KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

PROSINEC 2018

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

13. čtvrtek pouze v 19,45 hodin

ZÁHADA SILVER LAKE

UNDER THE SILVER LAKE – USA 2018

Kdy naposledy jste si pouštěli písničku pozpátku? Zábavná multižánrová hříčka plná bizarních dějových zvratů, představuje Andrewa Garfielda v roli třiatřicetiletého Sama, který se po zmizení své mysteriózní sexy sousedky pouští do surreálného pátrání, aby dekódoval tajemství, skandály a konspirace ukrývající se v hlubinách Města andělů… Po znamenitém metahororu Neutečeš se osobitý režisér David Robert Mitchell vydal na halucinogenní výlet po Los Angeles. Hypnotický a zábavný thriller bezmála lynchovského ražení je poháněn stejně tak ústřední obsedantní figurou, jako vytříbeným soundtrackem, dějovými serpentinami a nesčetnými popkulturními referencemi, jež dohromady skládají jakousi tajnou historii L.A. Prostě film, který je zároveň subversivní hříčkou i netradiční poctou éře klasického Hollywoodu. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.filmeurope.cz a na https://www.facebook.com/UnderTheSilverLake/

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

13. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

13. čtvrtek pouze v 17 hodin – 2D VERZE + TITULKY

14. pátek pouze ve 20 hodin – 3D VERZE + DABING

16. neděle pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE + DABING

17. pondělí pouze v 16,45 hodin – 3D VERZE + DABING

19. středa pouze v 16,30 hodin – 2D VERZE + DABING

Premiéra v ČR!

AQUAMAN

AQUAMAN – USA 2018

Domov volá… Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. Akcí nabitý film, dobrodružné fantasy a vizuálně úchvatný, velkorozpočtový snímek ze světa sedmi moří! Uvádíme v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.aquamanmovie.com/

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

14. pátek pouze v 15,45 hodin

ČERTÍ BRKO

ČR – 2018

Láska prochází i peklem… Klasický rodinný pohádkový příběh, který nás zavede do městečka Pytlov, na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Tak začíná pohádka, která svou výtvarnou koncepcí a často ironickým  humorem a satirickou nadsázkou, chce navázat na nejlepší tradice české filmové pohádky. Hrají Jan Cina, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Jan Budař, Marek Daniel, Jana Plodková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Marián Geišberg a další.

Více informací o filmu na http://www.certibrkofilm.cz/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

14. pátek pouze v 17,45 hodin – 2D VERZE

16. neděle pouze v 15,45 hodin – 3D VERZE

Premiéra v ČR i v celém světě!

SPIDER – MAN: PARALELNÍ SVĚTY

SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE – USA 2018

Akční animovaný film studia Marvel. Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.intothespiderverse.movie/

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

15. sobota pouze ve 13 hodin

MIMI A LÍZA: ZÁHADA VÁNOČNÍHO SVĚTLA

ČR – 2018

Mimi a Líza jsou nevšední kamarádky. Jedna má oči stále zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Ale obě se však umí dívat a společně vidět. Protože svět se dá vidět i rukama i ušima, jen to zkusit… Pásmo krátkých animovaných filmů pro malé děti (4-8 let) a jejich rodiče o neobyčejném přátelství dvou malých holčiček.

Vstupné 80 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

15. sobota pouze ve 14,15 hodin

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD – Velká Británie/USA 2018

Kdo změní budoucnost? Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnický kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, Albus Brumbál (Jude Law) získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou. Rodinné dobrodružné fantasy, natočené podle knižní předlohy J. K. Rowlingové. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.fantasticbeasts.net/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

15. sobota v 18,45 hodin

GIUSEPPE VERDI:

LA TRAVIATA

Slavná opera Giuseppe Verdiho, na námět románu Alexandra Dumase mladšího Dáma s kaméliemi. Hudební ředitel Metropolitní opery Yannick Nézet-Séguin bude řídit provedení Verdiho nesmrtelné tragédie La traviata. Nová inscenace v režii Michaela Mayera se odehrává v 18.století a výprava, kde se před očima diváků střídají roční období, skutečně bere dech. Diana Damrau se představí v roli nešťastné Violetty a jejího milého Alfreda ztvární Juan Diego Flórez. V roli Alfredova starostlivého otce Giorgia Germonta vystoupí Quinn Kelsey.

Nastudováno v italském originále, uváděno s anglickými a českými titulky.

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

15. sobota pouze v 16,30 hodin

18. úterý pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

VÁNOCE A SPOL.

SANTA & CIE – Francie 2017

Vánoční komedie o neuvěřitelné záchranné misi. Co se stane, když těsně před Štědrým dnem přijde Santa naráz o skřítky připravující dárky? Všichni totiž najednou záhadně onemocní. Je to naprostá katastrofa, kterou musí Santa zachránit neplánovaným výletem pro léky až na Zemi, kde na něj číhají nečekané překážky, hlavně v podobě nic nechápajících lidí… Pohádková vánoční komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

16. neděle pouze ve 14 hodin

GRINCH

THE GRINCH – USA 2018

Grinch je v klidu… Grinch je nenapravitelný bručoun, který nesnáší všechno a všechny a ze všeho nejvíc Vánoce. Ty by nejradši zrušil. A ve filmu, který natočili Padouši, co mají na svědomí Mimoně, se o to dokonce pokusí! Rodinná animovaná komedie, jejíž součástí je krátký předfilm Žlutá je nová černá, ve kterém Mimoni zažívají strasti života za mřížemi. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.grinchmovie.com/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM KONCERTU ZE SIXTINSKÉ KAPLE VE VATIKÁNU

16. neděle v 18 hodin

VENI DOMINE - ADVENT A VÁNOCE V SIXTINSKÉ KAPLI

Vatikánská knihovna je domovem nejvýznamnější a nejrozsáhlejší sbírky posvátných hudebních rukopisů ve světě a Sixtinský pěvecký sbor má neomezený přístup k tomuto mimořádnému archivu. Sixtinský pěvecký sbor, nejstarší sbor na světě, zpíval tuto hudbu po celá staletí a nedávno dosáhl nových hudebních vrcholů dokonalosti.

Ředitel Sixtinské kaple, monsignor Massimo Palombella, na sebe vzal vzrušující dvojitou výzvu: Na jedné straně prezentuje polyfonní díla z Vatikánské knihovny v nových edicích odrážejících nejvyšší standardy současného akademického učení v polyfonii. Na druhou stranu také rozvíjí výkonnostní postupy pro sbor, aby přinesl i ty nejsložitější a nejvíce obtížné motety k životu způsobem, který respektuje a objasňuje liturgický význam hudby. Mnoho z prací na této nahrávce, jako třeba Palestrina a Desprez, napsané jako součást Papežské oslavy pro Advent a Vánoce, nebylo ještě nikdy publikováno… V programu skladby Giovanni Pierluigi da Palestriny, Josquin Despreze, Jacob Clemense non Papa, Tomáše Luis de Victorii, Giovanni Maria Nanino, Pérotina či gregoriánské zpěvy. Pěvecký sbor Sixtinské kaple (Cappella Sistina) diriguje Massimo Palombella.

Vstupné 150 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

17. pondělí pouze v 19,30 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

18. úterý pouze v 19,15 hodin

DOKTOR MARTIN: ZÁHADA V BESKYDECH

ČR – 2018

Svérázný morous i novopečený otec se vrací, a to v nejtěžším případu v jeho kariéře! Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila, vyvrcholí úplně novým a tím největším případem jeho kariéry v celovečerním filmu v kinech. Svérázný doktor Martin bude řešit dosud nepoznané záhady osobního života i jednu detektivní otázku. Musí totiž zvládnout postarat se jeden den sám o své malé dítě, vyžehlit svá tradiční nedorozumění s partnerkou Lídou a současně s tím vším musí přijít na kloub záhadě, jejíž stopy vedou hluboko do minulosti až do doby první republiky. V dalších rolích Robert Mikluš, Jitka Čvančarová, Jana Štěpánková, Tomáš Jeřábek, Elizaveta Maximová, Jiří Bartoška a Marek Taclík.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/12031056101-doktor-martin-zahada-v-beskydech/41723310007/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

20. čtvrtek pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR i v celém světě!

MARY POPPINS SE VRACÍ

MARY POPPINS RETURNS – USA 2018

Když nevíte, jak dál, pamatujte, že kouzlo je vždy nablízku… Všechno je možné – i to nemožné a pomůže vám tajemná kouzelná chůva. Za pomoci veselého lampáře a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině a dětem znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy. V hlavní roli Emily Blunt, v dalších rolích Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Colin Firth a Meryl Streep. Rodinný film studia Disney, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/mary-poppins-returns

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

20. čtvrtek pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE + TITULKY

21. pátek pouze v 17,45 hodin – 3D VERZE + DABING

22. sobota pouze v 17,30 hodin – 2D VERZE + DABING

23. neděle pouze v 17,45 hodin – 3D VERZE + DABING

Premiéra v ČR!

BUMBLEBEE

BUMBLEBEE – USA 2018

Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala své první auto. Jenže ten žlutý „Brouk“ není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v téhle podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers… Příběh filmu Bumblebee časově předchází všem dílům předchozích Transformers, a přestože fanoušci dostanou to, na co jsou u téhle populární ságy zvyklí, film Bumblebee do série tak úplně nezapadá – film se vrací k lehkosti a zábavnosti… Dobrodružný film, uváděný v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na http://cinemart.cz a na https://tickets.bumblebeemovie.com/home/

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. pátek pouze v 16 hodin

23. neděle pouze v 16 hodin

25. úterý pouze v 15 hodin

28. pátek pouze v 15 hodin

Premiéra v ČR!

ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU

ASTERIX – LE SECRET DE LA POTION MAGIQUE – Francie 2018

Sveřepí Galové se vracejí! Napětí stoupá, v kotlíku to vře! Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší. Uvědomí si, jaká by byla katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl. S pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat. To ovšem vyvolá zájem těch nejmazanějších a nejhanebněji smýšlejících druidů… Animovaná rodinná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. pátek pouze ve 20 hodin

SMRTELNÉ STROJE

MORTAL ENGINES – USA 2018

Světu docházejí zdroje, města se proměnila v pohyblivé predátorské stroje a jedna dívka se touží pomstít muži, který ji připravil o matku. Bohužel, patří mezi ty vůbec nejmocnější muže planety. Dobrodružné fantasy od tvůrců Pána prstenů a Hobita. Uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.mortalengines.com/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. sobota pouze ve 13 hodin

ČERTÍ BRKO

ČR – 2018

Láska prochází i peklem… Klasický rodinný pohádkový příběh, který nás zavede do městečka Pytlov, na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Tak začíná pohádka, která svou výtvarnou koncepcí a často ironickým  humorem a satirickou nadsázkou, chce navázat na nejlepší tradice české filmové pohádky. Hrají Jan Cina, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Jan Budař, Marek Daniel, Jana Plodková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Marián Geišberg a další.

Více informací o filmu na http://www.certibrkofilm.cz/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘENOS BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z KRÁLOVSKÉHO BALETU V LONDÝNĚ

22. sobota ve 14,45 hodin

LOUSKÁČEK

Hudba: Petr Iljič Čajkovskij, choreografie: Peter Wright podle Lva Ivanova

Vánoční dárek pro celou rodinu a klasické dílo, které má zvláštní místo v srdcích milovníků baletu na celém světě… Louskáček platí už dlouho za jeden z nejkrásnějších způsobů, jak objevit kouzlo baletu – a v sezóně představuje příjemnou zábavu pro celou rodinu. Čajkovského neobyčejně populární hudba je jako stvořená pro štědrovečerní dobrodružství Klárky a její hračky – Louskáčka. Jejich cesta do země sladkostí přináší několik velmi známých baletních zážitků, jako je tanec Cukrové víly nebo Květinový valčík. Choreografie Petra Wrighta pro Královský balet zachovává ducha ruské baletní klasiky s dobovými detaily, tančícími sněhovými vločkami a množstvím sólových rolí a ansámblů v provedení dokonalé špičkové techniky.

Vstupné 250 Kč, zlevněné (studenti, senioři, ZTP) 230 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. sobota pouze v 19,45 hodin

TEN, KDO TĚ MILOVAL

ČR – 2018

Lehce duchařská rodinná vánoční komedie s kriminální zápletkou, natočená podle knihy Marie Poledňákové. S humorem o amatérských detektivech, nečekané eskapádě událostí i nahodilých peripetiích… Hrají Soňa Norisová, Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Lukáš Vaculík, Václav Postránecký a Eva Holubová. Režie Jan Pachl.

Více informací o filmu na http://www.tenkdotemiloval.cz/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. neděle pouze ve 14 hodin

GRINCH

THE GRINCH – USA 2018

Grinch je v klidu… Grinch je nenapravitelný bručoun, který nesnáší všechno a všechny a ze všeho nejvíc Vánoce. Ty by nejradši zrušil. A ve filmu, který natočili Padouši, co mají na svědomí Mimoně, se o to dokonce pokusí! Rodinná animovaná komedie, jejíž součástí je krátký předfilm Žlutá je nová černá, ve kterém Mimoni zažívají strasti života za mřížemi. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.grinchmovie.com/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. neděle pouze ve 20 hodin

AQUAMAN

AQUAMAN – USA 2018

Domov volá… Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. Akcí nabitý film, dobrodružné fantasy a vizuálně úchvatný, velkorozpočtový snímek ze světa sedmi moří! Uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.aquamanmovie.com/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. pondělí - ŠTĚDRÝ DEN - pouze v 10 hodin

Mimořádná předpremiéra!

SNĚHOVÁ KRÁLOVNA: V ZEMI ZRCADEL

THE SNOW QUEEN: MIRRORLANDS – 2018

Svět kouzel a kouzelníků se střetne s králem Haraldem, který se rozhodne zbavit svět veškeré magie a čar. Dokáže mu v tom někdo zabránit? Naštěstí je zde odvážná Gerda a po jejím boku překvapivě i Sněhová královna, se kterou Gerda dosud neměla nejlepší zkušenosti… Animovaná dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. úterý pouze v 16,45 hodin

VÁNOCE A SPOL.

SANTA & CIE – Francie 2017

Vánoční komedie o neuvěřitelné záchranné misi. Co se stane, když těsně před Štědrým dnem přijde Santa naráz o skřítky připravující dárky? Všichni totiž najednou záhadně onemocní. Je to naprostá katastrofa, kterou musí Santa zachránit neplánovaným výletem pro léky až na Zemi, kde na něj číhají nečekané překážky, hlavně v podobě nic nechápajících lidí… Pohádková vánoční komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. úterý pouze v 18,45 hodin

DOKTOR MARTIN: ZÁHADA V BESKYDECH

ČR – 2018

Svérázný morous i novopečený otec se vrací, a to v nejtěžším případu v jeho kariéře! Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila, vyvrcholí úplně novým a tím největším případem jeho kariéry v celovečerním filmu v kinech. Svérázný doktor Martin bude řešit dosud nepoznané záhady osobního života i jednu detektivní otázku. Musí totiž zvládnout postarat se jeden den sám o své malé dítě, vyžehlit svá tradiční nedorozumění s partnerkou Lídou a současně s tím vším musí přijít na kloub záhadě, jejíž stopy vedou hluboko do minulosti až do doby první republiky. V dalších rolích Robert Mikluš, Jitka Čvančarová, Jana Štěpánková, Tomáš Jeřábek, Elizaveta Maximová, Jiří Bartoška a Marek Taclík.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/12031056101-doktor-martin-zahada-v-beskydech/41723310007/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. středa pouze v 15 hodin

GRINCH

THE GRINCH – USA 2018

Grinch je v klidu… Grinch je nenapravitelný bručoun, který nesnáší všechno a všechny a ze všeho nejvíc Vánoce. Ty by nejradši zrušil. A ve filmu, který natočili Padouši, co mají na svědomí Mimoně, se o to dokonce pokusí! Rodinná animovaná komedie, jejíž součástí je krátký předfilm Žlutá je nová černá, ve kterém Mimoni zažívají strasti života za mřížemi. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.grinchmovie.com/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM KONCERTU Z VÍDEŇSKÉHO KONCERTHAUS

26. středa v 17 hodin

TŘI TENOŘI – VÁNOČNÍ KONCERT

Tradiční vánoční koncert - zdigitalizovaný a remasterovaný záznam vystoupení světových pěveckých špiček - Luciano Pavarottiho, José Carrerase a Plácido Dominga z vídeňského Koncerthaus z roku 1999. Dvacet tradičních sakrálních i sekulárních vánočních písní, opulentní koncertní síň a vídeňský orchestr s dirigentem Stevenem Mercuriem, doplněný o Vídeňský dětský sbor - to jsou záruky překrásného zážitku ve vánočním čase…

Vstupné 100 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. středa pouze v 18,45 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. čtvrtek pouze v 15 hodin

PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY

ČR – 2018

Zimní radovánky Pata a Mata, to tu ještě nebylo! Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra.  Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. čtvrtek pouze v 16,30 hodin

MARY POPPINS SE VRACÍ

MARY POPPINS RETURNS – USA 2018

Když nevíte, jak dál, pamatujte, že kouzlo je vždy nablízku… Všechno je možné – i to nemožné a pomůže vám tajemná kouzelná chůva. Za pomoci veselého lampáře a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině a dětem znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy. V hlavní roli Emily Blunt, v dalších rolích Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Colin Firth a Meryl Streep. Rodinný film studia Disney, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/mary-poppins-returns

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. čtvrtek pouze v 19 hodin

BUMBLEBEE

BUMBLEBEE – USA 2018

Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala své první auto. Jenže ten žlutý „Brouk“ není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v téhle podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers… Příběh filmu Bumblebee časově předchází všem dílům předchozích Transformers, a přestože fanoušci dostanou to, na co jsou u téhle populární ságy zvyklí, film Bumblebee do série tak úplně nezapadá – film se vrací k lehkosti a zábavnosti… Dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://cinemart.cz a na https://tickets.bumblebeemovie.com/home/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. pátek pouze v 19,30 hodin

PO ČEM MUŽI TOUŽÍ

ČR – 2018

Jak vyřešit problémy po chlapsku? Stačí se společně s nejlepším kamarádem opít a v dobrodružné noci si přát, že se chcete stát ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší… Ráno pak zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy se stal skutečně ženou, ovšem pouze fyzicky. Musí se vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? Scénář napsal režisér úspěšné romantické komedie „Pohádky pro Emu“ Rudolf Havlík společně se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, která je jednou z nejprodávanějších domácích knižních autorek. V hvězdném obsazení Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Jiří Havelka, Lenka Vlasáková, Sara Sandeva, Lucie Polišenská, Andrea Hoffmannová, Oldřich Navrátil, Naďa Konvalinková a další.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/pocemmuzitouzi/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. pátek pouze v 16,45 hodin

AQUAMAN

AQUAMAN – USA 2018

Domov volá… Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. Akcí nabitý film, dobrodružné fantasy a vizuálně úchvatný, velkorozpočtový snímek ze světa sedmi moří! Uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.aquamanmovie.com/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. sobota pouze v 17 hodin

LEDEN 2019

  1. úterý pouze v 16 hodin

ČERTÍ BRKO

ČR – 2018

Láska prochází i peklem… Klasický rodinný pohádkový příběh, který nás zavede do městečka Pytlov, na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Tak začíná pohádka, která svou výtvarnou koncepcí a často ironickým  humorem a satirickou nadsázkou, chce navázat na nejlepší tradice české filmové pohádky. Hrají Jan Cina, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Jan Budař, Marek Daniel, Jana Plodková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Marián Geišberg a další.

Více informací o filmu na http://www.certibrkofilm.cz/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. sobota pouze v 15 hodin

LOUSKÁČEK A ČTYŘI ŘÍŠE

THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS – USA 2018

Disney oživuje známý příběh o Louskáčkovi, ve kterém se Klára vydá na dobrodružnou cestu plnou překvapení do země, kde se věci dějí jinak, než se to zdá na první pohled… Klára (Mackenzie Foy) chce jediné, a to je klíč – takový, který otevře skříňku, ve které se skrývá dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, kterou napne její kmotříček Drosselmeyer (Morgan Freeman) o Štědrém večeru, ji k tomu klíči zavede – jenže ten v mžiku zmizí do záhadného a fantastického paralelního světa. Právě tam se Klára setká s vojákem a louskáčkem Filipem (Jayden Fowora-Knight), armádou myší a regenty, kteří spravují tři říše: Říši sněhových vloček, Říši květů a Říši sladkostí. Klára s Filipem musí vstoupit do Čtvrté říše, kde panuje krutá Perníkářka (Helen Mirren), získat Klářin klíč a pokud to bude možné vrátit nestabilnímu světu harmonii. Ve filmu hrají Keira Knightley jako Cukrová víla a baletka Misty Copeland. Vánoční film Louskáček a čtyři říše od Studia Disney režíruje Lasse Hallström na motivy klasické pohádky od E. T. A. Hoffmanna. Rodinný dobrodružný fantasy film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/the-nutcracker-and-the-four-realms

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. sobota pouze v 19 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. neděle pouze v 15 hodin

LEDEN 2019

  2. středa pouze v 15 hodin

SNĚHOVÁ KRÁLOVNA: V ZEMI ZRCADEL

THE SNOW QUEEN: MIRRORLANDS – 2018

Svět kouzel a kouzelníků se střetne s králem Haraldem, který se rozhodne zbavit svět veškeré magie a čar. Dokáže mu v tom někdo zabránit? Naštěstí je zde odvážná Gerda a po jejím boku překvapivě i Sněhová královna, se kterou Gerda dosud neměla nejlepší zkušenosti… Animovaná dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. neděle pouze v 16,45 hodin

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD – Velká Británie/USA 2018

Kdo změní budoucnost? Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnický kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, Albus Brumbál (Jude Law) získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou. Rodinné dobrodružné fantasy, natočené podle knižní předlohy J. K. Rowlingové. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.fantasticbeasts.net/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. neděle pouze v 19,15 hodin

SMRTELNÉ STROJE

MORTAL ENGINES – USA 2018

Světu docházejí zdroje, města se proměnila v pohyblivé predátorské stroje a jedna dívka se touží pomstít muži, který ji připravil o matku. Bohužel, patří mezi ty vůbec nejmocnější muže planety. Dobrodružné fantasy od tvůrců Pána prstenů a Hobita. Uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.mortalengines.com/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. pondělí - SILVESTR - pouze ve 12,45 hodin

Mimořádná předpremiéra!

RAUBÍŘ RALF A INTERNET

RALPH BREAKS THE INTERNET – USA 2018

Walt Disney Animation Studios uvádí akcí nabité dobrodružství – od tvůrců hitu „Zootropolis – Město zvířat“. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá rošťácká kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s občany internetu, mezi které patří například podnikatelka zvaná Joo, která je hlavním algoritmem a duší trendové stránky BuzzzTube a Shank, drsná závodnice z ještě drsnější závodní hry zvané Masakr. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/ralph-breaks-the-internet-wreck-it-ralph-2

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. pondělí - SILVESTR - pouze ve 14,45 hodin

MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN – USA 2018

Na rozloučenou s končícím rokem přijměte největší letní filmovou pohodu roku 2018 -.a s ní i nakažlivě lenošivou náladu pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelnou ABBU a herce, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan… V hlavních rolích skvělého komediálního muzikálu Amanda Seyfried, Lily James, Pierce Brosnan, Andy Garcia, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Christine Baranski, Julie Walters a Cher. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.mammamiamovie.com/

Vstupné 50 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS KONCERTU Z BERLÍNA

31. pondělí – SILVESTR - v 17 hodin

SILVESTROVSKÝ GALAKONCERT BERLÍNSKÉ FILHARMONIE 2018

Opět po roce (a již po osmé) Vás zveme na Silvestrovský galakoncert, do koncertního sálu Berlínských filharmoniků, kteří svým tradičním silvestrovským koncertem opět přivítají nový rok... Dirigentem letošního koncertu, ale i zároveň klavírním sólistou, bude světoznámý Daniel Barenboim, který mj.dirigoval Mou vlast na loňském zahájení Pražského jara 2017. V programu zazní Koncert pro klavír a orchestr č. 26 „Korunovační“

D dur Wolfganga Amadea Mozarta a dále díla Maurice Ravela - Španělská rapsodie, Alboradadel gracioso ze Zrcadel, Pavana za mrtvou infantku a samozřejmě, že nebude chybět slavné Bolero.

Vstupné v předprodeji do 17.12.2018 180 Kč, dále za 200 Kč

 

LEDEN 2019

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. úterý pouze v 18 hodin

  2. středa pouze v 17 hodin

UTOP SE, NEBO PLAV

LE GRAND BAIN – Francie 2018

… někdy stačí synchronizovat. Komedie o snech, které se mohou splnit, přestože se v ně ani neodvažujeme doufat. Hledá se nový člen do družstva mužského synchronizovaného plavání (ano, máme na mysli mužské akvabely) – to ještě netuší, do jak pestré společnosti sympatických ztroskotanců se dostává. Družstvo vybavené povislými svaly, počínající pleší a nejrůznějšími životními problémy, míří na nejvyšší stupně vítězů. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM KONCERTU ZE SYDNEY

  5. sobota v 19 hodin

ANDRÉ RIEU – NOVOROČNÍ KONCERT 2019

Slavnostní koncert André Rieu. Koncert plný emocí se spoustou překvapení, s orchestrem Johanna Strausse a řadou hostů. Prostě skvělá příležitost, jak začít nový rok!

Vstupné 200 Kč