+TITULKY
  7. středa pouze v 17 hodin – 2D VERZE+DABING
Premiéra v ĆR i v celém světě!
WONDER WOMAN
WONDER WOMAN – USA 2017
Síla. Půvab. Moudrost. Zázrak. Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností… a svůj skutečný úděl. Akční dobrodružné fantasy, uváděné v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://wonderwomanfilm.com/
Vstupné 3D verze, 2D verze
Doporučená přístupnost: od 12 let
 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. pátek pouze v 17 hodin

  5. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

Z PAŘÍŽE DO PAŘÍŽE

UN SAC DE BILLES – Francie/Kanada 2017

Dobrodružné drama, natočené podle stejnojmenné autobiografické předlohy Josepha Joffa, který vypráví napínavý a dojímavý příběh ze svého života bez veškeré sentimentality… Píše se rok 1943 a dva malí kluci Maurice a Joseph musejí okamžitě odejít z ohroženého domova a pokud možno nenápadně, nemají žádné cestovní doklady, vezmou si jen minimum peněz a jídla. Před sebou mají dlouhou cestu nočním vlakem, bezohledné německé hlídky, nebezpečný přechod přes demarkační čáru a cestu přes vysokohorské hřebeny. Jediné, na co se mohou spolehnout, jsou vlastní síly, bystrost, statečnost a instinkt. Netuší, že potrvá ještě tři roky, než válka skončí. Malí hrdinové si naštěstí při tom všem dokáží v sobě uchovat dětství i najít čas na malá klukovská dobrodružství. Film, který byl z části natáčen v Česku, je uváděn v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.gaumont.fr/fr/film/Un-sac-de-billes.html

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. sobota pouze v 15 hodin

ŠPUNTI NA VODĚ

ČR - 2017

Rodinná komedie o tom, co se stane, když tátové chtějí na vodu bez svých drahých poloviček.

Mají totiž skvělý plán, ale jako každý plán má i ten jejich své trhliny - v kánoích se ocitnou sice bez žen, ale zato se svými dětmi… Tátové se ale nevzdávají a rozhodnou se vydat na vodu v kánoích i se všemi dětmi. A tak nyní již desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků… Hrají Hynek Čermák, Anna Polívková, Táňa Vilhelmová, Jiří Langmajer, Pavel Liška, Jana Kvantinková, Filip Antonio, Viktor Antonio, Antonín Holoubek, Karolína Morschlová, Karolína Kočí, Nelly Řehořová, Kateřina Coufalová, Dana Syslová, Arnošt Goldflam a další. Režie Jiří Chlumský.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/spuntinavode/?fref=ts

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. sobota pouze v 17 hodin

ZAHRADNICTVÍ: RODINNÝ PŘÍTEL

ČR – 2017

„Nikdy na Tebe nezapomenu…“ Příběh lásky, která nesměla být naplněna, o které všichni vědí a všichni musí pomlčet, v příběhu o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady… Největší filmový projekt autorského dua Jan Hřebejk a Petr Jarchovský - první z filmů trilogie Zahradnictví, která předchází kultovním Pelíškům. V hlavních rolích Ondřej Sokol, Aňa Geislerová a Martin Finger, v dalších rolích Jiří Macháček, Gabriela Míčová, Klára Melíšková, Karel Dobrý, David Novotný, Lenka Krobotová a Sabina Remundová.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/filmzahradnictvi/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS BALETU Z KRÁLOVSKÉHO BALETU V LONDÝNĚ

  7. středa ve 20,15 hodin

BALETNÍ TRIPTYCH: SEN / SYMFONICKÉ VARIACE / MARGUERITE A ARMAND

THE DREAM/SYMPHONIC VARIATIONS/MARGUERITE AND ARMAND

Zářivé trio mistrovských děl Fredericka Ashtona, kterým Královský balet ukončí oslavy svých 70 let v Královské opeře v Londýně. Tento nádherný smíšený program demonstruje velkou tvůrčí vizi Fredericka Ashtona, choreografa a zakladatele londýnského Královského baletu. Sen je Ashtonova adaptace Shakespearovy neukázněné komedie, ve které lesní skřítek, vyzbrojen nápojem lásky, rozpoutá pohromu. Symfonické variace byly Ashtonovým prvním dílem po druhé světové válce a jednou z prvních her společnosti představenou na hlavní scéně Královské opery v roce 1946. Šest tanečníků provádí sérii kvartetů, dua, sexteta a strhující sóla na Franckovy napjaté symfonické variace. Toto klíčové mistrovské dílo oslavuje čistou krásu pohybu. Marguerite a Armand je Ashtonovo krásné a emocionální převyprávění příběhu známého díky Verdiho opeře La traviata. Ashton vytvořil tento uštěpačný balet podle Margot Fonteyn a Rudolfa Nurejeva v roce 1963.

Vstupné 250 Kč, studenti a senioři 230 Kč

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS KONCERTU Z BERLÍNA

  9. pátek v 19,30 hodin

KONCERT BERLÍNSKÝCH FILHARMONIKŮ

Hraje Berlínská filharmonie, dirigent Gustavo Dudamel.

„Nejžhavější a nejžádanější dirigent na planetě“ New York Times o Gustavu Dudamelovi...

Program koncertu:

John Adams: City Noir (2009)

Antonín Dvořák: 9. symfonie e moll „Z Nového světa“, op. 95 (1893)

Závěrečný koncert letošních přenosů berlínských filharmoniků do kin.

Vstupné v předprodeji 200 Kč, v den konání 220 Kč

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS KONCERTU Z LONDÝNA

  9. pátek ve 21 hodin

TAKE THAT: WONDERLAND

TAKE THAT: WONDERLAND LIVE FROM LONDON

Nejúspěšnější britská kapela je zpět s neuvěřitelně nabitým koncertem z ikonické O2 arény v Londýně. Take That Wonderland concert bude velkolepější než jakýkoli předcházející. Tohle je prostě koncert, který si nesmíte nechat ujít... Kapela vyráží na turné ke svému osmému studiovému albu. V plánu je velkolepá show zahrnující vodní stěny, obrovské hologramy, akrobatické výkony a hořící létající koule. Už věříte, že to bude velkolepé? A vy to můžete zažít v našem kině!

Vstupné 140 Kč