KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ÚNOR 2017

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. čtvrtek pouze v 19,15 hodin

LÉK NA ŽIVOT

A CURE FOR WELLNESS – USA/Německo 2017

Jste připraven, pane Lockharte? Tak začínáme… Přivezte ze sanatoria pana Pembrokea. Léčebna, kam se před časem uchýlil a podle posledního odeslaného dopisu se z ní ani nechce jen tak rychle vrátit, se nachází v zastrčeném koutě švýcarských Alp. Její personál zde poskytuje životem a prací vyčerpaným boháčům speciální očistnou léčbu. Ale nabízené zázračné procedury možná nejsou tak úplně běžné a pobyt zde až tak úplně dobrovolný… Mysteriózní thriller režiséra Gore Verbinského (mj. filmy Piráti z Karibiku nebo Kruh). České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.facebook.com/CureForWellness/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. čtvrtek pouze v 15 hodin

26. neděle pouze ve 14 hodin

Premiéra v ČR!

PES RO(C)KU

ROCK DOG – USA 2016

Pes, který zpívá, nekouše… Z Bodiho měl být tradiční hlídací pes s pevnou pracovní dobou a slibnou kariérou. Místo toho vzal kytaru, hrábnul od strun a stal se zcela novým druhem – psem rockovým. Animovaná rodinná komedie, která přinese velké rock´n´rollové dobrodružství. České znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na http://www.rockdogmovie.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. čtvrtek pouze v 17 hodin

24. pátek pouze v 19,30 hodin

26. neděle pouze v 18 hodin

27. pondělí pouze v 19,30 hodin

Premiéra v ČR!

BÁBA Z LEDU

ČR – 2017

Příběh emancipace stárnoucí matky dvou dospělých synů, zasazený do originálního prostředí otužilců… Po setkání s otužilcem Broňou začíná ovdovělá Hana pozvolna měnit svůj stereotypní život, který se doposud točil výhradně kolem jejích synů, snach a vnoučat. Zatímco šedesátnice Hana prožívá love story, tradiční víkendové obědy v rodinné vile ztrácejí na idyličnosti a postupně vyplouvá na povrch, že každý z hrdinů má nějaké tajemství. Dramatický i komediální příběh, rozkrývajícím nelehké vztahy mezi třemi generacemi, který přináší naději, že život lze vzít do vlastních rukou v jakémkoli věku. Ve filmu režiséra Bohdana Slámy vytvářejí hlavní role Zuzana Kronerová a Pavel Nový, v dalších rolích Daniel Vízek, Václav Neužil, Tatiana Vilhelmová, Petra Špalková, Marek Daniel, Alena Mihulová a Luboš Veselý. V PÁTEK 24. ÚNORA FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI TVŮRCŮ FILMU V ČELE S HEREČKOU ZUZANOU KRÓNEROVOU a s náchodskými a hradeckými otužilci, kteří si zahráli ve filmu.

Více informací o filmu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/11198481338-baba-z-ledu/21551212124/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. pátek pouze v 15 hodin

PSÍ POSLÁNÍ

A DOG'S PURPOSE – USA 2017

Žádný pes tu není jen tak! Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Rodinná komedie, natočená podle stejnojmenného knižního bestselleru Bruce W. Camerona. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.adogspurposemovie.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. pátek pouze v 17 hodin

VŠECHNO NEBO NIC

ČR – 2016

ČESKÝ Deník Bridget Jonesové? Komediální i romantický příběh dvou pohledných třicítek (nerozlučných kamarádek), z nichž jedna přitahuje muže jako magnet, a ta druhá je praktická se smyslem pro zodpovědnost… Táňa Pauhofová a Klára Issová v hlavních rolích komedie, natočené podle bestselleru Evity Urbaníkové, v dalších rolích Michal Zebrowski, Pawel Delag, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková a Petra Hřebíčková. Režie Marta Ferencová (mj. film „Řachanda“).

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/vsechnonebonic/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

25. sobota pouze ve 14 hodin

ZPÍVEJ

SING – USA 2016

Velkolepá pěvecká soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně velkolepé je pestré složení zvířecích soutěžících… Animovaná rodinná komedie od tvůrců Mimoňů a Tajného života mazlíčků, tentokrát s příběhem, který vám pohladí nejen duši, ale i uši… České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.singmovie.com/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

25. sobota v 18,45 hodin

RUSALKA

Nové, premiérové nastudování oblíbené české opery Antonína Dvořáka v Metropolitní opeře! V roli Rusalky si Kristine Opolais vydobyla první mezinárodní uznání. Novou inscenaci Dvořákovy pohádkové opery o Rusalčině tragickém osudu vytvořila Mary Zimmerman a řídit ji bude Sir Mark Elder. V roli prince, který si získá Rusalčino srdce, uvidíme Brandona Jovanoviche, Cizí kněžnu ztvární Katarina Dalayman, jako Vodník se představí Eric Owens a v roli Ježibaby uvidíme Jamie Barton.

Nastudováno v českém originále, uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. neděle pouze v 16 hodin

T2 TRAINSPOTTING

T2 TRAINSPOTTING – USA 2017

Na počátku byla příležitost ... a potom přišla zrada. Uplynulo dvacet let, mnohé se změnilo, ale stejně tak zůstalo mnohé při starém… Mark Renton (Ewan McGregor) se vrací na jediné místo, které mu kdy bylo domovem, čekají tu na něj: Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) a Begbie (Robert Carlyle). Očekávají ho i další staří známí: smutek, ztráta, radost, pomsta, nenávist, přátelství, láska, touha, strach, výčitky, heroin, sebedestrukce a smrtelné nebezpečí, ti všichni stojí ve frontě, aby ho uvítali a společně to všichni naplno rozjeli. Komediální drama opět v režii Danny Boylea. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.facebook.com/T2TrainspottingFilm

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. úterý pouze v 17 hodin

LA LA LAND

LA LA LAND – USA 2016

Nebojte se snít! Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami, doprovázenými velkolepými tanečními čísly, líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí. Komedie i muzikál pod režijním vedením Damiena Chazellea (oscarové hudební drama Whiplash), s Ryanem Goslingem a Emmou Stone v hlavních rolích. Film je celkem ve 14ti kategoriích nominovaný na Oscara za rok 2016, na svém kontě má i sedm Zlatých glóbů za rok 2016! České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.lalaland.movie/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. sobota pouze v 16 hodin

27. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

JOHN WICK 2

JOHN WICK: CHAPTER 2 – USA 2017

Nedráždi hada bosou nohou… Další dobrodružství nájemného zabijáka Johna Wicka. Keanu Reeves v hlavní roli akčního krimi thrilleru. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.johnwick.movie/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

STRHUJÍCÍ UMĚLECKÝ DOKUMENT OD TVŮRCŮ FILMU FLORENCIE A GALERIE UFFIZZI

28. úterý v 19,30 hodin

BOTTICELLI: INFERNO

BOTTICELLI: INFERNO

… po stopách obrazu, který má být mapou k Dantovu peklu. Chcete znát skutečnou pravdu? Jaký je příběh obrazu Inferno a je to skutečně jakási mapa Dantova pekla? Proč skončilo tohle velkolepé dílo ztracené a nedokončené a jak se jej podařilo znovu objevit? Fascinující dokument se zevrubným průzkumem, který ukazuje překvapivě temnou stránku slavného renesančního umělce, který proslul jinak velmi klidnými a idylickými malbami jako Zrození Venuše nebo La Primavera…

Více informací na http://www.botticellinferno.com/

Vstupné v předprodeji do 15. února - 210 Kč, poté 240 Kč

 

BŘEZEN 2017

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. středa pouze v 17 hodin

HACKSAW RIDGE: ZROZENÍ HRDINY

HACKSAW RIDGE – Austrálie/USA 2016

Příběh skutečného vojáka, který se během války stal hrdinou bez jediného výstřelu… Neobyčejný příběh o odvaze a obětavosti, příběh o muži, který se stal legendou. Další režijní počin herce Mel Gibsona (Statečné srdce, Umučení Krista), který opět dokázal svůj obrovský cit pro vyprávění silného příběhu. V hlavních rolích Andrew Garfield, Vince Vaughn, Sam Worthington, Hugo Weaving a Teresa Palmer. Film má celkem šest nominací na Oscara za rok 2016, včetně kategorie nejlepší film či režie! České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz a na http://www.hacksawridge.movie/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. středa pouze v 19,30 hodin

JACKIE

JACKIE – USA 2016

Jedna z nejoblíbenějších hereček současnosti Natalie Portman hraje svou životní roli jako Jackie Kennedyová. Film mapuje vyhrocené a náročné dny následující bezprostředně po atentátu na J. F. Kennedyho. Jeden z nejdiskutovanějších filmů konce roku 2016 slibuje pro Natalie Portman oscarovou vyhlídku, celkem má film tři nominace! České titulky.

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz a na http://www.foxsearchlight.com/jackie/

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. čtvrtek pouze v 17 hodin

  3. pátek pouze v 17 hodin

  4. sobota pouze ve 20 hodin

  5. neděle pouze v 19,15 hodin

  6. pondělí pouze v 17 hodin

  7. úterý pouze v 19,30 hodin

  8. středa pouze v 19 hodin

Premiéra v ČR!

MUZZIKANTI

ČR – 2017

… všichni jsme muzikanti. Hudební rocková a folklórní balada, odehrávající se na československopolském trojmezí, v drsném, ale půvabném kraji Těšínského Slezska, kde slovo chlapa má stále svou sílu, půvab žen přitahuje od nepaměti a hudba má své nezastupitelné místo. Hrají Pavel Kříž, Michalina Olszańska, Patrik Děrgel, Martin Dejdar, Maroš Kramár, Sara Sandeva, Markéta Konvičková, Magdalena Wronková, Eva Vejmělková, Karolina Gudasová, Jaromír Nohavica a Norbert Lichý. Režie Dušan Rapoš.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/muzzikanti/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. čtvrtek pouze v 19,15 hodin

  4. sobota pouze v 17,45 hodin

  6. pondělí pouze v 19,15 hodin

  7. úterý pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR i v celém světě!

LOGAN: WOLVERINE

LOGAN – USA 2017

Jeho čas nadešel… Wolverine se vrací a s ním i Laura, dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako on a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit. Když přijme Lauru „do rodiny“, stávají se z nich štvanci, kterým jde po krku velmi brutální a vytrvalý nepřítel. Hrdinové na útěku mají k dispozici jen zbytky sil starých X-menů a Lauřiny schopnosti, které však ona sama těžko zvládá. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. Hugh Jackman v hlavní roli akčního dobrodružného fantasy. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxmovies.com/movies/logan

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. pátek pouze v 19,15 hodin

VŠECHNO NEBO NIC

ČR – 2016

ČESKÝ Deník Bridget Jonesové? Komediální i romantický příběh dvou pohledných třicítek (nerozlučných kamarádek), z nichž jedna přitahuje muže jako magnet, a ta druhá je praktická se smyslem pro zodpovědnost… Táňa Pauhofová a Klára Issová v hlavních rolích komedie, natočené podle bestselleru Evity Urbaníkové, v dalších rolích Michal Zebrowski, Pawel Delag, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková a Petra Hřebíčková. Režie Marta Ferencová (mj. film „Řachanda“).

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/vsechnonebonic/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. sobota pouze v 15,45 hodin

TROLLOVÉ

TROLLS – USA 2016

Najdi svoje štěstí… Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni, kteří si totiž myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku. Animovaná dobrodružná rodinná komedie od tvůrců filmu „Shrek“. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.dreamworks.com/trolls/

Vstupné 100 Kč (děti 80 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  4. sobota pouze ve 14 hodin

  5. neděle pouze ve 13,15 hodin

Premiéra v ČR!

BALERÍNA

BALLERINA – Francie/Kanada 2016

Vydejte se na cestu! Rodinný animovaný dobrodružný film o dívence Felícii, která se společně s kamarádem Victorem vydává na dlouhou cestu do Paříže, kde na ni čeká mnoho nelehkých úkolů a zajímavých setkání. Dojemný i zábavný film o přátelství, sebedůvěře a rodinných poutech. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na http://www.gaumontpresse.fr/fiche/ballerina/1370

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  5. neděle pouze ve 14,45 hodin

ANDĚL PÁNĚ 2

ČR – 2016

Láska pozemská i láska pekelná… Volné pokračování úspěšné vánoční pohádky s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích. Další osudy anděla (poplety) Petronela a čerta (a věčného pokušitele) Uriáše, kteří musí šupem na svět najít jablko Poznání a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného pozemského reje, zažijí velké dobrodružství a projdou několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských“ zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění… Režie Jiří Strach.

Více informací o filmu na http://www.andelpane2film.cz/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný