KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

DUBEN 2018

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. úterý pouze v 17 hodin

VADÍ NEVADÍ

TRUTH OR DARE – USA 2018

Hrajete rádi hru Vadí nevadí? Tak pozor na to, s kým to hrajete, ať přitom nepřijdete o život. Další originální hororová lahůdka od mistrů hrůzy ze studia Blumhouse, kteří to loni s hitem Uteč dotáhli až k nominaci na Oscara za nejlepší film a k Oscarovi i za nejlepší scénář. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.blumhousestruthordare.com/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

HUDEBNÍ DOKUMENT

24. úterý v 19,15 hodin

SCREAM FOR ME SARAJEVO

SCREAM FOR ME SARAJEVO

Úžasný příběh o neuvěřitelném rockovém koncertu, který odehrál frontman kapely Iron Maiden Bruce Dickinson v roce 1994 uprostřed obléhání Sarajeva. Uvedení filmu po celém světě v dubnu 2018 je podpořeno celosvětovou reklamní kampaní na oficiálním webu a sociálních sítích kapely Iron Maiden. Záběry z unikátního vystoupení, setkání s těmi, kteří se na koncert dostali a díky kterým se uskutečnil, odhodláni žít si svůj život bez ohledu na zvěrstvo které se dělo kolem nich. Rozhovory s kapelou, se štábem i s ochrankou nás vracejí do kruté a nebezpečné reality. Film o mimořádných lidech prožívajících hrůzy války a o muzikantech, kteří riskovali své životy, aby pro ně zahráli. Film je uváděn spolu s exkluzivním rozhovorem Bruce Dickinsona s diváky, natočeném na londýnské premiéře pouhých pár dnů před tuzemským uvedením. České titulky.

Vstupné 150 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. středa pouze v 17 hodin

HASTRMAN

ČR – 2018

Příběh jedné lásky, jedné vášně a jedné krajiny ve filmu Čestmíra Kopeckého a debutujícího herce v roli filmového režiséra Ondřeje Havelky. Romantický thriller s Karlem Dobrým v hlavní roli hastrmana, který vznikl na motivy oceňovaného románu Miloše Urbana. V dalších rolích Simona Zmrzlá, Jiří Lábus, Jan Kolařík, Jiří Maryško, David Novotný, Norbert Lichý a Vladimír Polívka.

Více informací o filmu na http://filmhastrman.cz/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. středa pouze v 19,15 hodin

Mimořádná předpremiéra pro nedočkavé!

AVENGERS: INFINITY WAR

AVENGERS: INFINITY WAR - USA 2018

Neuvěřitelná desetiletá cesta filmovým světem studia Marvel! Nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob! Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. Hrají Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland a další. Akční dobrodružný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://marvel.com/avengers

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. čtvrtek pouze v 19,45 hodin

27. pátek pouze v 18 hodin

29. neděle pouze v 18,30 hodin

KVĚTEN 2018

  1. úterý pouze v 17,15 hodin

Premiéra v ČR!

DVĚ NEVĚSTY A JEDNA SVATBA

ČR – 2018

Romantická komedie o tom, co se stane, když mladá úspěšná dívka přijíždí do své rodné vesničky za svými svéráznými rodiči a potkává zde svoji dávnou lásku, a během chvíle zjistí, že dávné city nejsou minulostí… Ale celá věc má jeden háček: Právě ON je snoubencem její sestry… V režii Tomáše Svobody (mj. filmy „Hodinový manžel“ nebo „Jak se zbavit nevěsty“) hrají Anna Polívková, Jan Dolanský, Ester Geislerová, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Oldřich Navrátil, Jaroslav Plesl a další.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. pátek pouze v 16 hodin

29. neděle pouze ve 20 hodin

30. pondělí pouze v 17 hodin

KVĚTEN 2018

  2. středa pouze v 19,45 hodin

Premiéra v ČR!

KAZIŠUCI

BLOCKERS – USA 2018

Rodiče jsou někdy takoví…! Komedie o holkách, které chtějí přijít o panenství, a o rodičích, kteří jim v tom chtějí zabránit doslova za každou cenu. Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ten internet - nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.blockersmovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. sobota pouze ve 14 hodin

KRÁLÍČEK PETR

PETER RABBIT – Velká Británie/Austrálie/USA – 2018

I králík může mít zaječí úmysly… Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní, a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady… Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.peterrabbit-movie.com/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

28. sobota v 18,45 hodin

JULES MASSENET: POPELKA

CENDRILLON

Závěrečný přenos sezóny 2017/18 z New Yorku. Massenetova okouzlující opera Cendrillon, která vychází z klasické pohádky o Popelce, bude v Met uvedena premiérově pod taktovkou Bertranda de Billyho a v režii Laurenta Pellyho, který má v Met na kontě i úspěšné inscenace Dívka pluku a Massenetovu Manon. Hlavní hrdinku ztvární Joyce DiDonato, a rozšíří tak svůj metropolitní repertoár o roli, kterou s velkým ohlasem ztvárnila již v Gran Teatre del Liceu, Santa Fe Opera a Královské opeře Covent Garden. Spolu s ní se na jevišti Met objeví Alice Coote v roli Prince, Stephanie Blythe jako její nenávistná macecha Madame de la Haltière, Kathleen Kim jako dobrá Kmotřička víla a Laurent Naouri jako Pandolfe. Inscenace vznikla v koprodukci s Královskou operou Covent Garden v Londýně, barcelonským Gran Teatre del Liceu, bruselským Théâtre Royal de La Monnaie a Opéra de Lille. Poprvé byla uvedena v Santa Fe Opera.

