KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail:
info@kinonachod.cz

ŘÍJEN 2021

 

24. neděle ve 14,30 hodin

27. středa v 15,30 hodin

ROZBITÝ ROBOT RON

RON'S GONE WRONG – USA/Velká Británie 2021

Kamarádi na celý život (přičemž životnost každé baterie se může lišit!). Příběh trochu osamělého sedmáka Barneyho a Rona, jeho nového chodícího, mluvícího a zcela digitálního přítele, který má být, alespoň podle reklamy, „nejlepší kamarád robot“. Avšak roztomilý robot Ron není úplně v pořádku a zdá se, že je rozbitý. Na pozadí doby svázané sociálními sítěmi a prodchnuté digitálními vztahy chlapec a robot prožívají nevšední a laskavé dobrodružství, během kterého zjišťují, že pravé přátelství netkví v dokonalosti. Animovaný rodinný film, uváděný v českém znění.

Vstupné 130 Kč, děti do 15 let 110 Kč

Mládeži přístupný

 

24. neděle v 16,30 hodin

25. pondělí v 16,30 hodin

POSLEDNÍ SOUBOJ

THE LAST DUEL – USA 2021

… na pravdě vůbec nezáleží, jedinou moc mají muži. Historický příběh z Francie 14. století o posledním, oficiálním, Francií posvěceném duelu mezi dvěma muži. Jean de Carrouges (Matt Damon) a Jacques Le Gris (Adam Driver) jsou přátelé, ze kterých se stanou rivalové. Středobodem jejich pře je Marguerite (Jodie Comer), žena Carrougese. Tu Le Gris dle jejích slov napadne, ona ho veřejně obviní, jenže on tvrdí, že je nevinný. Carrouges začne bránit čest své ženy a výsledkem je duel s tím nejvyšším rizikem – smrtí. V případě prokázání nevinny Le Grise navíc Marguerite hrozí ještě upálení za živa. Myšlenkově provokativní drama zasazené doprostřed Stoleté války, je historický epos, který zkoumá všudypřítomnou moc mužů, křehkost spravedlnosti a sílu a odvahu jedné ženy, která byla ochotna postavit se sama za pravdu. Režie Ridley Scott. České titulky.

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

24. neděle v 19,30 hodin

HALLOWEEN ZABÍJÍ

HALLOWEEN KILLS – USA 2021

Některé netvory je fakt těžké zabít. Tak třeba Michael Myers, legendární tichý zabiják s bílou maskou, už úspěšně uniká přes čtyřicet let. Horor Halloween zabíjí je další kapitolou v úspěšné a mimořádně houževnaté sérii! České titulky.

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

25. pondělí 19,30 hodin – TITULKY

26. úterý 16,45 hodin – DABING

DUNA

DUNE – USA 2021

Kultovní sci-fi dílo o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí

planety Arrakis, zdroje vzácného koření – melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. Padišáh imperátor svěří správu nad Arrakisem a s ní i komplikovanou těžbu neobyčejné látky vévodovi rodu Atreidů. Celá anabáze je ale součástí spiknutí, z něhož se podaří vyváznout jen vévodovu synovi Paulovi a jeho matce, kteří uprchnou do pouště. Jejich jedinou nadějí jsou nedůvěřiví domorodí obyvatelé fremeni, schopní trvale přežít ve vyprahlé pustině. Mohl by Paul Atreides být spasitelem, na kterého tak dlouho čekají? Dobrodružné napínavé sci-fi, uváděné v českém znění i s českými titulky.

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

VÝSTAVA V KINĚ

26. úterý v 19,30 hodin

BERNINI

BERNINI – Itálie 2020

Nechte se okouzlit výstavou více než šedesáti mistrovských děl Giana Lorenza Berniniho v římské Villa Borghese, kterou experti popisují jako Berniniho „návrat domů“. Po více něž pěti stech letech od jejich vytvoření jsou nyní tato majestátní sousoší z proslulých světových muzeí k vidění v kinech na jedinečných záběrech s podrobným výkladem kurátorů této výjimečné výstavy. České titulky.

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

HRAJEME PRO DĚTI O PODZIMNÍCH PRÁZDNINÁCH

27. středa v 10 hodin

TLAPKOVÁ PATROLA VE FILMU

PAW PATROL: THE MOVIE – USA 2021

… náš osud je v jejich tlapkách! Asi nejslavnější a rozhodně nejroztomilejší záchranáři vyrážejí na plátna kin ve svém prvním filmovém dobrodružství. A bude to pořádná jízda, ostatně co jiného byste mohli od Tlapkové patroly čekat. Tlapková patrola je naštěstí připravená kdykoliv vyrazit i na tu nejnebezpečnější misi a zachránit i to, co se na první pohled zachránit nedá. Animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Vstupné 120 Kč, děti do 15 let 100 Kč

Mládeži přístupný

 

27. středa v 17,30 hodin

VENOM 2: CARNAGE PŘICHÁZÍ

VENOM: LET THERE BE CARNAGE – USA 2021

Na filmová plátna se vrací Tom Hardy jako Venom, jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. V režii Andyho Serkise dále hrají Michelle Williamsová, Naomie Harrisová a Woody Harrelson v roli padoucha Cletuse Kasadyho/Carnage. Akční dobrodružný sci-fi  thriller, uváděný v českém znění.

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

27. středa v 19,30 hodin

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

NO TIME TO DIE – Velká Británie/USA 2020

Po třech covidových odkladech je tu konečně 25. Bondovka!!! James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií. V hlavní roli Daniel Craig, v roli hlavního záporáka Rami Malek (titulní představitel „Bohemian Rhapsody“). Akční dobrodružný thriller, uváděný s českými titulky.

Vstupné 140 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

28. čtvrtek ve 14 hodin

ADDAMSOVA RODINA 2

THE ADDAMS FAMILY 2 – USA 2021

… neradi vás zase vidíme! Pokračování? Ano prosím! Vyrazte na letní dovolenou s Addamsovou rodinou, kteří svým nevšedním a podivným chováním terorizují nové kraje. Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

28. čtvrtek v 16 hodin

29. pátek v 19,45 hodin

30. sobota v 19,30 hodin

31. neděle v 16 hodin

LISTOPAD 2021

  1. pondělí v 17 hodin

KURZ MANŽELSKÉ TOUHY

ČR – 2021

Nová komedie od tvůrců filmu Teorie tygra. Film pro partnerské dvojice se smyslem pro humor. Pro ty, kteří po sobě chtějí spíš toužit, než se láskou udusit nebo rovnou uškrtit. V příběhu není protagonistou tygr na útěku, ale žena se sebeúctou. Hrají Vojta Kotek, Lenka Vlasáková, Stanislav Majer, Jiří Bartoška, Šárka Vaculíková, Ondra Bauer, Josef Polášek, Eva Leinweberová, Vasil Fridrich, Petra Nesvačilová, Lucia Šipošová, Lukáš Latinák, Ondřej Nosálek, Jana Kotrbatá, Ivana Uhlířová, Jana Plodková, Radek Holub a další. Režie Radek Bajgar.

Vstupné 140 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

28. čtvrtek v 17,45 hodin

KAREL

ČR – 2020

Ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a humor. Film Karel není a nemá být přehlídkou nesporné slávy Karla Gotta a jeho pěveckého talentu a úspěchů. Režisérka vstoupila se svou kamerou tam, kde sláva končí a kde se z fenomenálního Zlatého slavíka stává pouze Karel, nadšený malíř, milující manžel a táta svých dcer. Tvůrci totiž zachytili Karla Gotta nejen při jeho vystoupeních nebo při setkáních s fanoušky, ale především v jeho domácím prostředí.

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

HRAJEME PRO DĚTI O PODZIMNÍCH PRÁZDNINÁCH

29. pátek v 10 hodin

GUMP - PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT

ČR - 2021

„Jsem Gump a byl jsem toulavej pes…“ Příběh psí pravdy, naděje a lásky… Rodinný film režiséra F.A. Brabce o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich, natočený podle knihy Filipa Rožka. Hrají Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčo, Patricie Pagáčová, Marek Taclík, Zbigniew Czendlik, Hana Holišová, Olga Lounová, Karin Krajčo Babinská, Nela Boudová a další.

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

29. pátek v 16 hodin

31. neděle ve 14 hodin

SEAL TEAM: PÁR SPRÁVNÝCH TULEŇŮ

SEAL TEAM – Jižní Afrika 2021

Spadnou vám čelisti! Tvůrci animáku Zambezie pro vás tentokrát připravili nadupaný akčňák SEAL TEAM: PÁR SPRÁVNÝCH TULEŇŮ! Statečný mladý tuleň Quinn už má plné zuby žraločích nájezdů na svou vesnici. Rozhodne se proto sestavit speciální tulení jednotku, která tyto žraločí teroristy vyžene z jejich území nadobro! Má to však jeden háček: tahle “speciální jednotka” se skládá z veselých tuleňů, kteří nikdy nebojovali a do formy je nedokáže dostat ani zkušený velitel Claggart. Jenže síla není vždy vše a možná se jim mír podaří nastolit důvtipem, inteligencí a dobrým srdcem. České znění.

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

29. pátek v 17,45 hodin

31. neděle v 18 hodin

PAROŽÍ

ANTLERS – USA 2020

Ve městě v Oregonu se učitelka střední školy a její bratr, místní šerif, zaplete s jedním ze studentů, jehož temná tajemství vedou až k děsivému setkání s legendární bytostí, která zde byla dávno před nimi… Mysteriózní horor pro diváky pevných nervů. České titulky.

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

30. sobota v 15 hodin

MYŠI PATŘÍ DO NEBE

ČR/Francie/Polsko/Slovensko - 2021

Co se škádlívá, to se nesežere… Že je někdo malý ještě neznamená, že se nemůže stát hrdinou. Takové hrdinství ale může být pěkně nebezpečné… Může mezi malou myškou a velkým lišákem vzniknout opravdové přátelství? Odpověď najdou nejen ti nejmenší, ale i větší a velcí diváci v dobrodružné animované komedii.

Vstupné 130 Kč, děti do 15 let 110 Kč

Mládeži přístupný

 

30. sobota v 17 hodin

PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA A KAREL

ČR – 2021

Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? O čtyřech kamarádech, kteří se rozhodnou vyřešit svoji krizi provokativní hrou a plněním téměř nesplnitelných úkolů. Film „Prvok, Šampón, Tečka a Karel“ natočil podle svého stejnojmenného knižního hitu režisér Patrik Hartl. V hlavních rolích čtyř kamarádů se představí Martin Pechlát jako Prvok, David Švehlík jako Šampón, Hynek Čermák je Tečka a Karel nese tvář Martina Hofmanna. V dalších rolích Daniela Kolářová, Kristýna Boková, Jana Kolesárová, Petra Polnišová, Bára Poláková a mnoho dalších.

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

LISTOPAD 2021

  1. pondělí v 19 hodin

MILAN KUNDERA: OD ŽERTU K BEZVÝZNAMNOSTI

ČR – 2021

Proč dílo Milana Kundery tak zaujalo po celém světě? Proč odešel do Francie a začal psát ve francouzštině? Co je za tím, že bránil překladům svých posledních románů do češtiny? Nebo že se vyhýbá kamerám a publicitě? Dokument o Kunderově díle nás zavede do rodného Brna, do dob, kdy studoval a učil na FAMU, nebo do normalizace, kdy mu bylo bráněno v tvorbě a nebyl vydáván, přestože už získával úspěchy v zahraničí. Přesto uvedl Jakuba a jeho pána s J. Bartoškou, ovšem pod jiným jménem. V polovině 70. let využil pozvání univerzity v Rennes a začal tam přednášet. V r. 1979 ho české úřady zbavily občanství. Kundera to komentoval slovy: „Tehdy vše ovládali Rusové a právě Rusové rozhodli, že už nejsem Čech.“ Prezident Mitterand mu udělil francouzské občanství. Svůj nejslavnější román Nesnesitelná lehkost bytí vydal už jako Francouz. Později však už neuděloval souhlas se zfilmováním svých děl…

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný