KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ŘÍJEN 2015

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. neděle pouze ve 14,45 hodin

MIMONI

MINIONS – USA 2015

Fíha!!! Jsou žluťoučcí a k sežrání roztomilí a dobrovolně sloužili padouchovi Gruovi. Představte si, že tihleti dobráci od kosti vidí odnepaměti smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi široko daleko. Kdykoliv shodou náhod, ke kterým často přispívali oni sami, o svého pána přišli, hned si hledali dalšího… Naštěstí se v jejich středu zjevili tři hrdinové – hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob. Ti vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života. Rodinná animovaná komedie uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.minionsmovie.com/

Vstupné 110 Kč, děti 90 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. neděle pouze v 19,30 hodin

  5. pondělí pouze v 17 hodin

  6. úterý pouze v 19,30 hodin

  7. středa pouze v 17 hodin

WILSONOV

ČR – 2015

Detektivní komedie s Jiřím Macháčkem a Vojtěchem Dykem v hlavních rolích, která je svojí poetikou a vtipem i detektivní zápletkou natočena ve stylu slavných českých filmů Adéla ještě nevečeřela a Tajemství hradu v Karpatech. Dále hrají Tatiana Pauhofová, Jan Kraus, Richard Stanke, Luboš Kostelný, Stanislav Majer a Petr Čtvrtníček. Scénář Marek Epstein, režie Tomáš Mašín.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/WilsonovKomedia

Vstupné 140 Kč, v pondělí „levný den“ – vstupné 115 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

  4. neděle pouze v 16,45 hodin – 3D VERZE

  5. pondělí pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE

  6. úterý pouze v 16,45 hodin – 3D VERZE

  7. středa – pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE

MARŤAN

THE MARTIAN - USA 2015

Pomoc je jen 225 000 000 kilometrů daleko... Jako jeden z prvních lidí se prošel po Marsu. Teď bude ale nejspíš taky prvním člověkem, který tam zemře… sám a bez spojení se Zemí.  Filmové adaptace bestselleru Andy Weira se ujal slavný režisér Ridley Scott (Vetřelec, Prometheus, Gladiátor) a do hlavních rolí obsadil hvězdnou sestavu, v níž se vedle Matta Damona představí Jessica Chastain, Kristen Wiig, Kate Mara, Sean Bean a Michael Peña. Dobrodružné sci-fi, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxmovies.com/movies/the-martian

Vstupné 3D verze 140 Kč, 2D verze 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  8. čtvrtek pouze v 17 hodin

LABYRINT: ZKOUŠKY OHNĚM

MAZE RUNNER: THE SCORCH TRIALS – USA 2015

Labyrint byl jen začátek… Když dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Akční sci-fi uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://mazerunnermovies.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

  8. čtvrtek pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE

  9. pátek pouze v 19,15 hodin – 3D VERZE

10. sobota pouze v 17,15 hodin – 2D VERZE

11. neděle pouze v 19,45 hodin – 3D VERZE

Premiéra v ČR i v celém světě!

MUŽ NA LANĚ

THE WALK – USA 2015

… stačí udělat první krok. Po povrchu Měsíce se prošlo dvanáct lidí. Nezměrnou prázdnotu mezi věžemi Světového obchodního centra ale přešel jen jediný člověk a nikdy ho už žádný nebude následovat… Dobrodružné drama podle skutečné události, ve kterém jde doslova o život, o vymyšlení a realizování doslova šíleného plánu. V hlavní roli Joseph Gordon-Levitt, režie Robert Zemeckis - tvůrce pozoruhodných filmů, jakými byly např. Forrest Gump, Trosečník či Návrat do budoucnosti. Díky inovativním fotorealistickým technikám a kouzlům technologie 3D je film výjimečnou ukázkou skutečného filmového umění, ve kterém budete moci na vlastní kůži zažít pocity při chůzi vysoko v oblacích… České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://thewalkmovie.tumblr.com/

Vstupné 3D verze 160 Kč, 2D verze 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  9. pátek pouze v 17 hodin

10. sobota pouze v 19,30 hodin

Premiéra v ČR!

LAPUTA

ČR – 2015

Co s životem na ostrově, kterému hrozí záchrana? Laputa je název kavárny, hlavního dějiště komorního filmu, ve kterém se všechno točí kolem Johanky v podání Terezy Voříškové. Na svém ostrově (rozumějte na Laputě) je Johanka všech a se všemi, a přece je sama a v nejistotě. Stačí jí její ostrov, stačí si ona sama k pocitu úplnosti? Před Johankou leží bezbřehý prostor každodenního života a ona zkoumá, co si v něm počít. Celovečerní režijní debut talentovaného Jakuba Šmída, jehož studentský film získal cenu Český lev Cena Magnesia pro nejlepší studentský film roku 2011 a velkou pozornost na mezinárodních filmových festivalech.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10449922423-laputa/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z VELKÉHO DIVADLA V MOSKVĚ

11. neděle v 16,45 hodin

GISELLE

GISELLE

Hudba: Adolf Charles Adam, choreografie: Jurij Grigorovič

Pravá romantika! Balet Giselle je esencí romantismu. Balet o prosté dívce Giselle, která se po smrti promění ve vílu podle libreta francouzského básníka Theophila Gautier. Příběh se volně zakládá na motivu lidové legendy o vílách – mladých dívkách, které zemřou ještě před svatbou, proměňují se ve víly a oblečeny ve svatební šaty a girlandy květin tančí za svitu měsíce.

Giselle fascinuje protikladem prvního jednání ve světě lidí a druhého bílého jednání v nadpozemském světě víl. Kouzlem baletu je choreografie říše víl, vytvoření dokonalé iluze nadpozemských bytostí. Giselle působí dojmem nehmotné bytosti, stínu vznášejícího se nad zemí. Zobrazení takového romantického ideálu bylo důvodem, proč tanečnice začaly používat střevíce se zpevněnou špičkou, aby při tanci na špičkách mohly vytvořit dojem nehmotnosti.

Vstupné 280 Kč, zlevněné 250 Kč (studenti, důchodci, ZTP), baletní abonentní 230 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

10. sobota pouze v 15 hodin – 3D VERZE

11. neděle pouze ve 14 hodin – 2D VERZE

12. pondělí pouze v 17 hodin – 3D VERZE

13. úterý pouze v 17 hodin – 2D VERZE

14. středa pouze v 17 hodin – 3D VERZE

Premiéra v ČR!

PAN

PAN – USA 2015

Každá legenda má svůj začátek… Rodinná dobrodružná fantasy o chlapci, který se ve své fantazii ocitne ve fantaskním světě pirátů, válečníků a pohádkových bytostí obývajících Zemi Nezemi. Zatímco zde zažívá úžasná dobrodružství a bojuje v bitvách na život a na smrt, společně s válečnicí Tiger Lily a novým přítelem Jamesem Hookem musí Pan porazit krutého piráta Blackbearda a zachránit tak Zemi Nezemi a naplnit svůj pravý osud – stát se hrdinou, který bude navěky znám jako Pan. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.facebook.com/PANMOVIE

Vstupné 3D verze 130 Kč, 2D verze 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

12. pondělí pouze v 19,30 hodin

13. úterý pouze v 19,30 hodin

NEMILOSRDNÍ

ANTIGANG – Francie 2015

Jean Reno se vrací v novém akčním filmu. Serge Buren je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On i jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy -nikdy nehráli podle pravidel a nebojí se použít sílu a zbraně proti pařížskému podsvětí … Tentokráte musí zastavit šílené zločince, na jejichž kontě během loupeží přibývá brutálních vražd. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

14. středa pouze v 19,30 hodin

ŽIVOT JE ŽIVOT

ČR – 2015

Více humoru, fantazie a bláznivých situací! Ondřej Vetchý a Simona Stašová jako manželský pár řeší v komedii Život je život milostné a životní eskapády svých tří dcer, ale především svoje vlastní. Dcery Tereza Voříšková, Bára Poláková a Sára Sandeva doplňují složení rodiny, do jejichž životů zasáhnou i Marek Taclík, Miroslav Táborský, Petr Vančura a v roli „bond girl“ slovenská zpěvačka Kristýna Peláková. Režie Milan Cieslar.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/filmzivotjezivot

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS DIVADLA Z LONDÝNSKÉHO KULTURNÍHO CENTRA BARBICAN

15. čtvrtek v 19,45 hodin

HAMLET

HAMLET

Autor: William Shakespeare, režie: Lyndsey Turner, v hlavní roli Benedict Cumberbatch

Divadelní událost sezóny! Populární představitel postavy Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch (nominovaný na Oscara za roli ve filmu Kód Enigmy, vítěz divadelní ceny Olivier za hlavní roli ve hře Frankenstein) se nyní ukáže v titulní roli Shakespearovy mistrovské tragédie. Dychtivě očekávané představení, které bylo vyprodáno během několika hodin už rok před svou premiérou, režíruje Lyndsey Turner, držitelka ceny Olivier za režii dramatu Chimerica.

Nastudováno v anglickém originále a uváděno s doprovodnými anglickými a českými titulky.

Vstupné 250 Kč, studenti 200 Kč

 

FLM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

15. čtvrtek pouze v 16,45 hodin

16. pátek pouze v 16,45 hodin

18. neděle pouze v 19,30 hodin

Premiéra v ČR!

LEGENDY ZLOČINU

LEGEND – Velká Británie 2015

Skutečný příběh dvojčat Krayových. Láska – boj – život – zákon – jako legenda. Krimi thriller, který vás zavede do tajné historie šedesátých let dvacátého století a neobyčejných událostí, které přinesly pochybnou slávu dvojčatům Krayovým. Hlavní dvojroli Rona a Reggieho Krayových ztvárnil Tom Hardy. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.legend-the-movie.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

SATELITNÍ PŘENOS KONCERTU Z BERLÍNA

16. pátek v 19,30 hodin

BERLÍNSKÁ FILHARMONIE HRAJE LUDWIGA VAN BEETHOVENA

Dirigent: Šéfdirigent BF Sir Simon Rattle

Program koncertu:

Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 4 B dur op. 60

Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 7 A dur op. 92

První koncert z letošní sezóny 2015/16. Už téměř 130 let hraje Berlínská filharmonie důležitou roli v hudebním životě Berlína. Pod vedením respektovaných dirigentů si orchestr vytvořil vlastní unikátní zvuk a je považován za jednu z nejlepších filharmonií světa. 129 hudebníků z celého světa získalo během své kariéry bezpočet ocenění, včetně britské Classical Brit Award, několik cen Grammy, cenu ECHO Klassic, a mnoho dalších.

Vstupné 250 Kč, zlevněné vstupné 200 Kč (studenti, senioři), abonentní vstupné 180 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

17. sobota pouze ve 14 hodin

HOTEL TRANSYLVÁNIE 2

HOTEL TRANSYLVANIA 2 – USA 2015

… raději strašit, než hlídat dítě! Rodinka Draculů se ve zcela nové komedii vrací s novou dávkou dobrodružství. Hotelu Transylvánie se začíná dařit, protože Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům…

Animovaná rodinná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.hoteltmovie.com/#

Vstupné 155 Kč, děti 135 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

17. sobota pouze v 16 hodin

DOMÁCÍ PÉČE

ČR – 2015

Komedie i drama, prokládaná zdravým moravským "rozumem" – film, který je nominován za Českou republiku na Oscara! V hlavních rolích Alena Mihulová (oceněná na letošním MFF v Karlových Varech Cenou za nejlepší ženský herecký výkon) a Bolek Polívka, v dalších rolích Tatiana Vilhelmová, Zuzana Krónerová a Sára Venclovská. Režie Slávek Horák.

Více informací o filmu na http://domaci-pece-film.cz/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

17. sobota v 18,45 hodin

OTELLO

OTELLO

Verdiho Otello se svou genialitou plně vyrovná Shakespearově tragické předloze. Režisér Bartlett Sher inscenoval Maurův dramatický pád ve špičkovém obsazení: tenorista Aleksandrs Antoněnko ztvární titulní roli, nová hvězda operního nebe sopranistka Sonja Jončeva bude zpívat Otellovu nevinnou manželku a oběť jeho žárlivosti, Desdemonu, a v roli nenávistného Jaga, který krok za krokem dovede Otella ke zkáze, uvidíme barytonistu Željko Lučiće. Orchestr Metropolitní opery bude řídit energický dirigent Yannick Nézet-Séguin.

Nastudováno v italském originále s anglickými a českými titulky.

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

18. neděle pouze v 15,30 hodin

ROSA & DARA A JEJICH DOBRODRUŽSTVÍ

ČR – 2015

Pásmo krátkých animovaných filmů pro děti, kterým vás provedou Rosa s Darou. Můžete se těšit na velké prázdninové dobrodružství dvou holčiček – Rosy a Dary, které doplní mini příběhy, ze kterých se dozvíte odpovědi na spoustu zajímavých a zábavných otázek. Dobrodružství Rosy a Dary doplní tři animované filmy s dobrodružnou tématikou…

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 80 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

18. neděle pouze v 17 hodin

NIKDY NENÍ POZDĚ

RICKI AND THE FLASH – USA 2015

Připravte se na rock. Připravte se na lásku. Připravte se na Meryl Streep! Hudební komedie o zpěvačce, která se ve snaze splnit si své sny o rock'n'rollové slávě dopustila nepřeberného množství životních chyb. Během návratu domů dostává tváří v tvář své rodině šanci tyto chyby napravit a změnit se… Režie Jonathan Demme (mj. slavné filmy Mlčení jehňátek nebo Philadelphia). České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.rickiandtheflashmovie.com/

Vstupné 80 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

KOUZELNÁ PLANETA – NEJNOVĚJŠÍ FOTOGRAFICKO-FILMOVÁ DIASHOW KATEŘINY A MILOŠE MOTANI

19. pondělí v 19 hodin

TAJE THAJSKA

Z opičího města za královskou kobrou… Zlaté lesklé chrámy, zapálené kouřové tyčinky, cinkání drobných mincí, monotónní modlitby, vůně kokosové polévky, spousty malých krámků, záplavy úsměvů, písmo, které nikdo nepřečte, indičtí sloni, rozpustilé opice nás obklopují po celou dobu naší cesty napříč severním Thajskem - a nad tím vším shlíží moudré oči Buddhovy.

Vstupné 100 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. pondělí pouze v 16,45 hodin

20. úterý pouze v 17 hodin

PURPUROVÝ VRCH

CRIMSON PEAK – USA 2015

Bojte se! Na Purpurovém vrchu stojí dům, kterému je lepší se vyhnout. Nezvané návštěvníky odrazuje zlověstnou krvavou barvou okolní půdy a děsivými tajemstvími, jež prosakují z jeho bortících se zdí. Otázkou je, co se stane s návštěvníky, které jeho majitelé pozvou… Režisér Guillermo del Toro, který dokáže všechny vaše noční můry naservírovat v krásném filmovém balení, natočil další snímek, u kterého se budete zároveň bát a žasnout nad krásou a dokonalostí každé scény. Gotický horor, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://crimsonpeak-film.com/index.php

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

20. úterý pouze v 19,30 hodin

TAKOVEJ BAREVNEJ VOCAS LETÍCÍ KOMETY

ČR – 2015

Celovečerní dokumentární film vypráví o Filipu Topolovi, skladateli, textaři, klavíristovi a zpěvákovi skupiny Psí vojáci, jehož tvorba zasáhla tři generace. Film mapuje významné období českých hudebních dějin a přibližuje osobnost jednoho z nejvýraznějších umělců české scény v kontextu doby, ve které žil. Nahlíží do soukromí a ukazuje nezaměnitelné charisma Topolovy osobnosti. Režie Václav Kučera.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10778483960-takovej-barevnej-vocas-letici-komety/21556227018/

Vstupné 80 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. středa pouze v 17 hodin

EVEREST

EVEREST – USA 2015

Nejnebezpečnější místo na Zemi… Najdou se lidé, kteří chtějí pokořit Everest, nejvyšší horu světa. Kašlou na nepohodlí, zimu, nástrahy počasí i na to, že se dolů už taky nikdy nemusí vrátit. Everest v režii Baltasara Kormákura rekapituluje jednu z nejtragičtějších expedic, při které majestátní masív poslal svým vyzyvatelům mrazivé varování. Píše se polovina devadesátých let a Himaláje se stávají oblíbenou turistickou destinací… Hrají Jason Clarke, Keira Knightley, Jake Gyllenhaal, Josh Brolin, Sam Worthington, Robin Wrigt a Emily Watson. Dobrodružné drama, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.everestmovie.com/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

DIGITÁLNÍ ZÁZNAM KONCERTU

21. středa pouze v 19,30 hodin

ROGER WATERS THE WALL

Pro velký zájem opakujeme unikátní filmový počin člena legendární kapely Pink Floyd Rogerse Waterse a filmaře Seana Evanse - z největšího koncertního sólo-turné všech dob, které po celém světě vidělo přes 4 milióny diváků, doplněného o exkluzivní rozhovor s žijící legendou Rogersem Watersem.

Roger Waters The Wall je hudebně-zážitková road movie, která zachycuje světové koncertní turné zakládajícího člena legendární britské skupiny Pink Floyd v letech 2010 až 2013. Záběry, pořízené ve třech městech na dvou kontinentech, putují mezi 150 metrů dlouhým jevištěm a zákulisím, ze kterého vše exkluzivně komentuje sám Waters. Divákům se naskytne pohled na úchvatnou hudební a vizuální show, ve které nechybí pyrotechnika, bohaté projekce a před zraky rostoucí monumentální zeď. Waters při tvorbě ohromující rock'n'rollové show doslova zhmotnil vlastní imaginaci a protiválečné vize – stejně jako původní dvojalbum rockové opery z roku 1979 nese i film silné pacifistické poselství a stopuje Watersovu osobní minulost, kterou tvrdě zatížila otcova a dědečkova smrt ve světových válkách.

Vstupné 250 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. čtvrtek pouze v 17 hodin

23. pátek pouze ve 20 hodin

24. sobota pouze v 17 hodin

25. neděle pouze v 19,30 hodin

Premiéra v ČR i v celém světě!

POSLEDNÍ LOVEC ČARODĚJNIC

THE LAST WITCH HUNTER – USA 2015

Věčný život, věčný lov … Vin Diesel jako nesmrtelný a poslední lovec čarodějnic v nové akční fantasy ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra. Vždy tu mezi námi byly a jsou. A on je dnes posledním svého druhu, jenž je schopný je poslat na onen svět. Ve válce, kterou s nimi vede už 800 let, se představí s mohutným plnovousem ve středověkých kulisách stejně jako v současném New Yorku. Role jeho mentora z tajné organizace „Sekery a kříže“ se zhostil Michael Caine, po boku Vina Diesela pak bude stát Elijah Wood a Rose Leslie známá jako Ygritte ze seriálu Hra o trůny. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na http://www.thelastwitchhunter.movie/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

23. pátek pouze v 18 hodin

24. sobota pouze v 19,30 hodin

25. neděle pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

ZTRACENI V MNICHOVĚ

ČR – 2015

Trojnásobný držitel Českého lva za nejlepší režii Petr Zelenka, tvůrce divácky úspěšných komedií Knoflíkáři, Rok ďábla a Příběhy obyčejného šílenství, se po sedmi letech vrací s novým snímkem podle vlastního námětu a scénáře. Komedie i drama, v němž se realita potkává z fikcí, kde autor na základě historických událostí buduje nový příběh, v němž se skutečnost a fantazie skládají do pestré mozaiky, které můžeme i nemusíme věřit. Co mohou diváci čekat? „Mohou očekávat humor, absurditu, příběh odehrávající se v mnoha rovinách, film, na který je sice třeba se soustředit, ale zato se dá vidět víckrát. Představte si 40 minut Knoflíkářů, 50 minut Roku ďábla a před tím vším tři minuty archivních záběrů a máte to,“ dává stručný návod režisér… Hrají Martin Myšička, Tomáš Bambušek, Marek Taclík, Marcial Di Fonzo Bo, Stanislas Pierret, Jana Plodková, Miroslav Škultéty, Václav Neužil, Jiří Rendl a Jitka Schneiderová.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10452029132-ztraceni-v-mnichove/21251212050/

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. pátek pouze v 16 hodin

24. sobota pouze v 15 hodin

27. úterý pouze v 16 hodin

28. středa pouze v 16 hodin

Premiéra v ČR!

MRKÁČEK BILL

BLINKY BILL THE MOVIE – Austrálie 2015

Mrkáček je badatel, má poslání, nezná strach a nikdy se nevzdává… Animovaná dobrodružství neposedného medvídka Mrkáčka Billa a jeho přátel. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.blinkybill.com.au/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. neděle pouze v 15 hodin

DON'T BE AFRAID

Premiéra amatérského tanečního filmu, natočeného mladými lidmi v srpnu 2015 v Náchodě. Měli jste někdy strach s toho, že na něco nestačíte? Hodně se vám to líbí, ale STRACH nedovolí to zkusit... Příběh hlavní hrdinky Naty ukazuje její souboj se strachem začít tancovat, postavit se všem překážkám a zdolat je. Film je namluven anglicky a má české titulky.

Natáčení bylo podpořeno programem Erasmus+ v rámci mezinárodního projektu českých, polských, ukrajinských a portugalských tanečníků. 

Vstupné: 50 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

26. pondělí pouze v 17 hodin – 3D VERZE

27. úterý pouze ve 20 hodin – 2D VERZE

PARANORMAL ACTIVITY: THE GHOST DIMENSION

PARANORMAL ACTIVITY: THE GHOST DIMENSION – USA 2015

Nemůžete je zachránit. Můžete se jen dívat! Tvůrci nejnovějšího pokračování, které má podtitul The Ghost Dimension, slibují ještě o něco děsivější zážitek. Slovo hrůza nabude úplně nových parametrů nejen proto, že jde o závěrečný díl a tedy vyvrcholení celé série, ale i díky možná až příliš reálnému 3D zpracování. Bez přehánění lze říct, že o život tentokrát nepůjde jen hrdinům na plátně… České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.paranormalmovie.com/

Vstupné 3D verze 140 Kč, 2D verze 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. pondělí pouze v 19,15 hodin

27. úterý pouze v 18 hodin

STÁŽISTA

THE INTERN – USA 2015

Zkušenosti nikdy nezestárnou… Robert De Niro v komedii režisérky Nancy Meyers (filmy Lepší pozdě než později či Nějak se to komplikuje) coby 70letý vdovec, který si uvědomil, že odchod do důchodu není až tak skvělý, jak se říká. Využije příležitosti vrátit se znovu do hry a stane se vedoucím stážistou módního webu, který založila a provozuje Jules Ostinová (v podání Anne Hathaway). České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.theinternmovie.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. středa pouze v 18 hodin

WILSONOV

ČR – 2015

Detektivní komedie s Jiřím Macháčkem a Vojtěchem Dykem v hlavních rolích, která je svojí poetikou a vtipem i detektivní zápletkou natočena ve stylu slavných českých filmů Adéla ještě nevečeřela a Tajemství hradu v Karpatech. Dále hrají Tatiana Pauhofová, Jan Kraus, Richard Stanke, Luboš Kostelný, Stanislav Majer a Petr Čtvrtníček. Scénář Marek Epstein, režie Tomáš Mašín.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/WilsonovKomedia

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. čtvrtek pouze v 15 hodin

HOTEL TRANSYLVÁNIE 2

HOTEL TRANSYLVANIA 2 – USA 2015

… raději strašit, než hlídat dítě! Rodinka Draculů se ve zcela nové komedii vrací s novou dávkou dobrodružství. Hotelu Transylvánie se začíná dařit, protože Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům…

Animovaná rodinná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.hoteltmovie.com/#

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. pátek pouze v 15 hodin

SEDMERO KRKAVCŮ

ČR – 2015

Příběh o odvaze, o síle slova, pravdě a opravdové lásce... Pohádkový příběh na motivy klasické pohádky Boženy Němcové o mladé Bohdance, která na sebe bere těžký úkol - musí se pokusit zachránit své bratry a zbavit je prokletí, které na ně uvrhla jejich matka. Hrají Martha Issová, Lukáš Příkazký, Václav Neužil, Sabina Remundová, Zuzana Bydžovská a další. Režie Alice Nellis.

Více informací o filmu na http://www.sedmerokrkavcu.cz/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

31. sobota v 16,45 hodin – POZOR NA ZAČÁTEK PŘENOSU!!!

TANNHÄUSER

TANNHÄUSER

Po více než deseti letech se na jeviště Metropolitní opery vrací Wagnerův raný operní skvost Tannhäuser, a to pod taktovkou Jamese Levina. Náročnou titulní roli ztvární přední wagnerovský tenorista Johan Botha. Po jeho boku se objeví Eva-Maria Westbroek, která před několika sezónami v Prstenu Nibelungově slavila ohromný úspěch jako Sieglinde. Rolí Elisabeth svůj repertoár obohatí o další wagnerovskou hrdinku. Barytonista Peter Mattei naváže na svůj nedávný triumf v Parsifalovi rolí Wolframa a jako bohyně lásky Venuše se představí mezzosopranistka Michelle DeYoung.

Nastudováno v německém originále s anglickými a českými titulky.

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

30. pátek pouze v 17 hodin

LISTOPAD 2015

  1. neděle pouze v 19,45 hodin

Premiéra v ČR!

FAKJŮ PANE UČITELI 2

FACK JU GÖHTE 2 – Německo 2015

Jedeme na libovej vejlet! Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A když jste k tomu i učitelem na střední, potřebujete nervy jako špagáty a vražednou bezohlednost. A přesně díky tomu u školní tabule uspěl bývalý zločinec a současný samozvaný učitel Zeki Müller v bláznivé školní komedii. Všemi milovaného kantora k jeho smůle nyní čekají v jeho pedagogické kariéře i zásadní nepříjemnosti: především ranní vstávání a voprsklí studenti. Prostě a jednoduše mu kariéra učitele připadá mnohem náročnější než jeho dosavadní poněkud trestná činnost… České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://fjg-film.de/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. čtvrtek pouze v 17 hodin

30. pátek pouze v 19,30 hodin

31. sobota pouze ve 14 hodin

LISTOPAD 2015

  1. neděle pouze v 17 hodin

  2. pondělí pouze v 19,30 hodin

  3. úterý pouze v 17 hodin

  4. středa pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

CELEBRITY S.R.O.

ČR – 2015

Odvázaná komedie ze zákulisí natáčení nekonečného televizního seriálu, kde se schyluje ke zločinu, ale kde se také rodí příběh opravdové lásky…  Od tvůrců filmu „Probudím se včera“, volně na motivy stejnojmenné divadelní hry Antonína Procházky. Hrají Jiří Mádl, Monika Horváthová, Vilma Cibulková, Filip Kaňkovský, Zuzana Bydžovská, Robert Jašków,  Marián Geišberg a další. Režie Miloslav Šmídmajer. V NEDĚLI 1.11.2015 FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI DELEGACE TVŮRCŮ A HERCŮ FILMU + AUTOGRAMIÁDA!

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/celebritysro

a na http://www.bioillusion.cz/cz/pripravujeme/celebrity-s-r-o/aktuality/default.aspx

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. neděle pouze v 15 hodin

MIMONI

MINIONS – USA 2015

Fíha!!! Jsou žluťoučcí a k sežrání roztomilí a dobrovolně sloužili padouchovi Gruovi. Představte si, že tihleti dobráci od kosti vidí odnepaměti smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi široko daleko. Kdykoliv shodou náhod, ke kterým často přispívali oni sami, o svého pána přišli, hned si hledali dalšího… Naštěstí se v jejich středu zjevili tři hrdinové – hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob. Ti vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života. Rodinná animovaná komedie uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.minionsmovie.com/

Vstupné 110 Kč (děti 90 Kč)

Mládeži přístupný

 

                                                                                                                                                                                                                                      [CNW:Counter]