Nastudováno ve francouzském originále, uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. neděle pouze ve 14 hodin

SHERLOCK KOUMES

SHERLOCK GNOMES – USA/Velká Británie – 2018

Malý detektiv … a velké dobrodružství! Dobrodružná detektivní animovaná komedie o největším případu sádrové verze legendárního detektiva. Kdo jiný by měl vyšetřovat hromadné mizení zahradních trpaslíků? České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.sherlockgnomes.com/

Vstupné 125 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

26. čtvrtek pouze v 17 hodin – 3D VERZE + DABING

27. pátek pouze v 19,45 hodin – 2D VERZE + DABING

28. sobota pouze v 15,45 hodin – 2D VERZE + DABING

29. neděle pouze v 15,45 hodin – 3D VERZE + DABING

30. pondělí pouze v 19,15 hodin – 3D VERZE + TITULKY

KVĚTEN 2018

  1. úterý pouze v 19 hodin – 2D VERZE + DABING

  2. středa pouze v 17 hodin – 2D VERZE + DABING

Premiéra v ČR i v celém světě!

AVENGERS: INFINITY WAR

AVENGERS: INFINITY WAR - USA 2018

Neuvěřitelná desetiletá cesta filmovým světem studia Marvel! Nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob! Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. Hrají Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland a další. Akční dobrodružný film, uváděný v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://marvel.com/avengers

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. úterý pouze v 15,45 hodin

TÁTOVA VOLHA

ČR – 2018

Film režiséra Jiřího Vejdělka. Veteránem Volha GAZ 21 po stopách bývalých milenek a přátel… Komedie i drama – to vše v emotivní, napínavé a zábavné jízdě, se skvělými hereckými výkony Elišky Balzerové, Tatiany Vilhelmové, Martina Myšičky, Boleslava Polívky, Emilie Vášaryové, Vilmy Cibulkové, Evy Holubové, Hany Maciuchové, Jany Plodkové a Václava Neužila.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/11474738474-tatova-volha/21751212016/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. čtvrtek pouze v 17 hodin

READY PLAYER ONE: HRA ZAČÍNÁ

READY PLAYER ONE – USA 2018

Lepší realita tě teprve čeká… Akční sci-fi thriller režiséra Stevena Spielberga, zasazený do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality. První člověk, který najde velikonoční vajíčko, ukryté někde v OASIS a zajišťující nesmírné bohatství, tak odstartuje zběsilý závod, který pohltí celý svět, v šílené, realitě na hony vzdálené honbě za pokladem, ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.

České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://readyplayeronemovie.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

  5. sobota pouze v 19,45 hodin

  9. středa pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR i v celém světě!

TICHÉ MÍSTO

A QUIET PLACE – USA 2018

Když tě uslyší, tak tě uloví. Obyčejná rodina se snaží přežít ve světě, kde i ten nejtišší zvuk může znamenat rozsudek smrti. Ticho tak nejen léčí, ale v tomto hororovém thrilleru je navíc jedinou možností, jak přežít další den. V hlavních rolích John Krasinski a Emily Blunt. České titulky. Doporučujeme - asi nejslavnější recenzní web současnosti, Rotten Tomatoes, udělil filmu výjimečné hodnocení 97%!!!

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.facebook.com/AQuietPlaceMovie

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. pátek pouze v 17 hodin

  7. pondělí pouze v 19,45 hodin

  8. úterý pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

KLUCI Z HOR

ČR – 2018

I z těžkého života, se dá udělat ještě těžší... Film s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích vypráví o vztahu mentálně postiženého strýce a jeho synovce, které osud svede dohromady, aby postupně mezi nimi vzniklo pouto, které je prezentací síly a moci přátelství. Komediální drama, které je konfrontací dvou hlavních, charakterově bezelstných protagonistů s těmi, kteří svou bezelstnost dávno ztratili a řídí se převážně tím, co jim může přinést prospěch, a to často za jakoukoliv cenu… Režie Tomáš Magnusek.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/Kluci-z-hor-1099157376817263/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. pátek pouze v 19 hodin

  6. neděle pouze v 17 hodin

  9. středa pouze v 19 hodin

Premiéra v ČR!

POMSTA

REVENGE – Francie 2017

NIKDY neberte milenku na pánskou jízdu! Obzvlášť, pokud se chcete věnovat lovu… Tři samolibé frajírky čeká pěkně brutální lekce chování. Akční thriller o milujících tatíncích, kteří se jako každý rok sejdou uprostřed pouště, aby posílili své mužství a vybili stres pořádným lovem. Tentokrát si ale jeden z nich přiveze milenku, neuvěřitelně sexy „lolitu“, o níž se rychle začnou zajímat i ostatní…

Věci se vymknou kontrole a oni nechají umírající dívku uprostřed pouště… Té se však podaří sebrat poslední síly a chlapský výlet se změní na nemilosrdný lov… České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz a na https://www.facebook.com/RevengeLeFilm/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 18 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  5. sobota pouze v 15 hodin

ČERTOVINY

ČR – 2017

Po čertech hezká pohádka! O dvou nešikovných čertech Popelákovi a Uhelákovi, kteří jsou vládcem pekel posláni za trest do světa, aby do měsíce přivedli každý jednu hříšnou duši. Jejich úkol se jim však od počátku nedaří, spíše, než aby lidi sváděli k hříchům, tak jim neúmyslně pomáhají. V přestrojení za čeledíny se dostanou na statek a zdá se, že konečně budou mít úspěch. Vypočítavý sedlák totiž chce svoji dceru Haničku provdat za nafoukaného statkáře Kopyta. Hanička však miluje čeledína Jana, a aby vše dobře dopadlo, je potřeba vzít na pomoc pekelné síly. Hrají  Jakub Prachař, Dominick Benedikt, Karel Dobrý, Sara Sandeva, Richard Jaroslav Müller, Oldřich Navrátil, David Gránský, Jana Bernášková, Jaromír Nosek, Andrea Hoffmannová a další. Režie Zdeněk Troška.

Více informací o filmu na https://www.certovinyfilm.cz/

Vstupné 110 Kč (děti 90 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  5. sobota pouze v 17 hodin

  7. pondělí pouze v 17 hodin

AVENGERS: INFINITY WAR

AVENGERS: INFINITY WAR - USA 2018

Neuvěřitelná desetiletá cesta filmovým světem studia Marvel! Nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob! Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. Hrají Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland a další. Akční dobrodružný film, uváděný v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://marvel.com/avengers

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  6. neděle pouze v 15 hodin

CESTA ZA KRÁLEM TROLLŮ

ASKELADDEN - I DOVREGUBBENS HALL – Norsko 2017

Že jsou trollové jen malé roztomilé bytůstky? Ani nápad! Král trollů je zlověstný a hrozivý obr z hor, který dříme ve své jeskyni a čeká na to, až se některá z princezen do svých osmnáctých narozenin nestihne provdat, aby ji mohl lapit a sníst… Velké dobrodružství se spoustou příšer, magie i kouzelných míst – ve fantasy pohádce, uváděné v českém znění, která se natáčela v ČR.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.maipo.no/#/askeladden-i-dovregubbens-hall/

Vstupné 110 Kč (děti 90 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  6. neděle pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

NEZNÁMÝ VOJÁK

TUNTEMATON SOTILAS – Finsko/Belgie/Island 2017

Válečné drama, které vypráví o jednotce finských vojáků bojujících proti agresivnímu stalinskému Sovětskému svazu. Ukazuje, jak tyto muže spojilo přátelství, humor a touha přežít… Stalin a Hitler si v roce 1939 domluvili rozdělení vlivu v sousedních zemích a brzy zahájili i jejich porcování. A nikdo jim v tom příliš nebránil. Společně obsadili Polsko, Stalin zabral Lotyšsko a Estonsko. Na řadě bylo Finsko, po kterém Rusové žádali vydání Karélie ležící na jejich hranicích blízko Leningradu. V listopadu 1939 bez vyhlášení války vtrhla Rudá armáda do Finska, ale i přes mnohonásobnou převahu v mužích i zbraních nedokázala finskou obranu prolomit. Až po několika měsících tzv. Zimní války vybojovali na Finsku část území. V roce 1941 se situace změnila. Německá armáda vtrhla do Sovětského svazu a Finsko se rozhodlo vybojovat obsazené pohraničí zpět. Tento válečný konflikt mezi malou severskou zemí a totalitní komunistickou mašinérií připomíná boj Davida s Goliášem… České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.tuntematonsotilas2017.fi/en/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  8. úterý pouze v 17 hodin

FAKJŮ PANE UČITELI 3

FACK JU GӦTHE 3 – Německo 2017

Poslední Fakjů! Samozvaný učitel Zeki Müller je zpět. Silnější než dříve, plný odhodlání a touhy dostat ze svých studentů to nejlepší, co v nich ještě zbývá. Ale už toho v nich moc na vyždímání není. Uspěje při záchraně školy a jejích chovanců, které musí protlačit k maturitě? Komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.fjg-film.de/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

10. čtvrtek pouze v 19,15 hodin

KAZIŠUCI

BLOCKERS – USA 2018

Rodiče jsou někdy takoví…! Komedie o holkách, které chtějí přijít o panenství, a o rodičích, kteří jim v tom chtějí zabránit doslova za každou cenu. Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ten internet - nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.blockersmovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný